Filmy z gatunku "Animacja" (933)

Tom i Jerry: Czarnoksiężnik z krainy Oz / Tom and Jerry & the Wizard of Oz

2011 | Animacja , Familijny
Nowy, pełnometrażowy film z Tom i Jerry! Piękna animacja, wspaniały polski dubbing. Daj się porwać zabawie, która przeniesie Cię do magicznej krainy! Tom i Jerry wraz z Dorotką wyruszają na spotkanie ze wspaniałym Czarnoksiężnikiem z krainy Oz. Zobacz przygody: Toto, Stracha na wróble, Drwala i Lwa, sprawdź czy pokonają złą Czarownicę ze Wschodu!
Lektor / PL. Wysoka jakość.
Napisy PL. Wysoka jakość.

Tom i Jerry: Superagenci / Tom and Jerry: Spy Quest

Tom i Jerry łączą siły z Jonnym Questem w szpiegowskiej misji. Kiedy wróg rodziny Quest, dr Zin, porywa naukowca i wykrada niezwykłe urządzenie, mogące wpłynąć na losy energetyczne świata, futrzaci przyjaciele będą musieli wyruszyć w pełną niebezpieczeństw podróż, by ocalić świat! Zapowiada się mnóstwo akcji w najdalszych zakątkach świata!
1 wyświetleń
Lektor / PL. Wysoka jakość.
Napisy PL. Wysoka jakość.

Siedmiu krasnoludków ratuje Śpiącą Królewnę / Der 7bte Zwerg

Krasnoludek Bobo przypadkowo wywołuje wielkie zamieszanie w Zamku Fantabularasa. Przez jego niezdarność księżniczka Róża wraz z całym dworem pada ofiarą klątwy złej wiedźmy i zapada w 100-letni sen. Zły czar zdjąć może tylko pocałunek prawdziwej miłości. Problem w tym, że ukochany księżniczki – poczciwy kuchcik – trafił do niewoli strasznego smoka. Krasnoludki, chcąc naprawić błąd Bobo, sprowadzić chłopca do zamku i pokonać klątwę, wyruszają z misją ratunkową. Czeka ich nie lada wyzwanie, bo legowisko smoka znajduje się nieopodal siedziby złej czarownicy Dellamorty, tej samej, która rzuciła czar na Różę i bardzo nie lubi nieproszonych gości.
3 wyświetleń
Lektor / PL. Wysoka jakość.
Napisy PL. Wysoka jakość.

Tom i Jerry: Powrót do krainy Oz / Tom & Jerry: Back to Oz

2016 | Animacja , Komedia
Nowy baśniowy film pełnometrażowy z Tomem i Jerrym! Tym razem kocio-mysi duet powraca do magicznej Krainy Oz, by przeżyć nową porcję bajkowych przygód. Kiedy w Krainie Oz pojawia się niegodziwy Król Gnomów, który pragnie przejąć panowanie nad Szmaragdowym Miastem, Tom i Jerry raz jeszcze łączą siły i wracają do Oz, by ocalić ukochaną krainę. Wzbij się w przestworza i wybierz się w pełną śmiechu i przygód podróż z Dorotką, Toto, Strachem na Wróble, Blaszanym Drwalem oraz Tchórzliwym Lwem!
3 wyświetleń
Lektor / PL. Wysoka jakość.
Napisy PL. Wysoka jakość.

Robaczki z Zaginionej Doliny / Minuscule - La vallée des fourmis perdues

W malowniczych okolicznościach przyrody, wśród pozostałości po niedzielnym pikniku, wybucha wojna mrówek. Pracowite Czarne rywalizują z plemieniem Czerwonych o wielki skarb – pudełko pełne kostek cukru. Nieoczekiwanie, w ich zmagania o pyszne słodkości miesza się niesforna mała biedronka, która zgubiła rodziców. Waleczny robaczek przyłącza się do Czarnych i wspólnie z nimi broni skarbu przed czerwonymi łakomczuchami. To zaledwie początek niezwykłych przygód małej biedronki i jej przyjaciół w bajecznie kolorowej Zaginionej Dolinie.
5 wyświetleń
Lektor / PL. Wysoka jakość.
Napisy PL. Wysoka jakość.

Dzieciak rządzi: Złapać bobasa! / The Boss Baby: Get That Baby!

Myślisz, że sprawdzisz się jako szef? W tym interaktywnym odcinku specjalnym przejdziesz test umiejętności i odkryjesz swoje powołanie w Korporacji Bobas.
2 wyświetleń
Lektor / PL. Wysoka jakość.
Napisy PL. Wysoka jakość.

Tru: Dzień Przyjaźni / True: Friendship Day

2020 | Animacja , Familijny
Wielki morski stwór zabiera Gryzeldzie bransoletkę przyjaźni i zmienia ją w syrenkę. Tru daje więc nura pod wodę i próbuje uratować sytuację za pomocą magicznych życzeń.
3 wyświetleń
Lektor / PL. Wysoka jakość.
Napisy PL. Wysoka jakość.

Marvel Spider-Man: Wkręcony w Venoma / Lego Marvel Spider-Man: Vexed by Venom

Człowiek-pająk musi powstrzymać złego Zielonego Goblina i Venoma zanim ukradną kluczowe elementy technologii, która może doprowadzić do zagłady Nowego Jorku.
6 wyświetleń
Lektor / PL. Wysoka jakość.

Tom i Jerry: Robin Hood i jego księżna mysz / Tom and Jerry: Robin Hood and His Merry Mouse

Nowy film pełnometrażowy o przygodach najbardziej znanego kocio-mysiego duetu na świecie. Historia oparta na klasycznej opowieści o przygodach Robin Hooda, w którą zostały wplecione postacie Toma i Jerry'ego, co sprawiło, że bajka bawi do łez zarówno dzieci jak i dorosłych. 
8 wyświetleń
Lektor / PL. Wysoka jakość.
Napisy PL. Wysoka jakość.

Funan

2018 | Animacja
Chou cieszy się pierwszymi latami macierzyństwa. Jest kwiecień 1975 roku, armia Pol Pota zajmuje Phnom Penh. Rodzina dziewczyny zmuszona jest do ewakuacji – podobno tylko na jakiś czas. W drodze tracą kolejne części dobytku, dołączając do nieprzebranych grup ludzi, zmierzających w stronę nieznanej i coraz groźniej wyglądającej przyszłości. W czasie przeprawy przez rzekę Chou nagle traci z oczu czteroletniego synka. Denis Do opowiada tragiczną historię z czasu reżimu Czerwonych Khmerów, bazując na wspomnieniach własnej matki. To opowieść o żmudnej, codziennej walce o przetrwanie i niezwykłej sile nadziei. Po części dokumentalny charakter narracji dzięki animowanej formie nabiera osobistego, intymnego charakteru. Twórcy nie epatują brutalnymi obrazami, koncentrując się na detalach, na jednostkowych wydarzeniach, dzięki którym doświadczenia bohaterów stają się dla nas boleśnie namacalne. Oszałamiające piękno kambodżańskich krajobrazów, drastycznie kontrastujące z okrucieństwem ludzkich działań, stwarza niepokojący, uwierający widza dysonans, którego nie sposób zapomnieć.
9 wyświetleń
Lektor / PL. Wysoka jakość.

Klara Muu! / KuToppen

2018 | Animacja , Dla dzieci
Historia młodej, uroczej krówki Klary, która pragnie zostać sławną gwiazdą muzyki. Niestety nie wszyscy uważają, że ma talent… Kiedy trafia prosto z dużego miasta na farmę swojego ojca, czekają ją tam nie lada wyzwania. Najważniejszym okaże się ocalenie farmy taty przed chciwym biznesmenem. Bohaterka będzie musiała wykazać się pomysłowością, a przy tym odkryje w sobie talenty, o jakich nie miała pojęcia!
7 wyświetleń
Lektor / PL. Wysoka jakość.

Octonauts and the Caves of Sac Actun

2020 | Animacja , Familijny
Oktonauci rozpoczynają podwodną misję, podczas której przemierzą nieprzebyte jaskinie, aby pomóc małej ośmiornicy wrócić do Morza Karaibskiego.
7 wyświetleń
Lektor / PL. Wysoka jakość.
Napisy PL. Wysoka jakość.

Nieustraszony / Fearless

Nastoletni miłośnik gier wideo musi zaopiekować się trojgiem obdarzonych supermocami dzieci, które z kosmosu trafiają wprost na jego podwórko.
7 wyświetleń
Lektor / PL. Wysoka jakość.
Napisy PL. Wysoka jakość.

Księżniczka Łabędzi: Królewskie Zaślubiny / The Swan Princess: A Royal Wedding

2020 | Animacja
Wyruszcie z księżniczką Odettą, księciem Derekiem i ich przyjaciółmi w kolejną magiczną podróż do zaczarowanego świata Cathay! Piękna księżniczka Mei Li planuje poślubić swoją prawdziwą miłość, Chena, i wzywa do siebie Odettę. Po przyjeździe księżniczka Odetta szybko odkrywa, że wszystko jest nie tak. Nie wszyscy są tym, kim powinni być! Zła czarownica Fang rzuca kolejny urok, aby samej poślubić Chena. Ślub zbliża się wielkimi krokami i tylko od księżniczki Odetty oraz jej przyjaciół zależy, czy uda się zdjąć zaklęcie, a księżniczka Mei Li i Chen będą żyć długo i szczęśliwie.
11 wyświetleń
Lektor / PL. Wysoka jakość.
Napisy PL. Wysoka jakość.

Basia / Basia 1

2016 | Animacja
Basia to wyjątkowo rezolutna 5-latka, dobrze znana wielbicielom książek Zofii Staneckiej i Marianny Oklejak. Każdy odcinek uczy dzieci czegoś o dorosłych, ale i dorosłych czegoś o dzieciach. Film zabiera nas do radosnego świata dziewczynki, która codziennie uczy się czegoś nowego. Twórcy zachowali styl rysunków i poczucie humoru charakterystyczne dla książek o Basi. Odcinki w zestawie: Basia i biwak; Basia i Anielka; Basia i Dziadkowie; Basia i upał w zoo; Basia i nowy braciszek.
12 wyświetleń
Lektor / PL. Wysoka jakość.

Basia 2

2018 | Animacja
Kontynuacja przygód rezolutnej 5-latki, znanej wielbicielom książek Zofii Staneckiej i Marianny Oklejak. Basia to pięcioletnia bohaterka każdego przedszkolaka. Ma charakterek, pluszowego przyjaciela Miśka Zdziśka, uwielbia żelki i ubrania w paski. Codziennie wymyśla coś nowego – dziś chce zostać baletnicą, a jutro treserką dzikich zwierząt. W świecie Basi wszystko jest przygodą – nauka piruetów, wspólne gotowanie czy zakupy w supermarkecie. Z Basią nie można się nudzić! W nowym zestawie pokazane będą odcinki: Basia i taniec; Basia i pieniądze; Basia i telewizor; Basia i gotowanie.
10 wyświetleń
Lektor / PL. Wysoka jakość.

Basia 3

2019 | Animacja
Trzecia odsłona przygód Basi - ulubienicy przedszkolaków, znanej wielbicielom kultowej serii książek. W kolejnych czterech epizodach Basia, z właściwym sobie urokiem i energią, stawia czoła wyzwaniom codzienności: zmaga się z domowym bałaganem, radzi sobie z kolejnymi obowiązkami, nawiązuje nowe przyjaźnie i przygotowuje się do Świąt. Zestaw czterech odcinków: Basia i bałagan”; Basia i Mama w pracy; Basia i Titi; Basia i Boże Narodzenie.
13 wyświetleń
Lektor / PL. Wysoka jakość.

Magiczny autobus znów rusza w trasę: Dzieciaki w kosmosie / The Magic School Bus Rides Again: Kids in Space

2020 | Animacja , Familijny
Dzieciaki z magicznego autobusu przenoszą się w kosmos, na Międzynarodową Stację Kosmiczną. Na miejscu muszą uciekać przed ogromnym niesporczakiem.
11 wyświetleń
Lektor / PL. Wysoka jakość.
Napisy PL. Wysoka jakość.

Robinson Crusoe

2016 | Animacja , Przygodowy
Wesoła papuga jest duszą zwierzęcego towarzystwa zamieszkującego bezludną wyspę. Wśród najbliższych przyjaciół ptaka-gaduły są: kameleon, tapirzyca, wiekowa koza, dwa pangoliny, jeżozwierz i samica zimorodka, w której nasz bohater skrycie się podkochuje. Ale papuga ma już dość kąpieli w oceanie i suszenia piór na złocistym piasku egzotycznej plaży. Pragnie zobaczyć świat! Pewnego dnia spotyka dziwne zwierzę, które chodzi na dwóch tylnych łapach i potrafi zrzucać skórę (czyli, tłumacząc na ludzki: zdejmować ubranie). To Robinson Crusoe, który po katastrofie statku został wyrzucony przez fale na brzeg wyspy. Zwierzaki, z początku nieufne wobec cudacznego przybysza, z czasem zaprzyjaźniają się z nim. Wkrótce Robinson i jego nowi przyjaciele połączą siły, by stawić czoła niebezpieczeństwu, które zagrozi mieszkańcom wyspy.
17 wyświetleń
Lektor / PL. Wysoka jakość.
Napisy PL. Wysoka jakość.

Ratchet i Clank / Ratchet and Clank

2016 | Animacja , Przygodowy
Po zdewastowaniu własnej planety, złoczyńca Drek wraz z armią posłusznych mu Blargów wyrusza na podbój kolejnych światów. Nieoczekiwanie na jego drodze staje para najbardziej zdumiewających bohaterów, jakich kiedykolwiek widział kosmos. To przedstawiciel legendarnej rasy Lombaxów – Ratchet oraz jego wierny druh Clank – mały robot o wielkim sercu i potężnym intelekcie. Aby ocalić wszechświat, Ratchet i Clank dołączą do Strażników Galaktyki, grupy śmiałków dowodzonych przez samozwańczego superbohatera – Kapitana Qwarka. Razem zrobią wszystko, by powstrzymać Dreka przed podbojem malowniczej Galaktyki Solana. A przy okazji odkryją, czym są przyjaźń, honor i prawdziwa odwaga.
12 wyświetleń
Lektor / PL. Wysoka jakość.
Napisy PL. Wysoka jakość.

Tut Tut Autka na letnim obozie / Go! Go! Cory Carson: Summer Camp

2020 | Animacja , Familijny
Tymek i Franek spędzają wakacje na Obozie Przyjaźni. Kiedy jednak do Franka dołącza jego kuzynka Róża, Tymek robi się zazdrosny.
9 wyświetleń
Lektor / PL. Wysoka jakość.
Napisy PL. Wysoka jakość.

Dzieciaki straszaki: Nowa klasa / Super Monsters: The New Class

Do Mrocznego Lasu przybywa kolejny rocznik przedszkolaków. Potwory podnoszą swoje supermoce do kolejnego poziomu, którym jest Fioletowy Pokój.
12 wyświetleń
Lektor / PL. Wysoka jakość.
Napisy PL. Wysoka jakość.

Scooby-Doo! WrestleMania: Tajemnica ringu / Scooby-Doo! WrestleMania Mystery

2014 | Animacja , Familijny
Scooby i Kudłaty wygrywają bilety na WrestleManie. Wraz z przyjaciółmi udają się do miasteczka WWE, by z wysokości trybun zobaczyć sportowe wydarzenie. Przygotowania do gali zakłóca pojawienie się ducha złego niedźwiedzia, który chce zniszczyć szykowany spektakl. Scooby, Kudłaty, Daphne, Velma i Fred łączą siły z gwiazdami WWE. Muszą działać szybko, jeśli chcą rozwiązać zagadkę i uratować największą galę wrestlingu.
14 wyświetleń
Lektor / PL. Wysoka jakość.
Napisy PL. Wysoka jakość.

Liga Sprawiedliwych: Kryzys na dwóch Ziemiach / Justice League: Crisis on Two Earths

2010 | Akcja , Animacja , Sci-Fi
W równoległych wymiarach istnieje niezliczona liczba planet, będących odpowiednikiem naszej Ziemi. Na każdej z nich losy ludzkości biegną swoim własnym torem, historia pisze własny scenariusz. Na naszą planetę nieoczekiwanie przybywa gość z innego wymiaru, w osobie Lexa Luthora. W swoim świecie jest on jedynym ocalałym członkiem... Justice League - organizacji superbohaterów, walczących o sprawiedliwość i porządek. W obliczu tragedii, przed jaką stanęła jego planeta, przybył do naszego wymiaru, aby prosić naszych bohaterów o pomoc w walce z Syndykatem Zbrodni, w skład którego wchodzą odpowiednicy ziemskich herosów z Justice Leauge. Mimo uprzedzeń, jakimi darzą Luthora, Superman, Wonder Woman, Green Lantern, Flash oraz Martian Manhunter postanawiają wyruszyć do innego wymiaru, by ratować ludzkość przed terrorem. Jedynie Batmanem targają wątpliwości, w związku z czym nie przyłącza się do ekspedycji...
13 wyświetleń
Napisy PL. Wysoka jakość.