Filmy z gatunku "Fantasy" (693)

Kobieta-Kot / Catwoman / Kobieta - Kot / Kobieta Kot

2004 | Akcja , Fantasy
Kobieta-Kot jest historią o nieśmiałej, wrażliwej kobiecie Patience Prince, która nie potrafi zaakceptować samej siebie. Pewnego razu jej życie zmienia się diametralnie. Patience zostaje przetransformowana w kobietę ze zdolnościami kota - szybkością, zwinnością i innymi zmysłami. Od tej pory balansuje na granicy dobra i zła. Poznaje również policjanta imieniem Tom Lone, który zakochuje się w niej.
2 wyświetleń
Lektor / PL. Wysoka jakość.
Napisy PL. Wysoka jakość.

Czarownice z Eastwick / The Witches of Eastwick

1987 | Fantasy
Alex (Cher), Jane (Susan Sarandon) i Sukie (Michelle Pfeiffer) to kobiety z Nowej Anglii pozostawione przez mężów. Każda z nich pragnie spotkać mężczyznę, który zaspokoiłby ich zachcianki. Nowy mieszkaniec miasteczka okazuje się idealnie pasować do ich wyobrażeń. Wkrótce kobiety odkrywają w sobie wielkie moce...
5 wyświetleń
Lektor / PL. Wysoka jakość.
Napisy PL. Wysoka jakość.

Krzywa Wieża w Pizie / The Tower of Pisa / Turnul Din Pisa

V. (Andrei Miercure) jest z natury milczącym młodym chłopakiem z osobowością obsesyjno-kompulsywną, który pracuje w hotelu jako parkingowy. Jego życie kręci się wokół dwóch rzeczy: pracy, gdzie parkuje samochody z milimetrową precyzją i wolnego czasu, który spędza w swoim nienagannie czystym mieszkaniu. Pewnego dnia nowa współpracowniczka, Cosmina (Iulia Verdes), wkracza do jego codzienności. Kobieta jest jego całkowitym przeciwieństwem - dużo mówi, do tego bardzo szybko. Na domiar złego kiepsko radzi sobie z parkowaniem samochodów. Pomimo tego młodzi zakochują się w sobie bez pamięci.
5 wyświetleń
Lektor / PL. Wysoka jakość.
Napisy PL. Wysoka jakość.

Freaks / Freaks - Du bist eine von uns

2020 | Akcja , Dramat , Fantasy , Sci-Fi
Dzięki tajemniczemu włóczędze pewna kobieta dowiaduje się, że ma supermoce — oraz bratnie dusze — i odkrywa wielki spisek.
6 wyświetleń
Lektor / PL. Wysoka jakość.
Napisy PL. Wysoka jakość.

Kara / Requiem / Retribution

2017 | Dramat , Fantasy , Romans
Dziewczyna o skłonnościach samobójczych zakochuje się w upadłym aniele.
8 wyświetleń
ENG. Wysoka jakość.

O czym szumią wierzby / The Wind in the Willows / Mr. Toad's Wild Ride

Mole był szczęśliwym właścicielem podziemnego domu. Niestety zły Weasels kupił jego mieszkanie, a jego wyrzucił. Wściekły Mole wraz z Ratem postanawia walczyć o swoje mieszkanie.
7 wyświetleń
Lektor / PL. Wysoka jakość.
Napisy PL. Wysoka jakość.

Tomcio Paluch / Le petit poucet

2001 | Dramat , Familijny , Fantasy
Oparta na powieści Charlesa Perrault, historia znanej bajkowej postaci Tomcia Palucha w nowej oryginalnej wersji z udziałem takich sław francuskiego kina jak: Catherine Deneuve czy Samy Naceri. Tomcio Paluch jest najmłodszym z pięciu braci urodzonym w ubogiej chłopskiej rodzinie. Sytuacja materialna rodziny zmusza małego bohatera do wyruszenia w świat na spotkanie z wieloma niezwykłymi i ekscytującymi przygodami.
10 wyświetleń
Lektor / PL. Wysoka jakość.

Double World

2019 | Akcja , Fantasy , Przygodowy
Młody Dong Yilong chce przynieść zaszczyt swojemu klanowi — wyrusza więc w niebezpieczną podróż, aby wziąć udział w turnieju, który wyłoni najlepszych wojowników.
14 wyświetleń
Napisy PL. Wysoka jakość.

Pogromca demonów / The Demonologist

Detektyw Damien Seryph odkrywa istnienie demonicznego kultu, połączonego z kilkoma tajemniczymi morderstwami. W trakcie śledztwa odkrywa fragmenty swojej przeszłości z udziałem kultu i zapomnianego dzieciństwa. Aby pokonać siły zła, z którymi się zmierzy, zyskuje nieziemskie moce, by wysłać demony z powrotem tam, skąd przybyły.
12 wyświetleń
ENG. Wysoka jakość.

Zniewolona: Feliks Austria / Viddana / Maid in Law

Historia zaczyna się w Stanisławie w drugiej połowie XIX wieku. Doktor Anger traci ukochaną żonę w pożarze. Udaje mu się jednak uratować dwie dziewczynki - własną córkę Adelę i córkę służby - Stephanie. Lekarz postanawia wychować je razem. Wraz z upływem czasu dziewczyny zbliżały się do siebie coraz silniej. Nawet wówczs gdy Adel została mężatką, zaś Stephanie zajęła się prowadzeniem domowego gospodarstwa, pozostawały nierozłączne. Jednak mimo łączącej ich więzi nadal nie potrafiły zrozumieć, kim właściwie są dla siebie: siostrami i przyjaciółkami czy też szlachcianką i służącą.
37 wyświetleń
Lektor / PL. Wysoka jakość.

Itsy Bitsy

2019 | Fantasy , Horror
"Itsy Bitsy" to horror fantasy, podejmujący na nowo wątek rodziny, która wprowadza się do odosobnionej posiadłości, nie wiedząc, że naraża się na wielkie niebezpieczeństwo. Tym razem nowi mieszkańcy natrafią na tajemniczy byt pod postacią gigantycznego pająka… Główna bohaterka filmu, Kara, jest pielęgniarką z zawodu i samotną matką dwojga dzieci, 13-letniego Jesse’ego i 8-letniej Cambrii. Cała trójka przenosi się na wieś, by zamieszkać ze starszym, schorowanym człowiekiem, którym ma opiekować się Kara. Któregoś dnia Jesse odkrywa zagadkowy przedmiot z dalekiej przeszłości. Nie zdaje sobie sprawy, że da to początek niespodziewanym i przerażającym zdarzeniom, z którymi rodzina będzie musiała się zmierzyć.
27 wyświetleń
Lektor / PL. Wysoka jakość.
Napisy PL. Wysoka jakość.

Mali żołnierze / Small Soldiers

"Mali żołnierze" to rewelacyjny film przygodowy. Poznaj elitę komandosów - zabawkowe figurki z charakterem, które wraz z Gorgonitami uciekły ze swoich pudełek. Nastolatek Alan Abernathy próbuje pomóc Gorgonitom (dobrodusznym stworkom o niezwykłym wyglądzie), a także ocalić dziewczynę swoich marzeń, zanim całe miasto zostanie wywrócone do góry nogami. "Mali żołnierze" to wspaniała rozrywka dla całej rodziny!
34 wyświetleń
Lektor / PL. Wysoka jakość.
Napisy PL. Wysoka jakość.

Czarodziej Kazaam / Kazaam

Prześladowany przez gang łobuzów chłopiec ucieka do magazynu ze starociami. Tu przez przypadek uwalnia starego i niezwykle potężnego ducha, Kazaama. Duch staje w obronie chłopca. Ale to nie wszystko, bo potem spełnia jego trzy życzenia. I tu zaczyna się zabawa. Poniewaz Kazaam, który przez kilka tysięcy lat przebywał w zamknięciu, jest zafascynowany współczesnym światem, interesuje go wszystko co nowe a czego nie znał. Najbardziej podobają mu się muzyka rap i piękne kobiety
38 wyświetleń
Lektor / PL. Wysoka jakość.
Napisy PL. Wysoka jakość.

Wszystko jest możliwe / Chances Are

1989 | Fantasy , Komedia , Romans
W latach 60. szczęście młodych małżonków, Louiego i Corinne, przerywa tragiczny wypadek. Louie zginął, a Corinne nie potrafiła o nim zapomnieć. Tymczasem w niebie, do którego trafił po śmierci Louie, zapada decyzja o jego powrocie na ziemię w nowym wcieleniu. Przez niedopatrzenie nie wykasowano mu jednak wszystkich wspomnień z poprzedniego życia. Wiele lat później zreinkarnowany Louie, teraz jako młodzieniec imieniem Alex, spotyka Mirandę, córkę Corinne.
62 wyświetleń
Lektor / PL. Wysoka jakość.
Napisy PL. Wysoka jakość.

Anaganaga O Dheerudu / Once Upon a Warrior

W krainie łez o nazwie Sangarashtra 9-letnia dziewczynka o specjalnych zdolnościach leczniczych próbuje ocalić swoją ojczyznę przed tyranią złej królowej z pomocą ślepego szermierza.
151 wyświetleń
Lektor / PL. Wysoka jakość.

Tajemniczy ogród / The Secret Garden

2020 | Dramat , Familijny , Fantasy
Gdy dziesięcioletnia osierocona Mary przybywa do tajemniczej posiadłości w Yorkshire, by zamieszkać ze swym unikającym ludzi wujem i jego bardzo zasadniczą gospodynią, nie może nawet podejrzewać, że właśnie zaczyna się najbardziej niezwykła przygoda jej życia. Mimo surowych zakazów, Mary zaczyna poznawać ukryte zakątki posiadłości, by wkrótce trafić na fantastyczny i ogromny ogród. To tu, wraz z miejscowymi chłopcami Dickonem i Colinem oraz bezpańskim, uroczym psiskiem, dziewczynka odkryje moc wyobraźni, przyjaźni i odwagi.
1097 wyświetleń
ENG. Wysoka jakość.

Tajemniczy ogród / The Secret Garden

1993 | Dramat , Familijny , Fantasy
Wzruszająca opowieść o przyjaźni trojga dzieci.Pewnego dnia Mary znajduje opuszczony i zaniedbany ogród. Wraz z pomocą miejscowego chłopca, Dickona udaje jej się przywrócić go do życia. Postanawia, że odtąd będzie to miejsce wspólnych zabaw.Zaprasza tam też swego kalekiego kuzyna Colina. Udaje im się stworzyć baśniową oazę pełną pięknych kwiatów, zielonych drzew i krzewów. Jednocześnie umacnia się ich przyjaźń.
134 wyświetleń
Lektor / PL. Wysoka jakość.
Napisy PL. Wysoka jakość.

Niania i wielkie bum / Nanny McPhee and the Big Bang

Akcja filmu rozgrywa się sto lat po wydarzeniach z "Niani". Obdarzona magicznymi umiejętnościami niania (Emma Thompson) opiekuje się dziećmi pochodzącymi ze wsi i miasta, które zostały ewakuowane podczas II wojny światowej.
164 wyświetleń
Lektor / PL. Wysoka jakość.

Zieleń Szmaragdu / Smaragdgrün

2016 | Fantasy , Przygodowy
„Zieleń Szmaragdu” to finałowa część filmowej adaptacji bestsellerowej Trylogii Czasu.
351 wyświetleń
Lektor / PL. Wysoka jakość.

Czerwień rubinu / Rubinrot

2013 | Dramat , Fantasy
Gwendolyn i Gideon, ostatni podróżnicy w czasie, odwiedzają minione wieki, by wypełnić tajną misję.
259 wyświetleń
Lektor / PL. Wysoka jakość.

Błękit szafiru / Saphirblau

2014 | Fantasy , Przygodowy
Gwen właśnie odkryła, że ​​jest ostatnim członkiem tajnego, stowarzyszenia podróżników w czasie - Kręgu Dwunastu. Teraz musi ułożyć swe życie tak by pogodzić swe relacje z Gideonem z podróżami w przeszłość i odkrywaniem mrocznych tajemnic otaczających Krąg.
163 wyświetleń
ENG. Wysoka jakość.

Wielka Przygoda Barneya / Barney's Great Adventure

Barney's Great Adventure is a movie starring George Hearn, Shirley Douglas, and Trevor Morgan. Mom and dad dump son Cody, daughter Abby, her best friend Marcella and a baby on the farm with Grandpa and Grandma. Purple dinosaur...
73 wyświetleń
Lektor / PL. Wysoka jakość.
Napisy PL. Wysoka jakość.

Zabaweczki / Toys

1992 | Dramat , Fantasy , Komedia
Leslie Zevo (Robin Williams) i jego siostra Alsatia (Joan Cusack) to para sympatycznych dziwaków. Ich ojciec stworzył imperium zabawek. Leslie odwiedza fabrykę codziennie i bawi się do upojenia, zabawa jest bowiem jego żywiołem. Tata Zevo uważa, że jego dzieci nigdy nie staną się na tyle odpowiedzialne, by kierować rodzinnym interesem. Dlatego tymczasowo przekazuje przedsiębiorstwo w ręce swojego brata, generała Lelanda (Michael Gambon). Z pomocą syna Patricka (LL Cool J), Leland wprowadza w fabryce ścisły reżim i nieustanną kontrolę, chcąc produkować gry wojenne i miniaturową broń, którą można będzie użyć w prawdziwej walce. Na szczęście, Leslie w porę orientuje się w niecnych planach wuja i podejmuje walkę o ocalenie zabawkowego królestwa.
102 wyświetleń
ENG. Wysoka jakość.

Kruk 2: Miasto Aniołów / The Crow: City of Angels

1996 | Fantasy , Thriller
Kontynuacja zrealizowanego w 1994 r. "Kruka" z Brandonem Lee. Bohaterem obrazu jest Ashe Crowe, mężczyzna, który wraz synem zostaje zamordowany przez uliczny gang. W Halloween Ashe zostaje przywrócony do zycia aby mógł zemścić się na swoich zabójcach.
96 wyświetleń
ENG. Wysoka jakość.