Filmy z gatunku "Horror" (1165)

Fang

2018 | Horror
Po udziale w napadzie i nieplanowanym morderstwie, Chloe Romero i Joe Spencer wyruszają, aby ukryć się w domu dalekiego krewnego.
2 wyświetleń
ENG. Wysoka jakość.

Amulet

2020 | Horror
Pozbawiony dachu nad głową Tomaz szuka miejsca, w którym mógłby zatrzymać się na jakiś czas. Trafia na stary, rozpadający się dom zamieszkany przez Magdę oraz jej matkę, która... nigdy nie opuszcza swojego pokoju na strychu. Młoda kobieta na początku nieufnie podchodzi do nieznajomego, ale z każdym kolejnym dniem stają się sobie bliżsi. Wszystko zmienia się, gdy mężczyzna zaczyna czuć w domu obecność złowrogich sił, które stają się coraz bardziej niebezpieczne i przerażające. Tomaz podejrzewa, że staruszka, zamieszkująca poddasze skrywa straszną tajemnice, a kobieta jest jej więźniem...
3 wyświetleń
Lektor / PL. Wysoka jakość.

Opiekunka: Demoniczna królowa / The Babysitter: Killer Queen

2020 | Horror , Komedia
Dwa lata po pokonaniu opiekunki-satanistki, Cole ponownie musi się zmierzyć z siłami Ciemności.
2 wyświetleń
Lektor / PL. Wysoka jakość.
Napisy PL. Wysoka jakość.

Latarnia wdowy / Widow's Point

2019 | Dramat , Horror
Autor, który spędza weekend zamknięty w nawiedzonej latarni morskiej, będącej chwytem reklamowym jego kolejnej książki, staje się celem potężnych, nadprzyrodzonych sił.
5 wyświetleń
ENG. Wysoka jakość.

Uksiążęć się! / Get Duked! / Boyz in the Wood

2019 | Horror , Komedia
Rozgrywający się na wyżynach Szkocji Get Duked! to szalona mieszanka pokoleniowej polityki, kochających hip-hop rolników i halucynogennych króliczych bobków.
3 wyświetleń
Napisy PL. Wysoka jakość.

Aszura / Achoura

2018 | Horror
Czwórka dzieciaków bawi się strasząc się nawzajem. Pewnego dnia w poszukiwaniu wrażeń decydują się na zwiedzanie – prawdopodobnie nawiedzonego – domu. Niestety jeden z nich znika w tajemniczych okolicznościach. Troje ocalałych próbuje zapomnieć, co się wydarzyło tamtego feralnego dnia. Zaginiony Samir pojawia się jednak niespodziewanie po 25 latach. Grupa przyjaciół musi stawić czoła strasznym wydarzeniom swojej młodości i zmierzyć się z przerażającym stworzeniem zrodzonym z mrocznej marokańskiej legendy.
2 wyświetleń
Lektor / PL. Wysoka jakość.
Napisy PL. Wysoka jakość.

VooDoo

2017 | Horror
Dani wyjeżdża na wakacje do Los Angeles, aby uciec od coraz bardziej skomplikowanego życia. Niestety odcięcie się od przeszłości nie będzie łatwe.
3 wyświetleń
ENG. Wysoka jakość.

Southbound

2015 | Horror
Antologia pięciu powiązanych ze sobą opowieści. Pustynia gdzieś w USA staje się miejscem niebezpiecznych przygód dla grupki osób. Mitch (Chad Villella) i Jack (Matt Bettinelli-Olpin) w ucieczce przed tajemniczymi zjawami trafiają do miasteczka, z którego trudno się wydostać. Członkiniom zespołu muzycznego (Fabianne Therese, Nathalie Love, Hannah Marks) w drodze na koncert psuje się auto. Pomoc oferuje tajemnicze i ekscentryczne małżeństwo. Lucas (Mather Zickel) potrąca nocą na drodze dziewczynę. Próbując jej pomóc, trafia do opustoszałego szpitala. Danny (David Yow), poszukując zaginionej siostry, trafia do miasteczka wyrzutków. Daryl (Gerald Downey) chce spędzić urlop z rodziną w wynajętym motelu. Spokój burzy im najście zamaskowanej trójki obcych.
4 wyświetleń
ENG. Wysoka jakość.

Dom 1000 trupów / House of 1000 Corpses

2003 | Horror
Grupa młodych ludzi podróżuje przez kraj. Gdy pośrodku pustkowia, w trakcie burzy, psuje się ich samochód, są zmuszeni do opuszczenia auta i szukania schronienia. Znajdują je w starym, opuszczonym domu. Tytuł filmu podpowiada, że nie był to najlepszy pomysł.
4 wyświetleń
Lektor / PL. Wysoka jakość.
Napisy PL. Wysoka jakość.

Nowi mutanci / The New Mutants

2020 | Horror , Sci-Fi
Rahne Sinclair (Williams), Illyana Rasputin (Taylor-Joy), Sam Guthrie (Heaton) i Roberto da Costa (Zaga) to czwórka nastoletnich mutantów przetrzymywanych pod obserwacją psychiatryczną w odizolowanym od świata szpitalu. Dr Cecilia Reyes (Braga) uważa, że stanowią oni zagrożenie tak dla siebie, jak i dla całego społeczeństwa, dlatego bacznie ich pilnuje, a jednocześnie stara się ich nauczyć panowania nad mutancimi zdolnościami. Kiedy do pozostałych pensjonariuszy dołącza Danielle „Dani" Moonstar (Hunt), zaczynają dziać się dziwne rzeczy. Pacjentów nawiedzają halucynacje i wspomnienia dawnych doznań, a ich nowe mutancie zdolności – podobnie jak przyjaźń – zostaną poddane próbie w walce o przetrwanie.
8 wyświetleń
Lektor / PL. Wysoka jakość.

Devil's Night: Dawn of the Nain Rouge

2020 | Akcja , Horror , Kryminał
Weteranka wojenna podejmuje pracę w organach ścigania, gdzie zajmuje się nadprzyrodzoną sprawą, która jest miejską legendą.
5 wyświetleń
ENG. Wysoka jakość.

Czarny płomień / Fuego negro

2020 | Akcja , Horror , Thriller
Poszukujący siostry kryminalista prowadzi śledztwo w obskurnym hotelu, w którym spotyka niebezpiecznego gościa i romansuje z tajemniczą kelnerką.
7 wyświetleń
Napisy PL. Wysoka jakość.

Body Cam

2020 | Horror
Bohaterką filmu jest funkcjonariuszka policji Renee Lomito, która próbuje poznać prawdę o tajemniczych śmierciach jej kolegów z jednostki. Podejrzewa że za morderstwami stoi jakaś nadprzyrodzona siła. Renee zagłębiając się w śledztwo odkrywa złowrogi sekret jaki skrywają jej koledzy.
8 wyświetleń
Lektor / PL. Wysoka jakość.
Napisy PL. Wysoka jakość.

Sparrow

2010 | Horror
Sześcioro nastoletnich przyjaciół wybrało się na biwak w lesie. Miejscowa legenda głosi, że w tym miejscu dokonano serii zabójstw. Pierwotne niedowierzanie nastolatków w tą historię wkrótce zmienia się, kiedy dziwne wydarzenia zaczynają się dziać wokół nich, a obozowa beztroska sielanka przemienia się w prawdziwy koszmar...
6 wyświetleń
Napisy PL. Wysoka jakość.

Silent Lake

2013 | Horror
Peter i Linda to para młodych Brytyjczyków, która postanowiła spędzić tydzień we wschodniej Europie, a dokładniej w Polsce. Na swój cel obierają piękne i majestatyczne Mazury, gdzie wynajmują z przyrodnim bratem Petera - Karolem, nieduży jacht i wypływają na jezioro. W trakcie żeglarskiego rejsu bawią się znakomicie i odkrywają uroki dziewiczych polskich jezior, aż do momentu, gdy będą musieli zmierzyć się z miejscowym demonem, znanym z mazurskich legend - Galindą.
7 wyświetleń
Napisy PL. Wysoka jakość.

Noc czarownicy / Dom czarownicy / House of the Witch

2017 | Horror
Grupa nastolatków, nie zważając na miejscową legendę, urządza halloweenowe przyjęcie. Wkrótce młodzi ludzie pożałują swojej decyzji.
6 wyświetleń
ENG. Wysoka jakość.

Piekielna głębia 3 / Deep Blue Sea 3

2020 | Horror
Trzecia część fabularnej serii "Piekielna głębia". Dr Emma Collins bada wpływ klimatu na rekiny, które co roku przybywają na wyspę Little Happy, by rodzić młode. Gdy zespół pseudonaukowców, pod kierownictwem byłego chłopaka Emmy, przybywa na wyspę w poszukiwaniu trzech, zmutowanych genetycznie rekinów, rozpoczyna się niebezpieczna gra na oceanie.
8 wyświetleń
ENG. Wysoka jakość.

Gorzki / Amer

2009 | Dramat , Horror
Trzy akty „Amer” składają się na historię Any. Świat dojrzewającej dziewczynki budują głównie gesty, dźwięki i obrazy. Doświadczenia śmierci i żałoby intensyfikowane przez rozbudzone zmysły zastygają w pamięci dziecka. Widok kopulujących rodziców i martwego człowieka, policzek wymierzony przez matkę, ręce motocyklistów, obciągnięte szczelnie skórzanymi rękawicami – skutecznie izolowane od dotyku, wszędobylskie, gwałcące spojrzenie i nieznośny dotyk ciał współpasażerów w autobusie. Libidalna historia dorastania, w której znaczące epizody konfigurują fetysze i fobie obecne w psychice dorosłej kobiety.
10 wyświetleń
ENG. Wysoka jakość.

Dom umarłych / Dead Shack

2017 | Horror , Komedia
Dla 14-letniego Jasona ten weekend zapowiada się całkiem nieźle. Właśnie jedzie ze swoim najlepszym przyjacielem, nieco aroganckim Colinem i jego starszą, wiecznie niezadowoloną z życia siostrą Summer do domku w lesie. Opiekunami w trakcie wyprawy będą ojciec rodzeństwa i jego partnerka (Roger i Lisa), których zachowanie najczęściej bywa co najmniej nieodpowiednie. Zakwaterowani w najtańszym dostępnym domku, Roger i Lisa myślą, jak pozbyć się młodych i urządzić sobie wieczór tylko dla dorosłych, za to Jason czeka jedynie na to, żeby wymknąć się gdzieś z Colinem i jego siostrą. Jednak sprawy przybierają nieoczekiwany obrót, kiedy trójka dzieciaków odkrywa, co dzieje się w domku obok. Widzą tam jak kobieta narkotyzuje lokalnych mieszkańców po czym karmi nimi swojego męża umarlaka i dzieci.
8 wyświetleń
Lektor / PL. Wysoka jakość.
Napisy PL. Wysoka jakość.

Wiedźma / The Wretched

2019 | Horror
Zbuntowany nastolatek Ben przyjeżdża na wakacje do ojca, by nabrać nieco dyscypliny podczas pracy w lokalnej zatoce, która wydaje się być prawdziwym rajem na ziemi. Szybko poznaje też mieszkających obok ojca sąsiadów, młodą rodzinę z dziećmi, która pod płaszczykiem uprzejmości, wydaje się skrywać pełną grozy tajemnicę. Wkrótce chłopak dokonuje przerażającego odkrycia i podejmuje walkę z prastarą wiedźmą, której makabryczny duch czai się w złowrogim, pełnym śmiertelnych niebezpieczeństw lesie.
9 wyświetleń
Lektor / PL. Wysoka jakość.

Dodaj do ulubionych / Follow Me

2020 | Horror
Zdobywający coraz większą popularność w mediach społecznościowych Cole wraz z przyjaciółmi wyrusza do Moskwy, by odkryć przed obserwującymi jego vloga internautami spektrum atrakcji, które ma do zaoferowania stolica Rosji. Dla napędzanego adrenaliną vlogera nie istnieją granice, których nie byłby gotów przekroczyć w pogoni za kolejnymi tysiącami odsłon. Nie ma jednak pojęcia, że moskiewska przygoda nieoczekiwanie zmieni się w transmitowaną w sieci walkę o przetrwanie.
12 wyświetleń
Lektor / PL. Wysoka jakość.
Napisy PL. Wysoka jakość.

Zabójcza sofa / Killer Sofa

2019 | Horror , Komedia
Francesca zawsze pociągała dziwaków. Kiedy jeden z jej prześladowców zostaje znaleziony martwy, dziewczyna szuka pocieszenia u swojej najlepszej przyjaciółki.
11 wyświetleń
ENG. Wysoka jakość.

Uwięziłem diabła / I Trapped the Devil

2019 | Horror
Matt z żoną odwiedza w święta brata, ktory wyraża niezadowolenie niezapowiedzianą wizytą. Mężczyzna zdradza wkrótce powody swojego dziwnego zachowania.
12 wyświetleń
ENG. Wysoka jakość.

Pogromca demonów / The Demonologist

Detektyw Damien Seryph odkrywa istnienie demonicznego kultu, połączonego z kilkoma tajemniczymi morderstwami. W trakcie śledztwa odkrywa fragmenty swojej przeszłości z udziałem kultu i zapomnianego dzieciństwa. Aby pokonać siły zła, z którymi się zmierzy, zyskuje nieziemskie moce, by wysłać demony z powrotem tam, skąd przybyły.
12 wyświetleń
ENG. Wysoka jakość.