Filmy z gatunku "Horror" (1215)

Killer High

2018 | Horror , Komedia
10-letni zjazd w liceum nie przebiega zgodnie z planem, gdy gigantyczne monstrum z nienasyconym apetytem wpada na imprezę.
ENG. Wysoka jakość.

Nie słuchaj ich / Don’t Listen / Voces

2020 | Horror
Po tragicznych wydarzeniach w domu, który remontuje, Daniel słyszy upiorne wołanie o pomoc. Kontaktuje się więc ze znanym ekspertem w dziedzinie zjawisk paranormalnych.
2 wyświetleń
Lektor / PL. Wysoka jakość.
Napisy PL. Wysoka jakość.

W objęciach wampira / Embrace of the Vampire

1995 | Erotyczny , Horror
Alyssa Milano gra Charlottę, uczuciową i niewinną studentkę pierwszego roku, która jest uwodzona przez obsesyjnego ukochanego. Ukochany, który przychodzi do niej tylko w snach: ciemny, przystojny wampir, który dotyka jej nie omijając miejsc zakazanych, co budzi jej namiętność. Jest ona wciągana coraz bardziej i głębiej przez wampira w erotyczny świat cielesnej przyjemności, Charlotte jest zmuszona dokonać wyboru między chłopakiem z uczelni a jej nocnym ukochanym, między słodkim romansem i nieposkromioną żądzą, między miłością jasnego dnia a potęgą ciemności, między prawdziwą miłością a wiecznym posiadaniem.
3 wyświetleń
ENG. Wysoka jakość.

Dreszcze / Shivers

1975 | Horror
Naukowiec mieszkający w kompleksie apartamentowym zabija dziewczynę, używając kwasu niszczy jej organy wewnętrzne, a potem popełnia samobójstwo. Podczas śledztwa okazuje się, że pracował on nad transplantacją pasożytniczych organów ludzkich. Wkrótce okazuje się, że większość mieszkańców kompleksu ma już takie pasożyty w sobie...
2 wyświetleń
Lektor / PL. Wysoka jakość.

Noc śmierci / Dead Night

2017 | Horror
Rodzina wyjeżdża na urlop do domku w lesie. Sprawy jednak szybko wymykają się spod kontroli, gdy znajdują w lesie nieznajomą kobietę.
3 wyświetleń
ENG. Wysoka jakość.

Critters 4

1992 | Horror , Komedia , Sci-Fi
Walka z Crittami w części 1,2 i 3 doprowadziła do tego, że stały się one ginącym gatunkiem w galaktyce. Rada inter-galaktyczna podejmuję próbę ratowania ostatnich przedstawicieli tych krwiożerczych stworzeń. Nie wszystko jednak potoczy się tak jak zaplanowano.
4 wyświetleń
ENG. Wysoka jakość.

Critters 3

1991 | Horror , Komedia , Sci-Fi
Clifford (John Calvin) wraz ze swoją córką Annie (Aimee Brooks) i synem Johnnym (Christian Cousins i Joseph Cousins) przeprowadzają się do nowego miasta. W czasie podróży łapią gumę w samochodzie i są zmuszeni do nieplanowanego postoju. Wykorzystuje to Critters i składa pod ich samochodem jaja, które rodzina nieświadomie zabiera ze sobą. Wkrótce po przybyciu na miejsce z jaj wykluwają się wygłodniałe Critty i zaczynają siać spustoszenie w bloku, do którego właśnie sprowadziła się cała familia. Z pomocą mieszkańcom przychodzi Charlie McFadden (Don Keith Opper).
4 wyświetleń
ENG. Wysoka jakość.

Critters 2 / Critters 2: The Main Course

1988 | Horror , Komedia , Sci-Fi
Odkryte przez jednego z mieszkańców jaja crittersów w stodole zostają przez niego zabrane. W Grover Bend obchodzona jest właśnie Wielkanoc, a jaja mają być szukane przez dzieci. Tym razem critty atakują całe miasto.
4 wyświetleń
ENG. Wysoka jakość.

Critters

1986 | Horror , Komedia , Sci-Fi
Kosmiczne stwory, Crittersy kierują się ku Ziemi. Są bardzo niebezpieczne, zagrażają istnieniu wszystkiego, co się rusza. Tymczasem na małej farmie rodzina Brownów zaczyna spokojnie kolejny dzień. Ojca i matkę czeka jak zwykle mnóstwo pracy. Mały Brad stara się uniknąć pójścia do szkoły. Jego starsza siostra jest niezwykle podekscytowana perspektywą czekającej ją randki z nowym chłopakiem. Ten zapowiadający się tak zwyczajnie dzień przyniesie jednak rodzinie Brownów wiele niespodzianek.
4 wyświetleń
ENG. Wysoka jakość.

Crittersi atakują / Critters Attack!

2020 | Horror , Komedia , Sci-Fi
Dwudziestoletnia Drea (Tashiana Washington) niechętnie przyjmuje pracę opiekunki do dzieci w domu profesora college'u, w którym ma nadzieję studiować. Starając się zapewnić rozrywkę Trissy (Ava Preston) i Jake'owi (Jack Fulton) oraz swojemu młodszemu bratu Phillipowi (Jaeden Noel), dziewczyna zabiera dzieciaki na wycieczkę. Nie wie jednak, że w pobliżu pojawiły się tajemnicze istoty, które pożerają każdą napotkaną na swojej drodze żywą istotę. Drea i dzieci, śledzeni przez wygłodniałe Crittersy, spotykają uroczą i pozornie nieszkodliwą Biancę, wygnaną królewnę Crittersów, uciekającą przed przedstawicielami swojej rasy. Gdy stworzenia te zbierają się na kampusie akademickim, Drea i dzieci ruszają na pomoc.
4 wyświetleń
Lektor / PL. Wysoka jakość.
Napisy PL. Wysoka jakość.

Szczęśliwe chwile / Happy Times

2020 | Akcja , Horror , Komedia
Podczas szabatowej kolacji w eleganckiej rezydencji na wzgórzach Hollywood toksyczna mieszanka alkoholu, ego, różnic kulturowych, pożądania i chciwości dość szybko zmienia ciąg zdarzeń, a sprawy zaczynają wymykać się spod kontroli. Sekrety wychodzą na jaw, relacje zostają wystawione na próbę, a zakończenie wieczoru w jednym kawałku staje się dla uczestników biesiady prawdziwym wyzwaniem.Kameralna komedia z elementami horroru w reżyserii Michaela Mayera (Out in the Dark). Fabuła obrazu koncentruje się na przebiegu imprezy, podczas której dochodzi do eskalacji emocji. Odtwórcami głównych ról są Michael Aloni (Infiltracja), Liraz Chamami (serial Ta Gordin), Iris Bahr (serial HBO Pohamuj entuzjazm), Alon Pdut (Za górami, za wzgórzami) oraz Stéfi Celma (Zagubiona kula). Produkcja zdobyła nagrodę za scenariusz na MFF w Hajfie.
9 wyświetleń
Lektor / PL. Wysoka jakość.
Napisy PL. Wysoka jakość.

Czarna studnia / Kaali Khuhi

2020 | Horror
Dziesięcioletnia Shivangi musi ochronić swoją pendżabską wioskę przed duchami krwawej przeszłości.
9 wyświetleń
Napisy PL. Wysoka jakość.

Dzień Pański / The Day of the Lord / Menéndez: El día del señor

2020 | Dramat , Horror , Thriller
Horror o emerytowanym księdzu próbującym zapomnieć o grzechach przeszłości, który znów mierzy się z mrokiem, gdy przyjaciel prosi go o pomoc dla opętanej córki.
9 wyświetleń
Napisy PL. Wysoka jakość.

Czyj to dom? / His House

2020 | Horror
Para młodych uchodźców próbuje od nowa ułożyć sobie życie w Anglii. Ich wysiłki niweczy jednak upiorna siła związana z horrorem wojny w ich ojczystym Sudanie Południowym.
7 wyświetleń
Lektor / PL. Wysoka jakość.
Napisy PL. Wysoka jakość.

Atlas zła / The Field Guide to Evil

2018 | Horror
Filmowa antologia grozy, w skład której weszły nowelki inspirowane podaniami ludowymi. Na czas seansu przenosimy się do świata, gdzie królują zabobony. Tutaj urzeczywistniają się najdziksze fantazje i najczarniejsze koszmary. Po lasach grasują dzieci o głowach jak arbuzy, a pod ziemią gnieżdżą się zielonoskóre i długonose gobliny. Wiedzę i potęgę można zdobyć poprzez zjedzenie trzech trupich serc, a uleganie cielesnym pokusom nieuchronnie prowadzi do zguby.
5 wyświetleń
ENG. Wysoka jakość.

In Fabric

2018 | Horror , Komedia
"Szczęśliwa, atrakcyjna kobieta koło pięćdziesiątki szuka czułego, odpowiedzialnego mężczyzny na długie spacery, a może i coś więcej" - taki anons zamieszcza Sheila w rubryce towarzyskiej. Aby dobrze zaprezentować się na spotkaniu, szuka odpowiedniej kreacji. Znajduje ją w ekskluzywnym, nieco staromodnym, a może po prostu zawieszonym poza czasem domu mody - to niezwykła czerwona suknia, jedyny egzemplarz w sklepie. Szybko okazuje się, że to nie Sheila będzie główną bohaterką tej historii, ale właśnie sukienka - przeklęta i demoniczna, której nikt nie potrafi się oprzeć i która przejmuje kontrolę nad życiem kolejnych właścicieli.
5 wyświetleń
ENG. Wysoka jakość.

Berberian Sound Studio

2012 | Dramat , Horror
Brytyjski inżynier dźwięku wpada w pogłębiającą się paranoję podczas prac nad efektami do włoskiego horroru.
4 wyświetleń
ENG. Wysoka jakość.

Piekielna noc / Happy Hell Night

1992 | Horror
25 lat temu w Winfield College psychopata Zachary Malius zabił 7 studentów. Osadzono go w zakładzie dla obłąkanych. Po 25 latach ucieka z zakładu by wznowić swą makabryczną działalność.
7 wyświetleń
ENG. Wysoka jakość.

Dom klownów / Clownhouse

1989 | Horror
Casey (Nathan Forrest Winters) jest 11-letnim chłopcem, który panicznie boi się klownów. Pewnego dnia razem z braćmi idzie do cyrku, by stawić czoło swoim lękom. Tej samej nocy 3 psychopatów ucieka z pobliskiego szpitala psychiatrycznego. Udają się oni wprost do cyrku, gdzie mordują cyrkowych klownów. Tak zaczyna się koszmar Caseya i jego braci.
10 wyświetleń
ENG. Wysoka jakość.

Gabinet figur woskowych / House of Wax

1953 | Horror
Profesor Henry Jarrod (Vincent Price) zajmuje się rzeźbieniem historycznych figur w wosku. Mimo, że są one piękne nie przyciągają wielkich tłumów, na czym najbardziej zależy wspólnikowi rzeźbiarza, Matthew Burke (Roy Roberts). Gdy pewnego wieczoru dochodzi między nimi do bójki, muzeum niszczy zaprószony ogień, a Jarrod znika bez śladu. Kilka miesięcy później Burke zostaje znaleziony martwy.
6 wyświetleń
ENG. Wysoka jakość.

Matka łez / La Terza madre

2007 | Horror
Bohaterką filmu jest studentka konserwacji zabytków, która podczas pobytu w Rzymie odkrywa starożytny grób, zawierający prochy wiedźmy znanej jako Matka Łez. Kiedy złowieszcza czarownica powraca do życia, przez miasto przetacza się fala zbrodni i samobójstw. Młoda Amerykanka musi stanąć twarzą w twarz z siłami nadprzyrodzonymi i pokonać wiedźmę.
5 wyświetleń
ENG. Wysoka jakość.

Bezsenność / Non ho sonno

2001 | Horror , Kryminał
Emerytowany detektyw cięrpiący na bezsenność zostaje wezwany, aby rozwiązać serię morderstw. Jego partner jest niedoświadczonym jeszcze nowicjuszem, który zna się na nowoczesnej technologii i ma w ten sposób pomóc w rozwiązywaniu przestępstw. Czy uda im się złapać mordercę?
7 wyświetleń
ENG. Wysoka jakość.

Upiór w operze / Il Fantasma dell'opera

1998 | Horror , Melodramat
Tytułowy bohater jako niemowlę został porzucony przez rodziców. Oboje puścili go na wodę w wiklinowym koszyku. Z nurtów podziemnej rzeki, płynącej pod paryską operą, wyratowały go szczury, dzięki którym przeżył i które teraz traktuje z wielką czułością. Unicestwia każdego, kto próbuje wstąpić na jego teren. O mieszkańcu podziemi krążą opowieści po Paryżu. Upiór kocha się skrycie w utalentowanej śpiewaczce, Christine. Dziewczyna nie ma szans na występ, zakochany w niej mężczyzna postanawia jej pomóc. Nie będzie to jednak pomoc bezinteresowna.
5 wyświetleń
ENG. Wysoka jakość.

Uraz / Trauma

1993 | Horror
Aura (Asia Argento) jest młodą dziewczyną, która ucieka ze szpitala psychiatrycznego i usiłuje popełnić samobójstwo skacząc z mostu. Ratuje ją przypadkiem przejeżdżający David (Christopher Rydell), który zatroskany zdrowiem dziewczyny zabiera ją na obiad. Aura jednak kradnie mu portfel i ucieka. Niedługo później zostaje złapana przez policję i odstawiona do domu, gdzie jest świadkiem jednego z wielu seansów spirytystycznych jej matki (Piper Laurie), który w tym wypadku kończy się tragicznie - śmiercią obojga rodziców. Przestraszona i zdesperowana Aura postawia skontaktować się z Davidem.
6 wyświetleń
ENG. Wysoka jakość.