Filmy z gatunku "Komedia" (4338)

CJ7 / Cheung gong 7 hou

2008 | Komedia , Sci-Fi
Ti (Stephen Chow) jest pracownikiem budowy, który mieszka w zrujnowanym bloku. Pomimo biedy posyła syna (Jiao Xu) do jednej z najlepszych szkół w mieście, by ten nie musiał podzielić jego losu. Pewnego dnia w telewizji zostaje wyemitowany wywiad z człowiekiem, który rzekomo widział UGO. Tego samego wieczoru Ti wybiera się na wysypisko śmieci w poszukiwaniu nowych trampek dla syna, jednak zamiast butów odnajduje tam dziwną zieloną kulę.
Lektor / PL. Wysoka jakość.
Napisy PL. Wysoka jakość.

Tom i Jerry: Superagenci / Tom and Jerry: Spy Quest

Tom i Jerry łączą siły z Jonnym Questem w szpiegowskiej misji. Kiedy wróg rodziny Quest, dr Zin, porywa naukowca i wykrada niezwykłe urządzenie, mogące wpłynąć na losy energetyczne świata, futrzaci przyjaciele będą musieli wyruszyć w pełną niebezpieczeństw podróż, by ocalić świat! Zapowiada się mnóstwo akcji w najdalszych zakątkach świata!
1 wyświetleń
Lektor / PL. Wysoka jakość.
Napisy PL. Wysoka jakość.

Odlotowe dzieciaki / Unaccompanied Minors

Grupa dzieciaków, które w dzień po Bożym Narodzeniu utkwiły na zasypanym śniegiem, fikcyjnym Międzynarodowym Lotnisku Hoovera w Chicago, zaprzyjaźnia się i urządza sobie prowizoryczne wakacje. Niezdarny Spencer, córeczka bogatych rodziców Grace, chłopczyca Donna, zwariowany Charlie i nieśmiały Beef próbują przechytrzyć zgorzkniałego funkcjonariusza lotniska i powrócić do swych rodzin. Korzystając z "pożyczonych" wózków golfowych i kajaka do jazdy po śniegu, a także z pomocy ociągającego się stewarda, dzieciaki udowadniają, że w wakacjach nie chodzi o miejsce, tylko o to, z kim się je spędza.
2 wyświetleń
Lektor / PL. Wysoka jakość.
Napisy PL. Wysoka jakość.

Russell Brand: Re:Birth

2018 | Komedia
Podczas porywającego występu w Londynie Russell Brand pastwi się nad współczesnym światem i opowiada o tym, jak zmieniło się jego życie, odkąd został ojcem.
2 wyświetleń
Napisy PL. Wysoka jakość.

Untitled Michael McIntyre / Showman

2020 | Komedia
Pełen uroku komik Michael McIntyre serwuje widzom opowieści o rodzinie, technologii, rekinach, akcentach i sytuacji, gdy pomylił samego siebie ze światowym przywódcą.
2 wyświetleń
Napisy PL. Wysoka jakość.

Podwójne kłopoty / Trojí život

2018 | Komedia
Marek prowadzi idealne życie. Ma stabilną pracę, perspektywy na awans i świetnie się bawi umawiając z dwiema dziewczynami na raz. Kiedy jednak spędza noc w niewłaściwym mieszkaniu, wszystko zaczyna się komplikować.
3 wyświetleń
Lektor / PL. Wysoka jakość.

Exit / Ek-si-teu

2019 | Akcja , Komedia
Yong-Nam to typowy, życiowy nieudacznik mieszkający kątem u swoich rodziców. Za czasów licealnych znany ze swoich wspinaczkowych sukcesów teraz, jedyne czym mógłby się pochwalić to zaproszenie na kolejną rozmowę rekrutacyjną. W dniu 70-tych urodzin swojej matki organizuje jej przyjęcie w "Dream Garden", gdzie pracuje jego niespełniona miłość – Eui-Joo, piękność wspinająca się po szczeblach hotelowej kariery zawodowej. Niespodziewanie tajemniczy mężczyzna rozpyla trujący gaz w okolicznej dzielnicy Seulu – Yong z Eui współpracując starają się zapewnić wszystkim bezpieczne schronienie i ucieczkę ze strefy narażonej na zatrucie.
3 wyświetleń
Lektor / PL. Wysoka jakość.
Napisy PL. Wysoka jakość.

Tata poszukiwany / Se busca papá

2020 | Familijny , Komedia
Co ma zrobić szukająca wrażeń nastolatka, gdy mama zabrania jej wziąć udział w wyścigu BMX-ów? Zatrudnia do roli ojca aktora, który nie ma nic do stracenia.
5 wyświetleń
Lektor / PL. Wysoka jakość.
Napisy PL. Wysoka jakość.

Zakochane Rio / Rio, Eu Te Amo / Rio, I Love You / Rio, Eu Te Amo

2014 | Komedia , Romans
Najbardziej roztańczone miasto świata, znane ze swojej zmysłowości i piękna, w dziesięciu historiach miłosnych. "Rio, I Love You" to celebracja miłości, widziana oczami grupy najciekawszych reżyserów współczesnego kina światowego. To filmowy kalejdoskop związków – tych ulotnych i tych na całe życie, przechodzących kryzys, słodko-gorzkich, pełnych czułości i namiętności oraz takich, które mogą zdarzyć się tylko w Rio de Janeiro. Zé, tworząc rzeźbę z piasku na plaży Copacabana, usłyszy w miejskim gwarze kobietę, która stanie się jego muzą. Texas - jednoręki bokser stoczy pojedynek o zdrowie swojej ukochanej Marii, bezdomny pięciolatek Jaõ mieszkający na jednym z miejscowych dworców doczeka się w końcu telefonu od Jezusa. Namiętny pocałunek kelnera obudzi w nocy gorącą sambę, a w malowniczej scenerii wyspy Paqueta rozegra się poruszająca scena rozstania.
6 wyświetleń
Lektor / PL. Wysoka jakość.

Trzej idioci / 3 Idiots / Trzech idiotów

2009 | Dramat , Komedia , Romans
Dwaj przyjaciele: Farhan (Madhavan) i Raju (Sharman Joshi) wyruszają w poszukiwaniu zaginionego kolegi. W trakcie tej podróży przypomną sobie o dawno zapomnianym zakładzie, wezmą udział w ślubie, który będą musieli zepsuć i pogrzebie, który wymknie się spod kontroli. Podczas poszukiwań rozpoczną również inną podróż: podróż w głąb własnych wspomnień o nieokiełznanym wolnomyślicielu Rancho (Aamir Khan), który we własny, wyjątkowy sposób odmienił ich życie. To wspomnienia  o ich akademickim życiu, które kręciło się wokół romansu Rancho z energiczną Pią (Kareena Kapoor) i jego zmagań z bezkompromisowym  dziekanem Viru Sahastrabudhhe (Boman Irani).  Jednak pewnego dnia Rancho zniknął? Kim był? Gdzie i dlaczego odszedł?
4 wyświetleń
ENG. Wysoka jakość.

Bad Bananas on the Silver Screen / Bad bananas sa puting tabing

1983 | Komedia
Czwórka przyjaciół, w wyniku błędnych obliczeń, udaje się w bliżej nieokreślonym kierunku.
2 wyświetleń
ENG. Wysoka jakość.

Single, Married, Divorced / Yalla 3a2belkon / Yalla Aa'belkon: Single, Married, Divorced

Komedia o czterech kobietach przed trzydziestką, które, będąc singielkami, muszą stawić czoła presji społeczeństwa.
2 wyświetleń
ENG. Wysoka jakość.

Is This a Joke?

Życie Tima to żart. Dosłownie.
4 wyświetleń
ENG. Wysoka jakość.

Opiekunka: Demoniczna królowa / The Babysitter: Killer Queen

2020 | Horror , Komedia
Dwa lata po pokonaniu opiekunki-satanistki, Cole ponownie musi się zmierzyć z siłami Ciemności.
2 wyświetleń
Lektor / PL. Wysoka jakość.
Napisy PL. Wysoka jakość.

Tom i Jerry: Powrót do krainy Oz / Tom & Jerry: Back to Oz

2016 | Animacja , Komedia
Nowy baśniowy film pełnometrażowy z Tomem i Jerrym! Tym razem kocio-mysi duet powraca do magicznej Krainy Oz, by przeżyć nową porcję bajkowych przygód. Kiedy w Krainie Oz pojawia się niegodziwy Król Gnomów, który pragnie przejąć panowanie nad Szmaragdowym Miastem, Tom i Jerry raz jeszcze łączą siły i wracają do Oz, by ocalić ukochaną krainę. Wzbij się w przestworza i wybierz się w pełną śmiechu i przygód podróż z Dorotką, Toto, Strachem na Wróble, Blaszanym Drwalem oraz Tchórzliwym Lwem!
3 wyświetleń
Lektor / PL. Wysoka jakość.
Napisy PL. Wysoka jakość.

Rosy

2018 | Komedia , Romans , Thriller
Młody mężczyzna porywa aspirującą aktorkę, z nadzieją że się w sobie zakochają.
5 wyświetleń
ENG. Wysoka jakość.

Zwariowane serce / Corazón loco / So Much Love to Give

2020 | Komedia
Fernando Ferro (Adrián Suar) to prestiżowy chirurg urazowy, którego można uznać za mężczyznę spełnionego: każdego dnia budzi się u boku kobiety, która go kocha, je śniadanie z rodziną i udaje się do pracy, w której jest lubiany i szanowany. Brzmi jak idealne życie? Cóż, prawie... W rzeczywistości Fernando żyje bowiem na dwa fronty. Od poniedziałku do czwartku jest ze swoją żoną Paulą (Gabriela Toscano), a od piątku do niedzieli - z Verą (Soledad Villamil). Mieszka w Buenos Aires, ale także w Mar del Plata. Ma dwa samochody, dwie prace, dwa domy, dzieci i psy, ale najważniejsza dla niego jest miłość - jest szaleńczo zakochany w obu kobietach. W związku z tym kłamie, podróżuje i robi wszystko, co konieczne, aby dzielić życie między swoje dwie żony. Kobiety, które przez długi czas nie wiedzą o sobie nawzajem, pewnego dnia odkrywają tajemnicę Fernanda. On jest gotowy na wszystko. One też.
2 wyświetleń
Napisy PL. Wysoka jakość.

Gwiazdeczki / Mignonnes / Cuties

2020 | Dramat , Komedia
Jedenastoletnia Amy czeka z matką, Mariam, i młodszym bratem na powrót ojca z Senegalu. Amy jest zauroczona szkolnym zespołem tanecznym, do którego należy jej niesforna sąsiadka Angelica. Zachowanie zespołu kontrastuje z tradycyjnymi wartościami wyznawanymi przez Mariam. Początkowo odrzucona przez koleżanki Amy, która nade wszystko pragnie wyrwać się z dysfunkcyjnego rodzinnego środowiska, zaczyna odkrywać swoją rozkwitającą kobiecość. Namawia tancerki na zmysłowy układ, rozbudzając przy okazji ich nadzieje na zwycięstwo w lokalnym konkursie.
7 wyświetleń
Lektor / PL. Wysoka jakość.
Napisy PL. Wysoka jakość.

Mam to pod kontrolą / Handlarze / Lo dejo cuando quiera

2019 | Komedia
Trzej nauczyciele akademiccy, mimo wieloletnich wysiłków i poświęceń, nie osiągają założonych celów. Nadarza się jednak okazja na odniesienie sukcesu w zupełnie innej branży.
5 wyświetleń
Lektor / PL. Wysoka jakość.

Uksiążęć się! / Get Duked! / Boyz in the Wood

2019 | Horror , Komedia
Rozgrywający się na wyżynach Szkocji Get Duked! to szalona mieszanka pokoleniowej polityki, kochających hip-hop rolników i halucynogennych króliczych bobków.
3 wyświetleń
Napisy PL. Wysoka jakość.

Komisarz Zagaria / Il Commissario Zagaria

2011 | Komedia , Kryminał
Jego metody są niekonwencjonalne, a intuicja nie ma sobie równych. Komisarz Zagaria zbliża się do emerytury, nawet zaplanowano już jego uroczyste odejście. Wszystko zmienia lokalna mafia, zamierzająca przejąć kontrolę nad miastem. Czas, by sprawiedliwości stało się za dość. Przy niemałym udziale młodego detektywa.
5 wyświetleń
Lektor / PL. Wysoka jakość.

Holmes i Watson / Holmes & Watson

2018 | Komedia , Przygodowy
Detektyw Sherlock Holmes (Will Ferrell) i dr John Watson (John C. Reilly) po raz kolejny łączą siły. Ich zadaniem jest zbadanie sprawy tajemniczego morderstwa w Pałacu Buckingham. Wszystkie tropy prowadzą do profesora Jamesa Moriarty'ego, okrutnego mordercy i wieloletniego wroga duetu. Kiedy jednak na jaw wychodzą nowe fakty, największy detektyw świata i jego zaufany kompan muszą użyć swojego legendarnego sprytu i niekonwencjonalnych metod działania, aby złapać zabójcę, zanim królowa stanie się jego kolejną ofiarą.
3 wyświetleń
Lektor / PL. Wysoka jakość.
Napisy PL. Wysoka jakość.

Naklejka / Sticker

Po nieudanej próbie ponownej rejestracji samochodu Dejan wpada w biurokratyczną pułapkę, która wystawia na próbę jego chęć bycia odpowiedzialnym ojcem. Krótkometrażowy macedoński komediodramat w reżyserii Georgiego M. Unkovskiego (Pepi i Muto). W głównych rolach występują Sasko Kocev, Xhevdet Jashari, Ljupcho Todorovski - Upa, Moni Damevski oraz Dimitrija Doksevski. Produkcja otrzymała nagrodę na Brooklyn International Film Festival. Pokazywana była też na festiwalu w Sundance.
3 wyświetleń
Lektor / PL. Wysoka jakość.
Napisy PL. Wysoka jakość.

Miłość gwarantowana / Love, Guaranteed

2020 | Komedia , Romans
Aby ocalić swoją niewielką kancelarię, gorliwa prawniczka Susan (Rachael Leigh Cook) przyjmuje dobrze płatną sprawę Nicka (Damon Wayans Jr.) - czarującego klienta, który chce pozwać portal randkowy gwarantujący odnalezienie miłości. Sprawa wkrótce nabiera tempa, a pomiędzy Nickiem i Susan zaczyna budzić się uczucie.
5 wyświetleń
Lektor / PL. Wysoka jakość.
Napisy PL. Wysoka jakość.