Filmy z gatunku "Komedia rom." (431)

Miłość od pierwszego dziecka / Ange et Gabrielle

2015 | Komedia rom.
Gabrielle jest farmaceutką, samotnie wychowuje 17-letnią córkę, Claire. Gdy córka zachodzi w ciążę z Simonem, studentem, który nie za bardzo ma ochotę na trwały związek, Gabrielle kontaktuje się z jego ojcem w nadziei, że ten wpłynie na decyzję syna. Kłopot w tym, że Ange Pagani, właściciel pracowni architektonicznej, nie ma pojęcia o istnieniu syna, owocu bardzo przelotnego związku.
2 wyświetleń
Lektor / PL. Wysoka jakość.

Gwiazdkowa randka mojego taty / My Dad's Christmas Date

Po śmierci żony Dawidowi coraz trudniej porozumieć się z nastoletnią córką. Jules czuje się osaczona i nierozumiana, a on coraz bardziej bezsilny i osamotniony. By znaleźć tacie nową partnerkę, a sobie bratnią duszę, Jules postanawia założyć mu profile na portalach randkowych. Sprawy nieoczekiwanie przybierają komiczny obrót, bo choć kandydatek nie brakuje, wszystkie zdecydowanie odbiegają od oczekiwań Dawida… i Jules. Czy w gwiazdkowy wieczór wszystko się odmieni? Zabawna, wzruszająca historia we wspaniałym, świątecznym nastroju!
5 wyświetleń
Lektor / PL. Wysoka jakość.
Napisy PL. Wysoka jakość.

Miłosne rozgrywki / Zakochane święta / Christmas in Love

Górski kurort, a w nim ...Fabrizio (Christian de Sica) spotyka po pięciu latach od rozwodu swoją eksżonę Lisę (Sabrina Ferrilli). Cierpiący na kryzys wieku średniego Guido (Massimo Boldi) wdaje się w romans z młodziutką Sofią (Alena Seredova). Jego córka zakochuje się w dużo od niej starszym biznesmenie (DeVito). A Concetta (Anna Maria Barbera) w ramach nagrody w konkursie spędza tydzień z aktorem oper mydlanych Ronem (Ron Moss).
4 wyświetleń
Lektor / PL. Wysoka jakość.

Grzeczne dziewczyny tego nie robią / A Nice Girl Like You

Lucy Neal (Lucy Hale) to młoda, utalentowana skrzypaczka, której wydaje się, że ma w pełni poukładane życie ze swoim chłopakiem Jeffem (Stephen Friedrich). Nie spodziewa się tego, co nastąpi wkrótce… Gdy pewnego dnia jej partner nazywa ją „pornofobką” i kończy ich związek, Lucy nie potrafi sobie poradzić z tym rozstaniem. Próbując udowodnić, że się mylił, kobieta tworzy dość szaloną listę sprośnych rzeczy do zrobienia, która spowoduje mocne zawirowania w jej życiu i zapewni zaskakującą podróż, w której odkryje samą siebie, prawdziwych przyjaciół i nową miłość.
4 wyświetleń
Lektor / PL. Wysoka jakość.

Sposób na teściową / Monster-in-Law

Nieszczęśliwa w miłości, piękna Charlotte Charlie Cantilini wreszcie spotkała mężczyznę swoich marzeń, doktora Kevina Fieldsa. Na swojej drodze napotyka tylko jeden problem - jego matkę. Apodyktyczna i kontrolująca wszystko, nie do wytrzymania, zmienna Viola Fields. Strach o to, że straci syna zaczyna odbijać się na jej karierze, toteż postanawia rozbić szczęśliwą parę stając się najgorsza na świecie teściową. Pomocą Violi w zwariowanych intrygach jest jej asystentka, Ruby. Rękawica zostaje rzucona, kiedy Charlie wreszcie decyduje się na walkę z teściową, i wygląda na to, że Viola spotkała wreszcie godnego przeciwnika.
5 wyświetleń
Lektor / PL. Wysoka jakość.
Napisy PL. Wysoka jakość.

Idealnie dobrani / The Perfect Match

Charlie jest playboyem, który uważa, że związki są przereklamowane. Punkt widzenia mężczyzny zmienia się gdy poznaje piękną i tajemniczą Evę.
16 wyświetleń
Lektor / PL. Wysoka jakość.
Napisy PL. Wysoka jakość.

MILF

Trzy przyjaciółki po czterdziestce leczą złamane serca na południu Francji, oddając się gorącym romansom z dużo młodszymi mężczyznami.
31 wyświetleń
Lektor / PL. Wysoka jakość.
Napisy PL. Wysoka jakość.

Sparowani / Plus One

Wieloletni przyjaciele, Ben i Alice, są singlami. Nie cierpią wesel, ale właśnie zaczął się ich sezon i otrzymują mnóstwo zaproszeń. By nie uczestniczyć w nich w pojedynkę i mieć wsparcie, decydują się zaliczać je jako para. Nie przypuszczają, że weselne doświadczenia zaważą na losach… ich relacji.
553 wyświetleń
Lektor / PL. Wysoka jakość.
Napisy PL. Wysoka jakość.

Gołąbeczki / The Lovebirds

Związek pewnej pary (Issa Rae i Kumail Nanjiani) zostaje niespodziewanie wystawiony na trudną próbę. Próbując udowodnić swoją niewinność, zamieszani w morderstwo kochankowie raz po raz trafiają z jednej ekstremalnej — i wyjątkowo zabawnej — sytuacji w kolejną. Czy uda im się oczyścić z zarzutów, zanim pozabijają się nawzajem?
358 wyświetleń
Lektor / PL. Wysoka jakość.
Napisy PL. Wysoka jakość.

Mujeres arriba

Trzy kobiety - beztroska singielka, zaangażowana mama i zajęta perfekcjonistka - próbują urozmaicić swoje życie łóżkowe.
137 wyświetleń
Napisy PL. Wysoka jakość.

10 rzeczy do zrobienia, zanim zerwiemy / 10 Things We Should Do Before We Break Up

Niezależna finansowo, samotna matka Abigail poznaje Bena. Oboje są przekonani, że każdy świetny związek musi zakończyć się katastrofą. Na pierwszej randce tworzą więc listę 10 rzeczy, które powinni wspólnie zrobić przed… swoim rozstaniem. Przewidywany rychły koniec relacji nie jest jednak taki pewny, gdyż los dopisuje do ich listy punkt 11.
395 wyświetleń
Lektor / PL. Wysoka jakość.
Napisy PL. Wysoka jakość.

Niewłaściwa Missy / The Wrong Missy

2020 | Komedia rom.
Poznawszy dziewczynę swoich marzeń, Tim Morris rzuca się w wir SMS-owego flirtu i zapomina o bożym świecie. W końcu postanawia zaprosić swoją miłość na wspólny wyjazd na Hawaje. Na lotnisku okazuje się jednak, że omyłkowo skierował zaproszenie do "niewłaściwej Missy", z którą kiedyś przeżył randkę rodem z koszmaru.
701 wyświetleń
Lektor / PL. Wysoka jakość.
Napisy PL. Wysoka jakość.

Krótka histeria czasu

2006 | Komedia rom.
Tomek jest studentem fizyki. Zakochuje się w dziewczynie kolegi z roku. Jest nią Julia. Szansa zdobycia wymarzonej kobiety wydaje się niewielka, jednak zakochanemu studentowi spieszą z pomocą zaskakujące wydarzenia, które niekoniecznie będą miały dobre skutki w innych sprawach.
402 wyświetleń
Lektor / PL. Wysoka jakość.

Więcej niż myślisz / The Half of It

2020 | Komedia rom.
Nieśmiała kujonka Ellie zostaje wynajęta przez Paula — uroczego, ale niezbyt elokwentnego sportowca — by pomóc mu poderwać popularną dziewczynę. Wbrew dzielącym ich różnicom ten biznesowy układ szybko przeradza się w przyjaźń. Sprawa jednak się komplikuje, gdy Ellie stwierdza, że obiekt westchnień Paula podoba się również jej.
349 wyświetleń
Lektor / PL. Wysoka jakość.
Napisy PL. Wysoka jakość.

Rejs w nieznane / Swept Away

2002 | Komedia rom.
Szóstka przyjaciół z Nowego Jorku przylatuje na wakacje do Grecji i wyrusza jachtem w rejs. Jednak Amber, dla której rejs miał być urodzinowym prezentem od męża, nic się nie podoba, a frustracje wyładowywuje na młodym włoskim marynarzu. Wszystko się jednak zmienia, gdy Amber i Giuseppe trafiają, w wyniku awarii łodzi, na bezludna wyspę.
143 wyświetleń
Lektor / PL. Wysoka jakość.
Napisy PL. Wysoka jakość.

Zakochany bogacz / Ricos de Amor

2020 | Komedia rom.
Bogaty Teto zrobi wszystko, aby zaimponować Pauli, która wpadła mu w oko. Zmyśla więc historię o swoim ubogim dzieciństwie, a kłamstwo wkrótce wymyka się spod kontroli.
493 wyświetleń
Lektor / PL. Wysoka jakość.
Napisy PL. Wysoka jakość.

Przypadkowy mąż / The Accidental Husband

2008 | Komedia rom.
Dr Emma Hall planuje swój własny ślub, jednak po wizycie w urzędzie stanu cywilnego odkrywa, że według zgromadzonych tam danych jest już żoną pewnego mężczyzny, który dla niej jest całkowicie obcy. Jedynym wyjściem z całej sytuacji jest anulowanie tego związku. W tym celu Emma musi odnaleźć nieznanego męża i ma na to tylko trzy miesiące, gdyż zaplanowany ślub jest coraz bliżej…
420 wyświetleń
ENG. Wysoka jakość.

Free Enterprise

1998 | Komedia rom.
Young filmmakers trying to hawk a movie titled "Bradykillers" about a serial killer who goes after victims Marcia, Jan, and Cindy meet their screen idol, William Shatner. The two young men, who idolize him and in their fantasies have seen him as a shadowy fairy godfather figure, are alarmed at the reality of the middle-aged non-Captain Kirk man that they meet.
109 wyświetleń
ENG. Wysoka jakość.

Dlaczego nie!

2007 | Komedia rom.
Małgosia (Anna Cieślak) - pochodzi z prowincji. Do Warszawy przyjeżdża dopiero, by zacząć studia na Akademii Sztuk Pięknych. Gdy uczelnię opuszcza - z dyplomem w ręku - musi znaleźć pracę, co nie jest zadaniem łatwym z punktu widzenia dzisiejszych absolwentów wybierających częściej emigrację, niż poszukiwania dobrej pracy w kraju. Czy w przypadku Małgosi wszystko skończy się szczęśliwie i oprócz wymarzonej pracy znajdzie swoją miłość?
204 wyświetleń
Lektor / PL. Wysoka jakość.

Facet na miarę / Un homme à la hauteur

2016 | Komedia rom.
Diane jest młodą i piękną prawniczką. Na co dzień pracuje w kancelarii, której współwłaścicielem jest jej były partner. Pewnego dnia w jej domu rozbrzmiewa sygnał telefonu stacjonarnego. Mężczyzna przedstawia się jako Alexandre i okazuje się szczęśliwym znalazcą jej zgubionej komórki. Proponuje randkę, która połączy oddanie telefonu ze wspólną kolacją. Diane rusza na spotkanie z tylko jedną wskazówką ułatwiającą rozpoznanie nieznajomego: "nie sposób mnie przegapić". Mężczyzna faktycznie bardzo wyraźnie odróżnia się od pozostałych gości restauracji. Jest najprzystojniejszy i… najniższy. Wzrost nie przeszkadza mu jednak czerpać z życia pełnymi garściami i być miłośnikiem wielkich wrażeń. Ich pierwsze spotkanie kończy się szalonym skokiem ze spadochronu. Diane ulega romantycznej fascynacji wyjątkowym i niezwykle dowcipnym mężczyzną. Jednak z czasem w serce kobiety zaczynają wkradać się wątpliwości…
257 wyświetleń
Lektor / PL. Wysoka jakość.
Napisy PL. Wysoka jakość.

Pokochaj, poślub, powtórz / Love. Wedding. Repeat

2020 | Komedia rom.
Jack przeżywa różne wersje tego samego dnia, próbując opanować problematycznych gości, wszechobecny chaos i potencjalny romans na ślubie swojej siostry.
240 wyświetleń
Lektor / PL. Wysoka jakość.
Napisy PL. Wysoka jakość.

Nawabzaade

2018 | Komedia rom.
Three best friends fall in love with a simple, stay-at-home girl from their neighbourhood, who (unintentionally) pits them against one another. But, as love flies out of the window, the three men realise that their beloved is more than what meets the eye
84 wyświetleń
ENG. Wysoka jakość.

Miłosne kłamstewka / Anything for Love

2016 | Komedia rom.
Kate (Erika Christensen) odnosi sukcesy w obrocie nieruchomościami, lecz ma problem ze znalezieniem odpowiedniego mężczyzny. Jack (Paul Greene) jest pielęgniarzem na oddziale pediatrycznym, który nie ma szans z lekarzami w zdobywaniu kobiet. Asystentka Kate – Debbie (Ali Liebert) zapisuje ją na stronie randkowej wykorzystując własne imię. Jack również tworzy profil na stronie dla singli, w którym jego kolega zmienia zawód na lekarza, nie wiedząc, że istnieje prawdziwy dr Jack Cooper (Ryan Alexander Mcdonald). Kate i Jack zostają połączeni na portalu randkowym, po czym zaczynają się spotykać.
274 wyświetleń
ENG. Wysoka jakość.

Duchy moich byłych / Ghosts of Girlfriends Past

2009 | Komedia rom.
Connor (McConaughey) kocha wolność, zabawę i kobiety... dokładnie w tej kolejności. Wizyta na ślubie młodszego brata zmienia jednak hierarchię wyznawanych przez niego wartości. Podczas uroczystości nawiedzają go dawne sympatie, m.in. najlepsza przyjaciółka panny młodej (Garner), porzucona wcześniej przez Connora. Duch Byłych Narzeczonych prowadzi Connora przez romantyczną historię w stylu "Opowieści wigilijnej" Karola Dickensa.
144 wyświetleń
Lektor / PL. Wysoka jakość.
Napisy PL. Wysoka jakość.