Filmy z gatunku "Komedia rom." (431)

Idealnie dobrani / The Perfect Match

Charlie jest playboyem, który uważa, że związki są przereklamowane. Punkt widzenia mężczyzny zmienia się gdy poznaje piękną i tajemniczą Evę.
7 wyświetleń
Lektor / PL. Wysoka jakość.
Napisy PL. Wysoka jakość.

MILF

Trzy przyjaciółki po czterdziestce leczą złamane serca na południu Francji, oddając się gorącym romansom z dużo młodszymi mężczyznami.
17 wyświetleń
Lektor / PL. Wysoka jakość.
Napisy PL. Wysoka jakość.

Sparowani / Plus One

Wieloletni przyjaciele, Ben i Alice, są singlami. Nie cierpią wesel, ale właśnie zaczął się ich sezon i otrzymują mnóstwo zaproszeń. By nie uczestniczyć w nich w pojedynkę i mieć wsparcie, decydują się zaliczać je jako para. Nie przypuszczają, że weselne doświadczenia zaważą na losach… ich relacji.
535 wyświetleń
Lektor / PL. Wysoka jakość.
Napisy PL. Wysoka jakość.

Gołąbeczki / The Lovebirds

Związek pewnej pary (Issa Rae i Kumail Nanjiani) zostaje niespodziewanie wystawiony na trudną próbę. Próbując udowodnić swoją niewinność, zamieszani w morderstwo kochankowie raz po raz trafiają z jednej ekstremalnej — i wyjątkowo zabawnej — sytuacji w kolejną. Czy uda im się oczyścić z zarzutów, zanim pozabijają się nawzajem?
345 wyświetleń
Lektor / PL. Wysoka jakość.
Napisy PL. Wysoka jakość.

Mujeres arriba

Trzy kobiety - beztroska singielka, zaangażowana mama i zajęta perfekcjonistka - próbują urozmaicić swoje życie łóżkowe.
126 wyświetleń
Napisy PL. Wysoka jakość.

10 rzeczy do zrobienia, zanim zerwiemy / 10 Things We Should Do Before We Break Up

Niezależna finansowo, samotna matka Abigail poznaje Bena. Oboje są przekonani, że każdy świetny związek musi zakończyć się katastrofą. Na pierwszej randce tworzą więc listę 10 rzeczy, które powinni wspólnie zrobić przed… swoim rozstaniem. Przewidywany rychły koniec relacji nie jest jednak taki pewny, gdyż los dopisuje do ich listy punkt 11.
385 wyświetleń
Lektor / PL. Wysoka jakość.
Napisy PL. Wysoka jakość.

Niewłaściwa Missy / The Wrong Missy

2020 | Komedia rom.
Poznawszy dziewczynę swoich marzeń, Tim Morris rzuca się w wir SMS-owego flirtu i zapomina o bożym świecie. W końcu postanawia zaprosić swoją miłość na wspólny wyjazd na Hawaje. Na lotnisku okazuje się jednak, że omyłkowo skierował zaproszenie do "niewłaściwej Missy", z którą kiedyś przeżył randkę rodem z koszmaru.
690 wyświetleń
Lektor / PL. Wysoka jakość.
Napisy PL. Wysoka jakość.

Krótka histeria czasu

2006 | Komedia rom.
Tomek jest studentem fizyki. Zakochuje się w dziewczynie kolegi z roku. Jest nią Julia. Szansa zdobycia wymarzonej kobiety wydaje się niewielka, jednak zakochanemu studentowi spieszą z pomocą zaskakujące wydarzenia, które niekoniecznie będą miały dobre skutki w innych sprawach.
389 wyświetleń
Lektor / PL. Wysoka jakość.

Więcej niż myślisz / The Half of It

2020 | Komedia rom.
Nieśmiała kujonka Ellie zostaje wynajęta przez Paula — uroczego, ale niezbyt elokwentnego sportowca — by pomóc mu poderwać popularną dziewczynę. Wbrew dzielącym ich różnicom ten biznesowy układ szybko przeradza się w przyjaźń. Sprawa jednak się komplikuje, gdy Ellie stwierdza, że obiekt westchnień Paula podoba się również jej.
337 wyświetleń
Lektor / PL. Wysoka jakość.
Napisy PL. Wysoka jakość.

Rejs w nieznane / Swept Away

2002 | Komedia rom.
Szóstka przyjaciół z Nowego Jorku przylatuje na wakacje do Grecji i wyrusza jachtem w rejs. Jednak Amber, dla której rejs miał być urodzinowym prezentem od męża, nic się nie podoba, a frustracje wyładowywuje na młodym włoskim marynarzu. Wszystko się jednak zmienia, gdy Amber i Giuseppe trafiają, w wyniku awarii łodzi, na bezludna wyspę.
131 wyświetleń
Lektor / PL. Wysoka jakość.
Napisy PL. Wysoka jakość.

Zakochany bogacz / Ricos de Amor

2020 | Komedia rom.
Bogaty Teto zrobi wszystko, aby zaimponować Pauli, która wpadła mu w oko. Zmyśla więc historię o swoim ubogim dzieciństwie, a kłamstwo wkrótce wymyka się spod kontroli.
482 wyświetleń
Lektor / PL. Wysoka jakość.
Napisy PL. Wysoka jakość.

Przypadkowy mąż / The Accidental Husband

2008 | Komedia rom.
Dr Emma Hall planuje swój własny ślub, jednak po wizycie w urzędzie stanu cywilnego odkrywa, że według zgromadzonych tam danych jest już żoną pewnego mężczyzny, który dla niej jest całkowicie obcy. Jedynym wyjściem z całej sytuacji jest anulowanie tego związku. W tym celu Emma musi odnaleźć nieznanego męża i ma na to tylko trzy miesiące, gdyż zaplanowany ślub jest coraz bliżej…
407 wyświetleń
Lektor / PL. Wysoka jakość.

Free Enterprise

1998 | Komedia rom.
Young filmmakers trying to hawk a movie titled "Bradykillers" about a serial killer who goes after victims Marcia, Jan, and Cindy meet their screen idol, William Shatner. The two young men, who idolize him and in their fantasies have seen him as a shadowy fairy godfather figure, are alarmed at the reality of the middle-aged non-Captain Kirk man that they meet.
91 wyświetleń
ENG. Wysoka jakość.

Dlaczego nie!

2007 | Komedia rom.
Małgosia (Anna Cieślak) - pochodzi z prowincji. Do Warszawy przyjeżdża dopiero, by zacząć studia na Akademii Sztuk Pięknych. Gdy uczelnię opuszcza - z dyplomem w ręku - musi znaleźć pracę, co nie jest zadaniem łatwym z punktu widzenia dzisiejszych absolwentów wybierających częściej emigrację, niż poszukiwania dobrej pracy w kraju. Czy w przypadku Małgosi wszystko skończy się szczęśliwie i oprócz wymarzonej pracy znajdzie swoją miłość?
191 wyświetleń
Lektor / PL. Wysoka jakość.

Facet na miarę / Un homme à la hauteur

2016 | Komedia rom.
Diane jest młodą i piękną prawniczką. Na co dzień pracuje w kancelarii, której współwłaścicielem jest jej były partner. Pewnego dnia w jej domu rozbrzmiewa sygnał telefonu stacjonarnego. Mężczyzna przedstawia się jako Alexandre i okazuje się szczęśliwym znalazcą jej zgubionej komórki. Proponuje randkę, która połączy oddanie telefonu ze wspólną kolacją. Diane rusza na spotkanie z tylko jedną wskazówką ułatwiającą rozpoznanie nieznajomego: "nie sposób mnie przegapić". Mężczyzna faktycznie bardzo wyraźnie odróżnia się od pozostałych gości restauracji. Jest najprzystojniejszy i… najniższy. Wzrost nie przeszkadza mu jednak czerpać z życia pełnymi garściami i być miłośnikiem wielkich wrażeń. Ich pierwsze spotkanie kończy się szalonym skokiem ze spadochronu. Diane ulega romantycznej fascynacji wyjątkowym i niezwykle dowcipnym mężczyzną. Jednak z czasem w serce kobiety zaczynają wkradać się wątpliwości…
244 wyświetleń
Lektor / PL. Wysoka jakość.
Napisy PL. Wysoka jakość.

Pokochaj, poślub, powtórz / Love. Wedding. Repeat

2020 | Komedia rom.
Jack przeżywa różne wersje tego samego dnia, próbując opanować problematycznych gości, wszechobecny chaos i potencjalny romans na ślubie swojej siostry.
228 wyświetleń
Lektor / PL. Wysoka jakość.
Napisy PL. Wysoka jakość.

Nawabzaade

2018 | Komedia rom.
Three best friends fall in love with a simple, stay-at-home girl from their neighbourhood, who (unintentionally) pits them against one another. But, as love flies out of the window, the three men realise that their beloved is more than what meets the eye
71 wyświetleń
ENG. Wysoka jakość.

Miłosne kłamstewka / Anything for Love

2016 | Komedia rom.
Kate (Erika Christensen) odnosi sukcesy w obrocie nieruchomościami, lecz ma problem ze znalezieniem odpowiedniego mężczyzny. Jack (Paul Greene) jest pielęgniarzem na oddziale pediatrycznym, który nie ma szans z lekarzami w zdobywaniu kobiet. Asystentka Kate – Debbie (Ali Liebert) zapisuje ją na stronie randkowej wykorzystując własne imię. Jack również tworzy profil na stronie dla singli, w którym jego kolega zmienia zawód na lekarza, nie wiedząc, że istnieje prawdziwy dr Jack Cooper (Ryan Alexander Mcdonald). Kate i Jack zostają połączeni na portalu randkowym, po czym zaczynają się spotykać.
262 wyświetleń
Lektor / PL. Wysoka jakość.

Duchy moich byłych / Ghosts of Girlfriends Past

2009 | Komedia rom.
Connor (McConaughey) kocha wolność, zabawę i kobiety... dokładnie w tej kolejności. Wizyta na ślubie młodszego brata zmienia jednak hierarchię wyznawanych przez niego wartości. Podczas uroczystości nawiedzają go dawne sympatie, m.in. najlepsza przyjaciółka panny młodej (Garner), porzucona wcześniej przez Connora. Duch Byłych Narzeczonych prowadzi Connora przez romantyczną historię w stylu "Opowieści wigilijnej" Karola Dickensa.
134 wyświetleń
Lektor / PL. Wysoka jakość.
Napisy PL. Wysoka jakość.

Piękna i Borys Bestia / The Beautician and the Beast

1997 | Komedia rom.
Borys Pochenko (Timothy Dalton) jest surowym władcą pewnego wschodnioeuropejskiego państewka. Także w domu rządzi silną ręką. Pragnąc zapewnić właściwe wychowanie swoim dzieciom, zatrudnia guwernantkę z Ameryki, Joy (Fran Drescher). Na miejscu kobieta przeżywa szok - w pałacu dyktatora panuje przygnębiająca atmosfera, wszyscy są zastraszeni, a jakikolwiek przejaw swobody jest natychmiast tępiony. Nowa opiekunka zamierza to zmienić.
197 wyświetleń
ENG. Wysoka jakość.

Miłość i inne nieszczęścia / Love and Other Disasters

2006 | Komedia rom.
Emily Jackson (Brittany Murphy), dla znajomych Jacks, to przebojowa Amerykanka, która błyskawicznie robi karierę w brytyjskim wydaniu luksusowego magazynu mody "Vogue". Żywiołowy temperament i wielkie serce dziewczyny zjednują jej wszystkich pracowników redakcji. W prywatnym życiu Jacks też ma sukcesy, jest mistrzynią w swataniu znajomych: współlokatora Petera (Matthew Rhys), który jest gejem, i Talluli (Catherine Tate), szalonej przyjaciółki, zmieniającej mężczyzn, jak rękawiczki. Czy porządkując życie innym, Jacks rozpozna prawdziwą miłość, gdy ta zapuka do jej drzwi?
163 wyświetleń
Lektor / PL. Wysoka jakość.
Napisy PL. Wysoka jakość.

Doktor Hollywood / Doc Hollywood

1991 | Komedia rom.
Młody zdolny chirurg jedzie do Los Angeles, by podjąć pracę w renomowanej klinice. Podczas podróży ma wypadek i niszczy płot sędziego w małym miasteczku. Ten skazuje go na kilkudniowy pobyt w miejscowym szpitalu. Dla młodego lekarza będzie to bardzo trudny okres...
143 wyświetleń
Lektor / PL. Wysoka jakość.
Napisy PL. Wysoka jakość.

Isi i Ossi / Isi & Ossi

2020 | Komedia rom.
Córka miliarderów zawiera sojusz z bokserem bez grosza. Ona sfinansuje jego walkę, a on przekona jej rodziców, by pozwolili jej spełnić marzenia o gotowaniu.
333 wyświetleń
Lektor / PL. Wysoka jakość.
Napisy PL. Wysoka jakość.

Luka Chuppi

2019 | Komedia rom.
Opowiada historię reportera telewizyjnego w Mathurze, który zakochuje się w upartej kobiecie.
184 wyświetleń
ENG. Wysoka jakość.