Filmy z gatunku "Romans" (813)

O północy w Magnolii / Midnight at the Magnolia

2020 | Komedia , Romans
Maggie i Jack wspólnie prowadzą audycję radiową i od lat się przyjaźnią. Aby wypromować swój program, udają przed swoimi rodzinami i słuchaczami, że są parą.
5 wyświetleń
Lektor / PL. Wysoka jakość.
Napisy PL. Wysoka jakość.

Zamiana z księżniczką 2 / The Princess Switch: Switched Again

2020 | Romans
Zbliżają się święta i koronacja, a Margaret przeżywa kryzys w związku. Jej dublerka Stacy musi wkroczyć do akcji, zanim kolejny sobowtór zrujnuje ich plany.
10 wyświetleń
Lektor / PL. Wysoka jakość.
Napisy PL. Wysoka jakość.

Batman: Hush

Adaptacja przełomowej klasycznej opowieści DC. Film koncentruje się na mrocznym, nowym złoczyńcy znanym jako Hush, który zrobi wszystko, aby dopaść Batmana. Jego celem jest nie tylko zniszczenie kariery obrońcy miasta zwalczającego przestępców, ale także życie osobiste Bruce'a Wayne'a, które i tak już zostało skomplikowane przez związek z Seliną Kyle, znaną jako Kobieta-Kot.
5 wyświetleń
Lektor / PL. Wysoka jakość.
Napisy PL. Wysoka jakość.

Rozważna, romantyczna i śnieżne bałwany / Sense, Sensibility & Snowmen

2019 | Romans
Ella Dashwood (Erin Kraków) i jej siostra Marianne (Kimberley Sustad) są wielkimi entuzjastkami Bożego Narodzenia i prowadzą firmę zajmującą się planowaniem imprez. Jednym z ich nowych klientów jest firma zabawkarska. Szybko okazuje się, że jej negatywnie nastawiony do świata i ludzi szef Edward Ferris (Luke Macfarlane) nie jest wielkim fanem świętowania...Telewizyjna komedia romantyczna w świątecznym klimacie. Za jej reżyserię odpowiadał David Winning (Zdążyć do domu na święta), a w obsadzie znaleźli się Erin Krakow (Rodzina na Gwiazdkę), Luke Macfarlane (Obietnica pod jemiołą), Kimberley Sustad (Panna młoda na Gwiazdkę), Jason McKinnon (Cudowny chłopak) oraz Anna Van Hooft (Zapraszamy na ślub).
13 wyświetleń
Lektor / PL. Wysoka jakość.
Napisy PL. Wysoka jakość.

Gwiazdkowa randka mojego taty / My Dad's Christmas Date

Po śmierci żony Dawidowi coraz trudniej porozumieć się z nastoletnią córką. Jules czuje się osaczona i nierozumiana, a on coraz bardziej bezsilny i osamotniony. By znaleźć tacie nową partnerkę, a sobie bratnią duszę, Jules postanawia założyć mu profile na portalach randkowych. Sprawy nieoczekiwanie przybierają komiczny obrót, bo choć kandydatek nie brakuje, wszystkie zdecydowanie odbiegają od oczekiwań Dawida… i Jules. Czy w gwiazdkowy wieczór wszystko się odmieni? Zabawna, wzruszająca historia we wspaniałym, świątecznym nastroju!
5 wyświetleń
Lektor / PL. Wysoka jakość.
Napisy PL. Wysoka jakość.

Miłosne rozgrywki / Zakochane święta / Christmas in Love

Górski kurort, a w nim ...Fabrizio (Christian de Sica) spotyka po pięciu latach od rozwodu swoją eksżonę Lisę (Sabrina Ferrilli). Cierpiący na kryzys wieku średniego Guido (Massimo Boldi) wdaje się w romans z młodziutką Sofią (Alena Seredova). Jego córka zakochuje się w dużo od niej starszym biznesmenie (DeVito). A Concetta (Anna Maria Barbera) w ramach nagrody w konkursie spędza tydzień z aktorem oper mydlanych Ronem (Ron Moss).
4 wyświetleń
Lektor / PL. Wysoka jakość.

Twoje ręce na moich biodrach / Laisse tes mains sur mes hanches

2002 | Komedia , Romans
Swobodna i wygadana Odile Rousselet (Chantal Lauby) jest aktorką o wyrobionej reputacji. Przekroczyła już 40-tkę i sama wychowuje 18-letnią córkę Marie (Armelle Deutsch). Ma też przyjaciół: Myriam (Rossy de Palma), Nathalie (Claude Perron) i Miche'a (Thomas Derichebourg), którzy tworzą jej prawdziwą rodzinę. Wspólnie godzinami przesiadują w gejowskim barze "Warhol". Pewnego dnia Marie oznajmia, że wyprowadza się z domu i zamierza zamieszkać ze swoim chłopakiem Guillaume'em (Christophe Debonneuil). Odile jest co prawda nowoczesną matką, ale traktuje to wydarzenie jak prawdziwy dopust boży. Nie tylko dlatego, że zostanie sama i że boi się o córkę. Uświadamia jej to po prostu nieubłagany upływ czasu. Życie dla niej jeszcze się jednak nie kończy. Piosenki, których słucha w klubie "Adamo" przypominają jej lata młodości, gdy wszystko było możliwe, a uczucia znacznie prawdziwsze. Wkrótce poznaje trzech facetów pracujących w wesołym miasteczku: Kadera (Jean-Pierre Martins), Idira (David Saracino) i Rachida (Khalid Maadour). Na przekór chandrze postanawia rzucić się z nimi w wir zabawy. Kader okazuje się być natomiast nową szansą na miłość.
5 wyświetleń
Lektor / PL. Wysoka jakość.

Uwierz w święta / Christmas Incorporated

2015 | Romans
Riley Vance (Shenae Grimes-Beech) od dłuższego czasu boryka się z problemami finansowym, gdy nagle dostaje pracę w charakterze asystentki bogatego przedsiębiorcy Williama Younga (Steve Lund). Mężczyzna, który ma opinię zbuntowanego chłopca, odziedzicza po zmarłym ojcu firmę. William, będąc pod presją zarządu, postanawia zamknąć fabrykę zabawek tuż przed świętami Bożego Narodzenia. Riley przekonuje mężczyznę do odwiedzenia miasta i ponownego przemyślenia tej decyzji.
6 wyświetleń
ENG. Wysoka jakość.

Święta doskonałe / Idealne święta / The Perfect Holiday

2007 | Familijny , Romans
Nominowana do Oscara Queen Latifah oraz Gabrielle Union i Morris Chestnut w opowieści o niesamowitych następstwach gwiazdkowych życzeń. Nancy (Gabrielle Union) jest samotną matką wychowującą trojkę dzieci. Cały czas stara się zapewnić dzieciakom jak najlepsze warunki, zupełnie nie zważając na swoje potrzeby. Jej córka Emily od dawna zauważa, że jej mama jest coraz bardziej smutna i zmęczona. Postanawia za wszelką cenę znaleźć jej męża. Kiedy tuż przed Bożym narodzeniem Nancy z dzieciakami idzie do centrum handlowego, aby spotkać Świętego Mikołaja, Emily nie waha się długo. Zamiast życzyć sobie jakiegoś wspaniałego prezentu dziewczynka prosi o szczęście dla kochanej mamy. A Mikołaj, w rzeczywistości przebrany handlowiec, a jednocześnie piosenkarz i kompozytor, zrobi wszystko, aby spełnić to marzenie…
4 wyświetleń
Lektor / PL. Wysoka jakość.

Zdążyć do domu na święta / Time for Me to Come Home for Christmas

2018 | Romans
Zmagająca się ze śmiercią matki Cara spotyka na lotnisku znanego piosenkarza country, który niedawno stracił ojca. Gdy ich samolot zostaje odwołany z powodu śnieżycy, postanawiają dotrzeć do domów przed Bożym Narodzeniem innym sposobem.
6 wyświetleń
ENG. Wysoka jakość.

Święta w Pemberley / Christmas at Pemberley Manor

2018 | Romans
Nowojorska planistka Elizabeth Bennett zostaje zaproszona do pewnego miasteczka, by zorganizować festiwal bożonarodzeniowy.
6 wyświetleń
ENG. Wysoka jakość.

Święta jak malowane / Christmas Wonderland

2018 | Romans
Kuratorka galerii ponownie odkrywa swoją pasję do sztuki (i nie tylko), gdy przyjeżdża do rodzinnego miasta na święta i spotyka dawną miłość z liceum.
12 wyświetleń
Lektor / PL. Wysoka jakość.
Napisy PL. Wysoka jakość.

Święta na zamówienie / Christmas Made to Order

2018 | Romans
Architekt Steven zatrudnia świąteczną specjalistkę, aby pomogła mu zorganizować idealną wigilię. Ma nadzieję na poprawę rodzinnych relacji.
6 wyświetleń
Lektor / PL. Wysoka jakość.
Napisy PL. Wysoka jakość.

Mój świąteczny hotelik / My Christmas Inn

2018 | Dramat , Komedia , Romans
W przededniu dużego awansu, kobieta dziedziczy przytulny hotelik na Alasce. Czy świąteczne tradycje i małomiasteczkowy prawnik zdołają ją zauroczyć?
6 wyświetleń
Lektor / PL. Wysoka jakość.
Napisy PL. Wysoka jakość.

Randki od święta / Holidate

2020 | Komedia , Romans
Sloane (Emma Roberts) i Jackson (Luke Bracey) nienawidzą świąt. Są singlami i zawsze kończą przy stole dla dzieci albo z żenującą osobą towarzyszącą na karku. Zrządzeniem losu tych dwoje nieznajomych poznaje się w wyjątkowo nieudane Święta Bożego Narodzenia. Wówczas postanawiają oni, że będą swoimi partnerami od święta przez następny rok. Wspólna niechęć do świąt i deklarowany brak zainteresowania sobą nawzajem sprawiają, że są dla siebie idealnymi osobami towarzyszącymi. Prowadzi to do przezabawnych i prowokatorskich wygłupów. Gdy jednak rok pełen absurdalnych obchodów świąt dobiega końca, Sloane i Jackson odkrywają, że podoba im się wspólne robienie znienawidzonych rzeczy.
18 wyświetleń
Lektor / PL. Wysoka jakość.
Napisy PL. Wysoka jakość.

Trzej muszkieterowie / The Three Musketeers

1948 | Romans
Zawadiacki mistrz fechtunku D'Artagnan i jego wierni przyjaciele: Atos, Portos i Aramis strzegą bezpieczeństwa i dobrego imienia królowej. Przeciwko sobie mają nie lada przeciwnika - podstępnego kardynała Richelieu... Hollywoodzka adaptacja klasycznej powieści "płaszcza i szpady" Aleksandra Dumasa.
7 wyświetleń
ENG. Wysoka jakość.

Prywatne życie Elżbiety i Essexa / The Private Lives of Elizabeth and Essex

1939 | Dramat , Kostiumowy , Romans
Barwna ekranizacja historii domniemanego romansu królowej Elżbiety I z dynastii Tudorów (Bette Davies) z zawadiackim lordem Essex (Errol Flynn). Niestety, rosnąca popularność mężczyzny nie podoba się władczyni, która - po nieudanej próbie przejęcia przez niego tronu - wtrąca go do więzienia w Tower...
6 wyświetleń
ENG. Wysoka jakość.

Szczęśliwego Nowego Roku / And a Happy New Year / Šťastný nový rok / Stastny novy rok

2019 | Komedia , Romans
Miłość ma wiele twarzy i w końcu dopadnie każdego - udowadnia to romantyczna komedia "Szczęśliwego Nowego Roku", której historia zaczyna się tuż przed Bożym Narodzeniem, a kończy w Sylwestra. Akcja filmu rozgrywa się w bajecznej śnieżnej Tatrzańskiej scenerii, gdzie spotyka się grupa przyjaciół. Każdy z nich przeżyje w tym miejscu własną historię. Część z nich podczas kilku następnych dni czeka pewna doza zakłopotania, inni zmierzą się z życiowymi wyzwaniami lub kardynalnymi zmianami. Szereg romantycznych i niesamowicie komicznych sytuacji oraz jedna wielka niespodzianka czeka na każdego bohatera bez wyjątku!
9 wyświetleń
Lektor / PL. Wysoka jakość.

Titanic

1953 | Dramat , Romans
Nieszczęśliwa para małżonków, płynąca luksusowym liniowcem, próbuje rozwiązać swoje problemy.
10 wyświetleń
ENG. Wysoka jakość.

Blithe Spirit

2020 | Fantasy , Komedia , Romans
Podczas seansu spirytystycznego, który ma zaradzić kryzysowi twórczemu Charlesa, medium niechcący wywołuje ducha jego byłej żony. Nieboszczka z zaświatów wprowadzi niezły zamęt w jego obecne życie miłosne...
6 wyświetleń
ENG. Wysoka jakość.

Skowronki na uwięzi / Skřivánci na niti

1969 | Dramat , Komedia , Romans
Film inspirowany doświadczeniami Bohumila Hrabala z odlewni stali w Kladnie, opisuje codzienne życie dawnej drobnej burżuazji - intelektualistów i właścicieli sklepików, którzy w latach 50. w ramach tzw. reedukacji zostali przymuszeni do pracy na miejscowym składowisku złomu. Nadzieja i beznadzieja, humor i powaga łączą się tutaj w mozaice losów poszczególnych bohaterów, którzy wspólnie dzielą wiarę w miłość, dobro i niezniszczalne człowieczeństwo. Dwadzieścia lat półki za szczerość, których nie wynagrodzą nawet prestiżowe laury z Berlina. [www.dkfkwant.pl]
12 wyświetleń
Lektor / PL. Wysoka jakość.

Ginny Weds Sunny

2020 | Komedia , Romans
Marzący o małżeństwie, ale wciąż odrzucany przez kobiety mężczyzna, chce zdobyć serce dawnej ukochanej — i zawiązuje w tym celu pakt z jej matką.
10 wyświetleń
Napisy PL. Wysoka jakość.

Miłość po irlandzku / The O'Briens

2013 | Familijny , Komedia , Romans
Dwa lata po śmierci żony Pat O’Brien (Tommy O'Neill), głowa rodziny, zaprasza swoje dorosłe dzieci do rodzinnej posiadłości w zachodniej Irlandii, by uroczyście ogłosić ważną nowinę. Fionn (Liam McMahon) przybywa z Nowego Jorku, Gareth (Emmett Hughes) – z Londynu, a córka Una (Slaine Kelly) przyjeżdża z Dublina, spodziewając się najgorszego. Szybko wychodzi na jaw, że nie tylko Pat skrywał przed rodziną sekrety…
11 wyświetleń
Lektor / PL. Wysoka jakość.
Napisy PL. Wysoka jakość.

Zajmiesz się nim? / Ahí te Encargo / You've Got This

2020 | Komedia , Romans
Copywriter i prawniczka są szczęśliwym małżeństwem, lecz on odczuwa palącą potrzebę ojcostwa akurat wtedy, gdy jej kariera przyspiesza. W domu pojawia się też ktoś nowy.
11 wyświetleń
Lektor / PL. Wysoka jakość.
Napisy PL. Wysoka jakość.