Seriale z gatunku "Anime" (131)

Dragon's Dogma / Doragonzudoguma

2020 | Anime
Po ponad 100 latach smok niespodziewanie powrócił i pożarł całą wioskę. Ethan staje twarzą w twarz ze smokiem, aby ocalić swoich bliskich, lecz ten zabiera mu serce. Ethan powinien umrzeć, jednak odradza się jako Powstały i wyrusza, by je odzyskać. Towarzyszy mu będąca Sługą Hannah, która niespodziewanie pojawiła się u jego boku. Podczas podróży Ethan stanie twarzą w twarz z potworami uosabiającymi siedem grzechów głównych, jednak za każdym razem, gdy pokona któregoś z nich, będzie tracić także część swojego człowieczeństwa...
2 wyświetleń
Napisy PL. Wysoka jakość.

Kroniki Idhunu / Memorias de Idhún / The Idhun Chronicles

2020 | Animacja , Anime , Fantasy
Nagle osierocony chłopiec walczy z zabójcami swoich rodziców, aby ocalić planetę — a przy tym odkrywa nowy piękny świat.
3 wyświetleń
Lektor / PL. Wysoka jakość.
Napisy PL. Wysoka jakość.

Yū Yū Hakusho / Yu Yu Hakusho: Ghost Files

Yusuke Urameshi ginie, ratując dziecko spod kół samochodu. Duch Świata, będąc pod wrażeniem poświęcenia chłopca, daje mu szansę na drugie życie.
40 wyświetleń
Napisy PL. Wysoka jakość.

Pingu w mieście / Pingu in the City

2017 | Anime , Komedia
Japoński serial animowany opowiadający o przygodach ciekawego świata małego pingwina, który przeprowadza się z rodziną z małej wioski do dużego miasta.
83 wyświetleń
Lektor / PL. Wysoka jakość.

Drifting Dragons / Kūtei Dragons

2020 | Anime , Fantasy , Przygodowy
W tutejszym menu podaje się smoki, więc załoga statku Quin Zaza wyrusza na polowanie. Jeśli zawiodą, puste żołądki będą ich ostatnim zmartwieniem.
71 wyświetleń
Napisy PL. Wysoka jakość.

Kōkaku Kidōtai SAC_2045

2020 | Akcja , Anime , Sci-Fi
W 2045 r. świat znajduje się w stanie permanentnej "zrównoważonej wojny", ale świadomość, że ludzki gatunek może czekać zagłada ze strony sztucznej inteligencji, jeszcze się nie upowszechniła. Byli członkowie elitarnej Sekcji 9, w tym major-cyborg Motoko Kusanagi, prowadzą działalność jako świetnie wyszkoleni najemnicy. Tymczasem na świecie zaczynają się pojawiać tajemnicze istoty znane jako "post-ludzie". Globalne superpotęgi próbują poradzić sobie z nowym zagrożeniem, co powoduje też przetasowania wewnątrz Sekcji 9.
116 wyświetleń
Napisy PL. Wysoka jakość.

JoJo's Bizarre Adventure / JoJo no Kimyō na Bōken

2012 | Akcja , Anime , Sci-Fi
Kolejne pokolenia rodziny Joestarów, w której wszyscy noszą ten sam przydomek, mierzą się z nadnaturalnymi przeciwnikami w różnych okresach historycznych.
77 wyświetleń
Napisy PL. Wysoka jakość.

BEASTARS

W tej szkole ofiary żyją w zgodzie z drapieżnikami, ale czy dobrodusznemu wilkowi uda się zapanować nad swoim nieposkromionym instynktem?
80 wyświetleń
Napisy PL. Wysoka jakość.

Cagaster of an Insect Cage / Mushikago no Cagaster

2020 | Anime , Sci-Fi
Trzydzieści lat po wybuchu epidemii choroby zmieniającej ludzi w żarłoczne owady młody tępiciel pomaga nastolatce w poszukiwaniu mamy.
410 wyświetleń
Napisy PL. Wysoka jakość.

The Disastrous Life of Saiki K.: Reawakened

2019 | Anime
Kusuo i jego samozwańczy przyjaciele wracają z kolejną porcją telepatycznych wypadków. Jakby wcześniej mało miał problemów, to teraz ma ich jeszcze więcej.
216 wyświetleń
Napisy PL. Wysoka jakość.

Ronja, córka zbójnika / Sanzoku no Musume Ronia

2014 | Anime , Przygodowy
Ronia i Birk to potomkowie hersztów dwóch konkurujących ze sobą band. Nie przeszkadza to dzieciom w zawarciu przyjaźni.
492 wyświetleń
Lektor / PL. Wysoka jakość.

Teasing Master Takagi-san / Karakai Jōzu no Takagi-san

Gimnazjalista Nishikata jest obiektem żartów swojej koleżanki z klasy Takagi. Poprzysięga więc odwet i próbuje zwykle bezskutecznie odpłacić jej pięknym za nadobne.
360 wyświetleń
Napisy PL. Wysoka jakość.

Sonic X

2003 | Anime , Przygodowy , Sci-Fi
Bohaterem tego serialu jest niebieski jeż - superbohater Sonic. Od dawna toczy on zaciętą walkę z przebiegłym Dr Eggmanem. Ten szalony naukowiec pragnie odszukać wszystkich siedem Szmaragdów Chaosu, aby za ich pomocą zdobyć władzę nad światem. W obronie szmaragdów pomagają Sonicowi jego przyjeciele: Tails - lisek o dwóch ogonach który potrafi latać, Amy - dziewczyna Sonica, będąca jeżem koloru różowego i Knuckles - czerwona kolczatka. Podczas decydującego pojedynku Centrum Chaosu Dr Eggmana eksploduje i Sonic X zostaje przeniesiony do Square City - do całkiem nowego dla siebie świata. Czy da sobie w nim radę? Czy odnajdzie w nim przyjaciół? Czy dogonią go tu wrogowie?
380 wyświetleń
Napisy PL. Wysoka jakość.

Levius

2019 | Anime , Sci-Fi
Pod pieczą swojego wuja młody Levius pnie się po szczeblach brutalnego świata metalboksu. Ktoś spoza ringu śledzi każdy jego ruch.
440 wyświetleń
Napisy PL. Wysoka jakość.

Shin-chan / Kureyon Shin-chan

1992 | Anime , Familijny , Komedia
Crayon Shin-chan to krótkie historyjki z życia kilkuletniego Japończyka. Główny bohater ciągle sprawia problemy swojej mamie a ona bardzo łatwo się daje rozzłościć, więc wynikają z tego częste awantury. Zresztą Shin jest mistrzem w denerwowaniu dorosłych. Przekonały się o tym niejednokrotnie również jego nauczycielki oraz dyrektor przedszkola a nawet wiele przypadkowych osób, które miały nieszczęście spotkać go na swojej drodze. Wyczyny małego Nohary długo pozostają w pamięci jego ofiar.
532 wyświetleń
Lektor / PL. Wysoka jakość.

Mobile Suit Gundam: Iron-Blooded Orphans / Kidō Senshi Gundam: Tekketsu no Orphans

2015 | Akcja , Anime , Sci-Fi
Na poddanym terraformacji Marsie grupa młodocianych żołnierzy buntuje się przeciwko dorosłym, którzy ich zdradzili, oraz przeciw opresyjnemu ziemskiemu rządowi.
485 wyświetleń
Napisy PL. Wysoka jakość.

Psycho-pass

2012 | Anime , Dramat , Sci-Fi
System Sibyl na bieżąco monitoruje stan psychiczny obywateli, określając prawdopodobieństwo popełnienia przez nich zbrodni. Używając go, członkowie Biura do Spraw Bezpieczeństwa Publicznego tropią potencjalnych kryminalistów.
695 wyświetleń
ENG. Wysoka jakość.

Blade of the Immortal

2019 | Anime , Fantasy , Sci-Fi , Wojenny
Edo, an era of warriors. There lived an immortal man, the Slayer of Hundreds, 'Manji.' He meets Rin, who has sworn vengeance for her parents. Rin's grudge is against a group of swordmasters – Ittou-ryu. She asks Manji to be her bodyguard on her journey. He refuses, but then sees his late sister in Rin. So began the violent struggle that would bring even the immortal Manji to his knees.
297 wyświetleń
ENG. Wysoka jakość.

Ultramarine Magmell

2019 | Akcja , Anime
Dziesiątki lat po niespodziewanych narodzinach nowego kontynentu młody ratownik do wynajęcia pomaga łowcom przygód badającym ten niebezpieczny i nieznany świat.
211 wyświetleń
Napisy PL. Wysoka jakość.

Babylon

2019 | Anime
Zen Seizaki, a public prosecutor at Tokyo District Public Prosecutors Office, is investigating a case of illegal clinical research related to a drug company and a university. During the investigation, he finds a file that Shin Inaba, an anesthesiologist, kept, which includes blood that is mixed with hair, skin, and a paper written with letter F. As he investigates, he realized there's a hidden plot that is connected with a huge election as well as to a certain person who is in charge of it.
286 wyświetleń
ENG. Wysoka jakość.

Yōkai Watch

2014 | Anime , Komedia
Keita uwalnia ducha, który w podzięce zapewnia mu ochronę przed nadprzyrodzonymi zagrożeniami.
184 wyświetleń
Lektor / PL. Wysoka jakość.

Cannon Busters

2019 | Anime , Fantasy
Droidka S.A.M., w towarzystwie pomocnego robota i niebezpiecznego zbiega, szuka swojego najlepszego przyjaciela, który jest spadkobiercą uciśnionego królestwa.
262 wyświetleń
Napisy PL. Wysoka jakość.

When They Cry / Higurashi no naku koro ni

Hinamizawa to mała mieścina w Japonii. Do tego właśnie miasteczka przenosi się wraz z rodzicami Keiichi Maebara. Przez koleżanki ze szkoły przyjęty zostaje do specjalnego klubu, którego zadaniem jest spędzanie wolnego czasu na wszelakich zabawach i grach. Sielankową atmosferę szybko burzy jednak informacja, która dociera do Keiichiego - przed kilkoma laty mieszkańcy miasteczka rzekomo zamordowali i poćwiartowali człowieka. Chłopak wypytuje o to koleżanki, jednak te twierdzą, że nic takiego nie miało miejsca. Keiichi czuje jednak, że nie mówią mu one prawdy. Okazuje się, że przed kilku laty Hinamizawa miała zostać zalana, a jej mieszkańcy przesiedleni, aby w pobliżu mogła powstać tama wodna. Gdy nie pomogły pisma do rządu i protesty, mieszkańcy wioski postanowili wziąć sprawy w swoje ręce - doszło do okrutnego linczu. Od tego czasu rokrocznie w dniu miejscowego festiwalu Watanagashi ku czci boga Oyashiro dochodzi do tragicznych wydarzeń - jedna osoba ginie, inna natomiast znika i nigdy nie zostaje odnaleziona. Miasteczko ma swoją okropną tajemnicę, którą widz będzie odkrywał w miarę rozwoju fabuły. Twórcy serialu zdecydowali się na dość oryginalne opowiedzenie historii. Serial podzielono na kilka części, tak zwanych epizodów, a każdy z nich opowiada inną historię - podobną do poprzedniej, ale widzianą z innej perspektywy. W późniejszym czasie pojawią się także odcinki poświęcone przeszłości miasteczka. Wszystko to zlewa się w ciekawą całość.
274 wyświetleń
Napisy PL. Wysoka jakość.

Toaru Kagaku no Railgun

2009 | Akcja , Anime , Komedia
Mikoto wykorzystuje swoją moc kontroli nad elektrycznością, aby zachować ład w Mieście Akademickim zamieszkałym głównie przez uczniów o mistycznych zdolnościach.
231 wyświetleń
Napisy PL. Wysoka jakość.