Seriale z gatunku "Kryminał" (363)

Morderstwo w Madison / Murder on Middle Beach

Dokument o trudnej podróży i poszukiwaniach młodego mężczyzny zdeterminowanego, by dotrzeć do szczegółów dotyczących morderstwa jego matki.
6 wyświetleń
Lektor / PL. Wysoka jakość.
Napisy PL. Wysoka jakość.

Żywioły Saszy – Ogień

2020 | Kryminał
Po latach spędzonych w Wielkiej Brytanii, gdzie przez siedem lat studiowała i doskonaliła się w zawodzie profilerki, Sasza Załuska wraca do Polski i niemal natychmiast otrzymuje swoje pierwsze zadanie. Niechętnie opuszcza córkę i wyrusza do Łodzi, gdzie policja bezskutecznie poszukuje osoby odpowiedzialnej za serię podpaleń i wybuchów. Śledztwo okazuje się wyjątkowo skomplikowane. Na drodze do rozwiązania sprawy stoi nie tylko brak jednoznacznych dowodów i tropów, ale też wątpliwości przełożonych i współpracowników co do umiejętności profilerki. W każdym kolejnym odcinku pojawi się nowy ślad prowadzący do rozwiązania sprawy. Czy dzięki pomocy Załuskiej uda się ująć sprawcę i zakończyć śledztwo?
16 wyświetleń
Lektor / PL. Wysoka jakość.

Sprawy wewnętrzne / Sever

2019 | Kryminał
Petr jest dobrze zapowiadającym się śledczym kryminalnym. Wierzy w siłę honoru i sprawiedliwości. Kiedy jednak odkrywa mroczną tajemnicę swoich przełożonych, staje się ofiarą śmiercionośnego planu zagrażającego jego życiu i karierze.
6 wyświetleń
Lektor / PL. Wysoka jakość.

Rozgrzeszenie / Spravedlnost

2017 | Kryminał
Kiedy przerażona Lily zapukała do domu ojca, nie myślała o tym, jak duże niebezpieczeństwo zsyła na nich oboje. Zawodowo Richard jest detektywem, pracuje w wydziale zabójstw. Nie spodziewał się jednak, że córka przyszła prosić go o pomoc w sprawie morderstwa... które sama popełniła.
6 wyświetleń
Lektor / PL. Wysoka jakość.

W cieniu / Wścieklizna / Vzteklina

2018 | Kryminał , Thriller
Historia podwójnego zabójstwa widziana oczami Pavla, młodego wirusologa wysłanego do Szumawy, gdzie ma on za zadanie zbadać przypadki szerzącej się w okolicy wścieklizny.
5 wyświetleń
Lektor / PL. Wysoka jakość.

Próba niewinności / Ordeal by Innocence

2018 | Kryminał
Filantropka Rachel Argyll zostaje zamordowana na terenie rodzinnej posiadłości. Za podejrzanego zostaje uznany adoptowany syn kobiety.
7 wyświetleń
ENG. Wysoka jakość.

Życie na Marsie / Life on Mars

2006 | Dramat , Kryminał , Sci-Fi
Detektyw Sam Tyler zostaje potrącony przez samochód, a po odzyskaniu przytomności odkrywa, że przeniósł się w czasie 33 lata wstecz, do roku 1973. Zaczyna pracę w wydziale zabójstw, jednocześnie próbując ustalić, czy rzeczywiście cofnął się w czasie, czy też może po wypadku zapadł w śpiączkę, a otaczający go świat jest tylko wytworem wyobraźni.
8 wyświetleń
ENG. Wysoka jakość.

Dobrego dnia, Verônico / Bom Dia, Verônica

2020 | Kryminał
Verônica Torres, żona i matka dwójki dzieci, pracuje za biurkiem w wydziale zabójstw w São Paulo i nie wychodzi poza wyznaczone biurokracją granice. Jednak gdy pewnego dnia na jej oczach dochodzi do samobójstwa, odzywają się w niej bolesne wspomnienia, co doprowadza ją na skraj załamania nerwowego. Tego samego dnia odbiera też anonimowy telefon od błagającej o życie zdesperowanej kobiety. Verônica postanawia użyć wszystkich swoich umiejętności śledczych, by rozwiązać sprawy dwóch ofiar: młodej samobójczyni, skrzywdzonej przez oszusta internetowego, oraz żony gnębionej przez męża: inteligentnego seryjnego zabójcę. Podejmując tę decyzję, Verônica rzuca wyzwanie groźnym siłom, które zagrażają jej rodzinie, i kładzie na szali swoje własne życie.
12 wyświetleń
Napisy PL. Wysoka jakość.

Zatoka / The Gulf

2019 | Kryminał
Wypadek samochodowy. Policjantka Jess Savage ledwo uchodzi z życiem. Teraz cierpi na zaniki pamięci, a przecież wyjaśnienia domagają się okoliczności wypadku, który miał związek ze sprawą prowadzoną wcześniej przez Jess. Kobieta w zagrożeniu, jej wewnętrzne demony i mozolne dochodzenie do ponurej prawdy w sugestywnym kryminale rozgrywającym się nad nowozelandzką zatoką.
14 wyświetleń
Lektor / PL. Wysoka jakość.

Syn marnotrawny / Prodigal Son

2019 | Dramat , Kryminał
Kryminolog Malcolm Bright (Tom Payne) jest nieprześcigniony w tropieniu zabójców. Co sprawia, że doskonale wie jak myślą i potrafi przewidzieć ich kolejny ruch? Prawdopodobnie ma to zapisane w genach po swoim ojcu... seryjnym mordercy, znanemu szerzej jako "Chirurg" (Michael Sheen). Malcolm walczy z nękającymi go koszmarami z przeszłości oraz tajemnicami rodzinnymi, pomagając rozwiązać zagadki, których nikt inny nie potrafi rozwikłać. Zmagając się z problemami psychicznymi, manipulującą matką i ojcem zamkniętym w zakładzie psychiatrycznym, Malcolm wraz z nowojorską policją stara się zapobiec morderstwom. Wygląda na to, że ucieczka przed zbrodnią nie jest jednak możliwa.
27 wyświetleń
Lektor / PL. Wysoka jakość.

Śmierć pod palmami / Death in Paradise

Sezon 6 W sezonie szóstym detektyw Humphrey Goodman, znany z filmu „To właśnie miłość” Kris Marshall, niecierpliwie czeka na powrót Marty (Joséphine Jobert), starej znajomej z Londynu. Niefortunnie zaraz po jej przybyciu na wyspę, ich kiełkujący właśnie romans zostaje wystawiony na poważną próbę ze względu na popełnione zupełnie nie w porę morderstwo. Zdarzenie to wpłynie również na pozostałych członków jego zespołu. Okazuje się, że martwy mężczyzna to przyjaciel Florence z czasów szkolnych. Kobieta angażuje się emocjonalnie w sprawę i walczy o sprawiedliwość dla swojego zmarłego przyjaciela. Niespodziewane spotkanie odgrzebuje dawno zapomniane wspomnienia u Dwayne’a, natomiast oficer JP zmaga się z trudnościami małżeńskiego życia. W kolejnych odcinkach detektywistyczna ekipa ma do rozwiązania wiele trudnych zagadek - od morderstwa prezesa klubu krykietowego, znalezionego na środku boiska, po ciało naukowca, odnalezione w połowie drogi na szczyt wulkanu. Jedna ze spraw zabiera także Humphreya i jego ekipę aż do Londynu.
14 wyświetleń
ENG. Wysoka jakość.

Dek Mai The Series

2018 | Fantasy , Kryminał
Tajemnicza sprytna dziewczyna o imieniu Nanno przenosi się ze szkoły do szkoły, by ujawniać kłamstwa i oszustwa uczniów oraz pracowników.
14 wyświetleń
Napisy PL. Wysoka jakość.

Młody Wallander / Young Wallander

Z tej historii o słynnym Kurcie Wallanderze dowiadujemy się, jak przestępstwo na tle rasowym zmienia świeżo upieczonego policjanta w detektywa.
13 wyświetleń
Lektor / PL. Wysoka jakość.
Napisy PL. Wysoka jakość.

Wyznania morderców: Na wolności / I Am a Killer: Released / A Killer Uncaged

W kontynuacji serialu dokumentalnego skazany na śmierć morderca po 30 latach zostaje warunkowo zwolniony z więzienia i wyznaje coś zaskakującego.
17 wyświetleń
Lektor / PL. Wysoka jakość.
Napisy PL. Wysoka jakość.

Obsesja / Besatt / Seizure

2019 | Kryminał
Oslo. Funkcjonariusz Max Sorensen przeżywa żałobę po śmierci dziecka. Wkrótce rozpoczyna współpracę z Sanderem Holmem, bezpośrednim i nieumiejącym trzymać języka za zębami, wygą stołecznej policji. Obaj muszą rozwikłać tajemnicę śmierci czwórki młodych imigrantów, którzy utonęli w basenie.
36 wyświetleń
ENG. Wysoka jakość.

Kradzież stulecia / El robo del siglo

2020 | Kryminał , Thriller
Jest rok 1994. Gang złodziei układa ambitny plan obrabowania kolumbijskiego Banku Republiki. Serial inspirowany prawdziwą historią.
17 wyświetleń
Napisy PL. Wysoka jakość.

Forbrydelsen / The killing

2007 | Kryminał
Detektyw Sara Lund odbywa swoje ostatnie dni służby w kopenhaskiej policji. Ma przenieść się do Szwecji wraz ze swym narzeczonym i zacząć pracować dla tamtejszego wymiaru sprawiedliwości. Jednak jej plany zmieniają się, gdy znika 19-letnia Nanna Birk Larsen. Okazuje się, że dziewczyna została brutalnie zgwałcona i zamordowana. Sara wraz ze swym partnerem Janem Meyerem zaczynają prowadzić śledztwo w tej sprawie. Okazuje się, że złapanie inteligentnego i niebezpiecznego mordercy nie będzie łatwe...
26 wyświetleń
ENG. Wysoka jakość.

Odwet / Get Even

Cztery uczennice prywatnej szkoły łączą siły, by umiejętnie wymierzyć sprawiedliwość i ujawnić nadużycia.
26 wyświetleń
Lektor / PL. Wysoka jakość.
Napisy PL. Wysoka jakość.

Wiedeńska krew / Vienna Blood

2019 | Kryminał
Na początku XX w. Wiedeń był miastem filozofii, nauki i sztuki, miejscem, gdzie różne kultury i idee ścierały się przy kawiarnianych stolikach i w przerwach operowych spektakli. Max Liebermann to Anglik — młody, niezwykle zdolny uczeń twórcy psychoanalizy, Zygmunta Freuda. Max spotyka Oskara Rheinhardta, inspektora policji, który zmaga się z wyjątkowo skomplikowaną sprawą serii makabrycznych morderstw. Niezwykła spostrzegawczość Maxa i jego głębokie zrozumienie ludzkich zachowań i patologii sprawiają, że inspektor angażuje go do pomocy w rozwiązywaniu najbardziej tajemniczych i niezwykłych zagadek kryminalnych.
36 wyświetleń
Lektor / PL. Wysoka jakość.

GangStars

2018 | Dramat , Kryminał
Indyjski serial kryminalny z 2018 roku o blaskach i cieniach branży filmowej.
27 wyświetleń
ENG. Wysoka jakość.

Niezapomniane / Unforgotten

2015 | Dramat , Kryminał
W pierwszym sezonie Cassie Stuart, bystra detektyw Scotland Yardu wraz ze swym partnerem, detektywem Sunilem Khanem próbują rozwikłać sprawę morderstwa bezdomnego młodzieńca Jimmy’ego Sullivana. Prowadzony przez niego pamiętnik wskazuje na czterech potencjalnych sprawców. Wśród nich jest: duchowny Robert Greaves - oddany mąż i ojciec, Sir Phillip Cross - prominentny przedsiębiorca, który zdaje się być nietykalny, Lizzie Wilton - kobieta, która wraz ze swym mężem Rayem angażuje się w działalność charytatywną oraz poruszający się na wózku Eric Slater, który opiekuje się swoją żoną Claire, dotkniętą wczesnym stadium demencji. Każda z tych osób ma coś do ukrycia. W miarę, jak wychodzą na jaw ich kłamstwa, najbliższe im osoby zaczynają się zastanawiać, do czego jeszcze mogliby być zdolni. W kolejnych seriach duet detektywów pomoże odnaleźć sprawców z kolejnych przedawnionych spraw. W drugim sezonie zespół wyławia z rzeki dobrze zachowane szczątki mężczyzny ukryte w walizce. Wśród podejrzanych znajduje się szanowany prawnik, nauczycielka, lekarz pediatra oraz oficer policji Tessa Nixon. Przy tej sprawie nawet wyjątkowa relacja łącząca Cassie i Sunile’a zostaje poddana próbie. W trzeciej serii zajmą się oni sprawą zaginionej 16-latki Hayley Reid, której szczątki zostają przypadkowo odkopane przy autostradzie pod Londynem. Oskarżenie pada na grupę przyjaciół, która spędzała wakacje w okolicy zamieszkania rodziny Hayley w czasie, gdy dziewczyna została uznana za zaginioną. Tu nic nie jest czarno-białe i każdy kryje tajemnice.
28 wyświetleń
Lektor / PL. Wysoka jakość.

Tajemnice Majorki / The Mallorca Files

2019 | Kryminał
Ambitna i młoda Pani detektyw z Wielkiej Brytanii – Miranda Blake oraz jej mocno wyluzowany partner z Niemiec – Max Winter pracują razem na Majorce. W miarę rozwiązywania trudnych spraw w pięknej scenerii rodzi się między nimi uczucie.
37 wyświetleń
ENG. Wysoka jakość.

Guilt

2019 | Kryminał
Dwaj bracia śmiertelnie potrącają starszego człowieka. Mimo zatarcia śladów rodzina i sąsiedzi zmarłego zaczynają wątpić w oficjalną wersję wydarzeń.
42 wyświetleń
Lektor / PL. Wysoka jakość.

Miejsce zbrodni / Tatort

Popularny niemiecki serial kryminalny emitowany od 1970 roku. W serialu możemy zobaczyć metody pracy niemieckiej policji, sposoby odnajdywania sprawców zbrodni oraz zmiany metod i technik policyjnych jakie dokonały się od 1970 roku aż do dziś. Fabuła serialu skupia się wokół pracy inspektorów rozwiązujących kryminalne zagadki.
75 wyświetleń
ENG. Wysoka jakość.