Seriale z gatunku "Melodramat" (57)

Run on / Reon on

2020 | Melodramat
Gdy w jego życiu pojawia się pewna tłumaczka, znany lekkoatleta postanawia zapomnieć o wytyczonej mu przez ojca ścieżce kariery i po raz pierwszy podążyć za głosem serca.
15 wyświetleń
Napisy PL. Wysoka jakość.

Urodzona gwiazda / Rozhdennaya zvezdoy

2015 | Melodramat
Pełna muzyki, fabularyzowana biografia jednej z najpopularniejszych gwiazd rosyjskiej estrady – Edyty Piechy. Pochodząca z Polski artystka w latach 50. XX wieku, wyjechała do Leningradu studiować psychologię i tak zaczęła się jej wielka sceniczna przygoda.
22 wyświetleń
Lektor / PL. Wysoka jakość.

Maria z przedmieścia / María la del Barrio

1995 | Melodramat
Maria trudni się zbieraniem śmieci. Po śmierci opiekunki Casildy, otrzymuje pracę służącej w rezydencji niejakich de la Vega. Tu okazuje się, że wysypisko śmieci było rajem w porównaniu z tym, co czeka biedna dziewczynę szykanowaną przez domowników. A są nimi, pani domu Victoria(Iran Eory), jej najstarszy, rozpieszczony syn, tyran, Luis Fernando(Fernando Colunga) i wredna, próżna kuzynka, Soraya(Itati Cantoral), hipokrytka i zapalona intrygantka. Najbardziej wobec Marii okrutny jest Luis Fernando. Jego plan jest prosty, uwieść, wykorzystać i porzucić. Ale... nie przypuszcza, że Maria zawładnie jego sercem i umysłem. Luis Fernando zakochuje się po uszy i to z wzajemnością. Licho jednak nie śpi. Soraya, która pragnie Luisa zdobyć dla siebie, zaczyna działać... Wkrótce jednak, w wyniku splotu pewnych okoliczności, Soraya zniknie z życia Marii i Luisa. I gdy, wydawałoby się, że już nic nie stanie na drodze ich szczęścia, sprawy skomplikują się. Luis porzuci ukochaną i wyjedzie z kraju, nie wiedząc, że Maria jest w ciąży. To jednak dopiero początek długiej i fascynującej historii...
18 wyświetleń
ENG. Wysoka jakość.

Światło twoich oczu / Sin tu mirada

2017 | Melodramat
Zamożny Luis Alberto zakochuje się w niewidomej Marinie, choć jest zaręczony z inną dziewczyną.
17 wyświetleń
ENG. Wysoka jakość.

Po prostu Maria / Simplemente María

2015 | Melodramat
Maria, biedna dziewczyna z prowincji, przyjeżdża do Meksyku.Zatrudnia się jako służąca i poznaje dwóch mężczyzn.
17 wyświetleń
ENG. Wysoka jakość.

Przeklęta / Mi adorable maldición

2017 | Melodramat
Rodrigo broni Aurorę przed atakiem ludzi, którzy uważają ją za ucieleśnienie zła. Wkrótce między nastolatkami rodzi się uczucie.
29 wyświetleń
ENG. Wysoka jakość.

Nie igraj z aniołem / Cuidado con el ángel

2008 | Melodramat
Czternastoletnia Marichuy ucieka z sierocińca i rozpoczyna życie na własny rachunek. Jej świat staje na głowie, kiedy zatrudnia ją Juan Miguel.
27 wyświetleń
ENG. Wysoka jakość.

Królowa piękności / Koroleva krasoty

2015 | Melodramat
Chcąc zaznać lepszego życia prowincjuszka Jekaterina przenosi się do Moskwy. Dzięki swojej urodzie młoda kobieta zdobywa pracę jako modelka.
39 wyświetleń
Lektor / PL. Wysoka jakość.

Sisi

Historia austriackiego cesarza Franzie Josephie (David Rott), który darzy uczuciem młodszą od siebie Elisabeth (Cristiana Capotondi). Jest to miłość od pierwszego wejrzenia, ale matka Franza, Sophie (Martina Gedeck), nie akceptuje tego związku. Mimo różnych przeciwności zakochani starają się walczyć o swoje uczucie.
23 wyświetleń
Lektor / PL. Wysoka jakość.

Maleńkie morderstwa / Ufak Tefek Cinayetler

2017 | Akcja , Melodramat
Młoda dziewczyna zostaje ofiarą głupiego żartu zrobionego w szkole przez koleżanki, który ma niespodziewane konsekwencje. Po latach wszystkie kobiety znów się spotykają a dawne zatargi doprowadzają do tragedii.
54 wyświetleń
Lektor / PL. Wysoka jakość.

Memories of the Alhambra / Al-ham-beu-ra Gung-jeon-eui Chu-ok

2018 | Fantasy , Melodramat
Dyrektor firmy inwestycyjnej szuka twórcy nowatorskiej gry wykorzystującej rzeczywistość rozszerzoną. Na jego drodze staje jednak kobieta prowadząca hostel w Hiszpanii.
22 wyświetleń
Napisy PL. Wysoka jakość.

Tess D'Urbervilles / Tess of the D'Urbervilles

2008 | Melodramat
Opowieść o młodej dziewczynie z biednego domu (Gemma Arterton), której rodzice odkrywają iż pochodzą ze starej szlacheckiej rodziny. Wymuszają na Tess by poszła do ich dalekich krewnych i spróbowała się im przypodobać. Dziewczyna nie spodziewa się jednak, że poszukiwanie pracy zmieni jej życie na zawsze.
23 wyświetleń
Lektor / PL. Wysoka jakość.

Romeo i Julia / Romeo and Juliet

2014 | Melodramat
Północne Włochy. Czasy średniowiecza. Rodziny Montekich i Kapuletich są od dawna bardzo skłócone. Dwoje nastolatków należących do tych wrogich sobie klanów zakochuje się w sobie bez pamięci. Czy ich miłość zdoła przeciwstawić się nienawiści trawiącej ich rodziny? Czy istnieje możliwość, że oba klany się opamiętają i zawrą wreszcie pokój?
86 wyświetleń
Lektor / PL. Wysoka jakość.

W rytmie bossa novy / Coisa Mais Linda

2019 | Melodramat
Akcja serialu "Coisa Mais Linda" rozgrywa się w latach 50. ubiegłego wieku. Jego bohaterką jest młoda i zamożna Maria Luiza, która przeprowadza się z rodzinnego São Paulo do Rio de Janeiro, aby wspólnie z mężem otworzyć tam restaurację. Po przybyciu na miejsce okazuje się jednak, że jej mąż uciekł z wszystkimi pieniędzmi. Początkowo zrozpaczona Malu postanawia w końcu pójść za głosem serca i poddać się rytmowi bossa novy, która zaczyna szturmem podbijać miasto. Obok siebie ma trzy niesamowite kobiety: obdarzoną przepięknym głosem przyjaciółkę z dzieciństwa Lígię, urodzoną w Rio czarnoskórą Adélię, którą cechuje niezłomna determinacja i ogromna siła, a także nowoczesną i niezależną pisarkę Therezę.
71 wyświetleń
Napisy PL. Wysoka jakość.

Zraniona miłość / Vatanım Sensin / Wounded Love

2016 | Melodramat , Wojenny
Serial opowiada o tragicznych wydarzeniach w Izmirze w roku 1918 podczas I wojny światowej.
117 wyświetleń
ENG. Wysoka jakość.

Anna Karenina

Książę Stiepan Obłoński, zwany Stiwą, zdradza swoją żonę Dolly. Jego siostra Anna Karenina przekonuje bratową, by ta jednak nie opuszczała męża. W międzyczasie do Moskwy przybywa Konstantin Dmitriewicz Lewin, przyjaciel Stiwy z dzieciństwa. Poważny arystokrata i właściciel ziemski zamierza zaoferować małżeństwo siostrze Dolly, Kitty. Dziewczyna odrzuca go, ponieważ spodziewa się oferty od oficera armii - hrabiego Aleksieja Kiryłowicza Wrońskiego. Tymczasem młody żołnierz przypadkowo poznaje Annę, w której zakochuje się z wzajemnością. Mija kilkanaście lat. Siergiej Karenin, syn Anny, poszukuje Wrońskiego. Jest przekonany, że hrabia zna odpowiedzi na jego pytania.
137 wyświetleń
Lektor / PL. Wysoka jakość.

Dzikie konie / Divoké kone

2015 | Melodramat
Zbrodnia popełniona pod koniec II wojny światowej, która nadal pozostaje sekretem, staje się tłem dla losów rodziny Závodský, słowackiego rodu, który właśnie został bogaty oraz rodziny Holzmannów - przodków Niemców z Karpat.
155 wyświetleń
Lektor / PL. Wysoka jakość.

Chocolate / Cho-ko-lis

2019 | Melodramat
Lekarz i szefowa kuchni połączeni przez ważne posiłki z przeszłości i teraźniejszości spotykają się ponownie, gdy rozpoczynają pracę na tym samym szpitalnym oddziale.
338 wyświetleń
Napisy PL. Wysoka jakość.

Black Money Love / Kara Para Aşk

2014 | Melodramat
Po tajemniczej śmierci narzeczonej Omer postanawia rozwiązać tę zagadkę i oczyścić imię zmarłej ukochanej.
312 wyświetleń
Napisy PL. Wysoka jakość.

Miejskie opowieści / Armistead Maupin's Tales of the City

1993 | Melodramat
W 1976 roku naiwna Mary Ann Singleton przeprowadza się do San Francisco, gdzie poznaje nową rodzinę — kolorowych mieszkańców kamienicy przy 28 Barbary Lane.
222 wyświetleń
Napisy PL. Wysoka jakość.

One Spring Night / Bom-bam

2019 | Melodramat
"One Spring Night" to historia dwojga ludzi, w których monotonne życie niespodziewanie wkracza miłość. Teraz każde z nich musi odkryć, czego naprawdę pragnie, zamiast zadowalać się złudzeniami. Lee Jeong-in to bibliotekarka, która potrafi cieszyć się drobiazgami, zaś Yu Ji-ho jest szarmanckim farmaceutą, który w sprawach sercowych nie uznaje kompromisów.
237 wyświetleń
Napisy PL. Wysoka jakość.

Igrając z ogniem / Jugar Con Fuego

2019 | Melodramat
W kolumbijskim Trójkącie Kawowym uwodzicielski mężczyzna ma romans z trzema kobietami naraz w tym z matką i jej córką.
329 wyświetleń
Napisy PL. Wysoka jakość.

Droga do szczęścia / Un Camino hacia el Destino

2016 | Melodramat
Fernanda jest ubogą ale utalentowaną dziewczyną, marzącą o studiach muzycznych, które pozwoliłyby jej zostać znakomitą skrzypaczką. Jej matka, Amelia, w wieku osiemnastu lat zaszła w ciążę z Luisem, studentem prawa, który szybko porzucił ją dla milionerki Marissy. Kiedy ojciec wyrzucił ciężarną Amelię z domu, zakochany w niej od dawna ogrodnik, Pedro, ożenił się z nią by zapewnić opiekę jej i dziecku. Zgorzkniała z powodu zawodu miłosnego i konieczności życia w ubóstwie Amelia nie potrafiła jednak obdarzyć uczuciem ani jego, ani córki, więc Pedro za dwoje okazywał Fernandzie miłość i wsparcie. Dzięki swojej siostrze, kierującej elitarną szkołą dla dziewcząt, Pedro zapewnił przybranej córce doskonałą edukację. Nie stać go jednak na lekcje muzyki dla niej, więc Fernanda na własną rękę rozwija swój samorodny talent, mając nadzieję, że dzięki konsekwentnej pracy dostanie się do wymarzonego konserwatorium. Pewnego dnia na ulicy Fernanda zostaje potrącona przez jadącego samochodem Luisa. Luis zabiera ją do szpitala, gdzie staż lekarski odbywa jego pasierb – syn Marissy – Carlos. Luis i Fernanda nie mają pojęcia kim dla siebie są: on jest przekonany, że Amelia usunęła ciążę, a Fernanda żyje w przeświadczeniu, że Pedro jest jej rodzonym ojcem i nie wie, że jej matkę i Luisa w przeszłości cokolwiek łączyło. W szpitalu między Carlosem i Fernandą od pierwszego wejrzenia rodzi się miłość. Niestety Isabela, dziewczyna Carlosa, gotowa jest na wszystko, by nie pozwolić mu odejść, a Fernanda na drodze do miłości i realizacji swoich marzeń napotka wiele przeciwności i paru zaprzysięgłych wrogów…
709 wyświetleń
Lektor / PL. Wysoka jakość.

Niewolnica Victoria / La esclava blanca

Victoria, znana przez wszystkich jako markiza, przybywa do Ameryki, aby poślubić kupca pochodzącego z bogatej rodziny. Prawda jest jednak inna… Wiele lat temu ta sama kobieta została uratowana od śmierci w pożarze i w tajemnicy wychowywana przez niewolników, którzy stali się dla niej najbliższą rodziną. Victoria została jednak brutalnie zabrana z ramion kochających ją ludzi, ponieważ biała kobieta nie mogła żyć wśród niewolników. Po latach powraca, udając kogoś kim nie jest. Jej nieposkromiona dusza każe jej jednak uwolnić swoją rodzinę i zawalczyć o sprawiedliwość. Victoria jest gotowa na konfrontację z każdym, kto stanie jej na drodze do celu. Wierzy, że kolor skóry nie ma znaczenia. Niestety, nie wszyscy się z nią zgadzają…
472 wyświetleń
ENG. Wysoka jakość.