Seriale z gatunku "Musical" (17)

Abla Fahita: Diwa / Abla Fahita: Drama Queen

Niesłusznie oskarżona Abla Fahita zostaje rozdzielona z dziećmi, ale ta lubiąca sobie dogadzać diwa zrobi wszystko, by odzyskać dobre imię i wrócić do rodziny.
15 wyświetleń
Napisy PL. Wysoka jakość.

Big Time Rush

2009 | Komedia , Musical
Big Time Rush amerykański serial komediowy emitowany przez kanał Nickelodeon. Opowiada on o losach czterech chłopaków z drużyny hokejowej z Minnesoty, którzy na życzenie producenta muzycznego przenoszą się do Hollywood, aby stać się popularnym boysband'em...
30 wyświetleń
Lektor / PL. Wysoka jakość.

My Little Pony: Pony Life

Tym razem na pierwszym planie zobaczycie Pinkie Pie, która otworzyła cukiernię i robi pyszne, mrożone babeczki z… dodatkiem magii! Nic dziwnego, że u Pinky jest zawsze pełno przyjaciół, którzy przychodzą nie tylko na słodkości, ale też po to, by razem spędzać czas.
46 wyświetleń
Lektor / PL. Wysoka jakość.

Central Park

2020 | Animacja , Komedia , Musical
Owen Tillerman z rodziną wiedzie niezwykłe życie: nie tylko mieszka w nowojorskim Central Parku, ale i nim zarządza!
122 wyświetleń
ENG. Wysoka jakość.

The Eddy

2020 | Dramat , Musical
Elliot Udo (André Holland), niegdyś ceniony nowojorski pianista jazzowy, jest współwłaścicielem podupadającego klubu The Eddy. Występuje także w roli managera kapeli prowadzonej przez Maję (Joanna Kulig) - piosenkarkę, będącą z nim w burzliwym związku. Kiedy Elliot odkrywa, że jego wspólnik Farid (Tahar Rahim) może być zaangażowany w szemrane interesy w klubie, na światło dziennie wychodzą również inne tajemnice, o których nie miała pojęcia nawet żona Farida, Amira (Leïla Bekhti). A gdy do Paryża - i do mieszkania Elliota - z niespodziewaną wizytą przyjeżdża jego zagubiona, nastoletnia córka, Julie (Amandla Stenberg), jego życie zawodowe i osobiste zaczyna się rozpadać, a on sam konfrontuje się ze swoją przeszłością, walcząc jednocześnie o utrzymanie klubu i starając się chronić najbliższych.
157 wyświetleń
Lektor / PL. Wysoka jakość.
Napisy PL. Wysoka jakość.

Szkoła rocka / School of Rock

Zainspirowany popularnym filmem, serial Szkoła Rocka przedstawia perypetie nieszablonowych i ambitnych uczniów renomowanego liceum oraz pechowego muzyka, który uczy ich gry i miłości do rock'n'rolla.
682 wyświetleń
Lektor / PL. Wysoka jakość.

45 RPM / 45 Revoluciones

2019 | Musical
Madryt, lata 60. Producent muzyczny Guillermo Rojas zakłada rockandrollową wytwórnię z pomocą rozpoczynającego karierę piosenkarza i sprytnej producentki.
204 wyświetleń
Napisy PL. Wysoka jakość.

Zbuntowany anioł / Muñeca Brava

1998 | Dramat , Komedia , Musical , Romans
Milagros (Natalia Oreiro) to sierota wychowana w klasztorze. Jej matka zmarła przy porodzie i jedyne co pozostawiła córce, to medalik z wizerunkiem Matki Boskiej. Kiedy Milagros kończy 18 lat zostaje zatrudniona w domu bogatej rodziny Di Carlo jako służąca. Po pewnym czasie okazuje się, że Federico (Arturo Maly) - głowa rodziny Di Carlo jest ojcem Milagros. Przed laty był zakochany w Rosario (Marita Ballesteros), która była służącą w domu jego ojca. Niestety Federico musiał poślubić dziedziczkę fortuny - Luisę (Fernanda Mistral), zostawiając tym samym swoją miłość. O wszystkim wiedzieli tylko Federico i ojciec Manuel (Humberto Serrano). Federico chce zostać deputowanym, i ze względu na to nie przyznaje się do swojej nieślubnej córki, sądząc, że to mogłoby zniszczyć jego karierę polityczną. Opiekunką Milagros staje się matka Federica - Angelica (Lydia Lamaison), która poszukuje swojego wnuka, nie wiedząc, że to Milagros. Ta z kolei zakochuje się w Ivo (Facundo Arana). Jednak cierpi, ponieważ u jego boku widzi coraz to nowe kobiety.
1046 wyświetleń
ENG. Wysoka jakość.

Pee-wee's Playhouse

Pee-wee's Playhouse is an American children's television program starring Paul Reubens as the childlike Pee-wee Herman. The show was developed from Reubens' popular stage show and the one-off TV special The Pee-wee Herman Show, produced for HBO, which was similar in style but featured much more adult humor. In 2004 and 2007, Pee-wee's Playhouse was ranked #10 and #12 on TV Guide's Top Cult Shows Ever.
318 wyświetleń
Napisy PL. Wysoka jakość.

Crazy Ex-Girlfriend

2015 | Komedia , Musical
Młoda kobieta porzuca pracę w prestiżowej nowojorskiej kancelarii, aby przenieść się do kalifornijskiego miasteczka.
503 wyświetleń
Lektor / PL. Wysoka jakość.
Napisy PL. Wysoka jakość.

Splash and Bubbles

When a yellow fusilier fish settles down in a cozy coral reef town, he introduces the town's sheltered residents, including a Mandarin dragonet fish who quickly becomes his friend, to the amazing places and creatures beyond the town's walls.
260 wyświetleń
ENG. Wysoka jakość.

Harmony with A R Rahman

Harmony with A.R Rahman' is a curated exploration of the past and future of Indian music through the eyes of A. R. Rahman. India’s rich musical heritage is viewed through the prism of four specially curated instruments and vocal traditions, selected in order to represent the geographic and historic diversity of the country. The series will examine the traditions, the musicians and the locations.
216 wyświetleń
ENG. Wysoka jakość.

Westside

2018 | Musical
Dziewiątka ledwo wiążących koniec z końcem muzyków bierze udział w poruszającym programie o blaskach i cieniach kręcenia pewnego hollywoodzkiego show.
240 wyświetleń
Napisy PL. Wysoka jakość.

Fineasz i Ferb / Phineas and Ferb

Serial “Fineasz i Ferb” opowiada o przygodach Fineasza Flynna i jego przyrodniego brata Ferba Fletchera, którzy nie cierpią nudy i każdy dzień wakacji chcą wykorzystać w stu procentach. Ta nominowana do nagrody Emmy kreskówka jest emitowana w telewizji Disney XD oraz Disney Channel. Starszej siostrze chłopaków, Fretce, nie podobają się ich szalone pomysły i robi wszystko, aby rodzice dowiedzieli się o ich postępkach. Nigdy jednak nie udaje jej się złapać ich na gorącym uczynku. W każdej przygodzie Fineaszowi i Ferbowi towarzyszy Pan Dziobak, który wydaje się potulnym domowym zwierzątkiem, lecz w tajemnicy przed wszystkimi, nawet przed chłopcami, realizuje swoje drugie wcielenie – jest Agentem P, który ratuje świat, walcząc ze złym doktorem Dundersztycem.
2436 wyświetleń
Lektor / PL. Wysoka jakość.
Napisy PL. Wysoka jakość.

Tańcz i śpiewaj z Tru / Dance & Sing with True

256 wyświetleń
Lektor / PL. Wysoka jakość.
Napisy PL. Wysoka jakość.

Pose

2018 | Dramat , Musical
Nowy Jork, rok 1987. Blanka otwiera przybytek dla osób LGBTQ, a pod jej skrzydła trafiają wkrótce utalentowany tancerz i prostytutka zakochana w bogatym kliencie.
2112 wyświetleń
Lektor / PL. Wysoka jakość.
Napisy PL. Wysoka jakość.