Seriale z gatunku "Muzyczny" (45)

Sing on! Stany Zjednoczone / Sing On! United States / Sing On! USA / ¡A cantar!

2020 | Muzyczny , Program TV
Wesoły, żywiołowy konkurs muzyczny, którego uczestnicy dają z siebie wszystko, żeby nie wypaść z tonacji i wygrać nawet 60 000 dolarów. Program prowadzi Tituss Burgess.
5 wyświetleń
Napisy PL. Wysoka jakość.

Julie and the Phantoms

Licealistka Julie (Madison Reyes) straciła pasję do muzyki po tym, jak w ubiegłym roku zmarła jej mama. Jednak kiedy duchy trzech fantastycznych muzyków (Charlie Gillespie, Owen Patrick Joyner, Jeremy Shada) z 1995 r. pojawiają się nagle w starym studiu muzycznym jej mamy, Julie odzyskuje chęć i inspirację, aby znów śpiewać i pisać piosenki. Przyjaźń duchów i Julie staje się coraz mocniejsza, a chłopcy namawiają ją, by razem utworzyli nowy zespół: Julie and the Phantoms.
6 wyświetleń
Lektor / PL. Wysoka jakość.
Napisy PL. Wysoka jakość.

Sing on! Niemcy / Sing On! Germany / ¡A cantar!

2020 | Muzyczny , Program TV
Konkurs karaoke prowadzony przez Palinę Rojinski, w którym na najlepszego uczestnika czeka nawet 30 000 euro.
10 wyświetleń
Napisy PL. Wysoka jakość.

Bal słówek: Piosenki / Word Party Songs

Śpiewaj i tańcz z Waldusiem, Renią, Hopkiem, Lulu i Tili w barwnej kolekcji muzycznych klipów, które sprawią, że wstaniesz z fotela!
9 wyświetleń
Lektor / PL. Wysoka jakość.
Napisy PL. Wysoka jakość.

Sing on! Hiszpania / Sing On! Spain / ¡A cantar!

2020 | Muzyczny , Program TV
Emocjonujący i pełen energii konkurs karaoke, w którym zawodnicy z różnych ścieżek życia walczą o nagrodę sięgającą 30 000 euro!
15 wyświetleń
Napisy PL. Wysoka jakość.

Twogether

Podróżujący wspólnie przez Azję gwiazdorzy Lee Seung-gi i Jasper Liu zaprzyjaźniają się oraz poznają swoich fanów i kulturę odwiedzanych państw.
66 wyświetleń
Napisy PL. Wysoka jakość.

Miasto Rymowanek / Rhyme Time Town

Para uwielbiających zabawę przyjaciół, Daisy i Cole, wykorzystuje muzykę i wyobraźnię do rozwiązywania problemów w mieście pełnym postaci z dziecięcych rymowanek.
45 wyświetleń
Lektor / PL. Wysoka jakość.
Napisy PL. Wysoka jakość.

Fraglesy: Gramy dalej! / Fraggle Rock: Rock On!

2020 | Familijny , Muzyczny
The Fraggles might be apart in separate caves, but they can still find ways to have fun together! Join Gobo, Red, Boober, Mokey, Wembley, and Uncle Travelling Matt for stories and songs that show everyone how we're all connected.
87 wyświetleń
ENG. Wysoka jakość.

Nashville

2012 | Dramat , Muzyczny , Romans
Po otrzymaniu propozycji nie do odrzucenia Rayna musi stawić czoło brutalnej rzeczywistości. Jeśli dalej chce liczyć się w przemyśle muzycznym, musi zacząć od nowa i odmienić swój wizerunek.
124 wyświetleń
Napisy PL. Wysoka jakość.

Fosse/Verdon

Produkcja śledzi pięć dekad wyjątkowej prywatnej i zawodowej współpracy Boba Fosse’a (Sam Rockwell) i Gwen Verdon (Michelle Williams). On jest wizjonerem, twórcą filmowym i jednym z najbardziej wpływowych choreografów i reżyserów teatralnych. Ona największą broadwayowską tancerką. Tylko Bob jest w stanie tworzyć przełomowe musicale, które w pełni eksponują jej talent. Gwen jako jedyna jest w stanie urzeczywistnić wizję Boba. Razem zmieniają oblicze amerykańskiej rozrywki. Cena tego jest jednak bardzo wysoka… Kapitalnie zagrany miniserial opowiadający o życiu niezwykłego amerykańskiego duetu kreatywnego – Boba Fosse'a oraz Gwen Verdon. Para przez pół wieku dominowała w świecie nowojorskiej rozrywki.
69 wyświetleń
Lektor / PL. Wysoka jakość.
Napisy PL. Wysoka jakość.

Arashi's Diary: Voyage

Dołącz do członków uwielbianego boysbandu Arashi, którzy po 20 latach od debiutu zapraszają fanów za kulisy swojego scenicznego i prywatnego życia.
156 wyświetleń
Napisy PL. Wysoka jakość.

Soundtrack

2019 | Dramat , Muzyczny
Miłosne przejścia i uczuciach łączą bardzo różnych od siebie ludzi we współczesnym Los Angeles.
501 wyświetleń
Lektor / PL. Wysoka jakość.
Napisy PL. Wysoka jakość.

Dolly Parton's Heartstrings

2019 | Dramat , Komedia , Muzyczny
Ukochane melodie Dolly Parton i od dawna wyczekiwane historie. "Dolly Parton's Heartstrings" to antologia opowieści, wspomnień i inspiracji stojących za najpopularniejszymi utworami legendy country. Klasyczne i nowe utwory Dolly będą tłem muzycznym każdego z odcinków. Znajdziemy tu historie miłosne, inspirujące opowieści, ale także dramaty rodzinne, westerny i komedie z motywem zemsty.
334 wyświetleń
Lektor / PL. Wysoka jakość.
Napisy PL. Wysoka jakość.

Luis Miguel – Serial / Luis Miguel: La Serie

Adaptacja biografii meksykańskiej gwiazdy piosenki Luisa Miguela, który od dziesięcioleci zachwyca publiczność w Ameryce Łacińskiej i nie tylko.
621 wyświetleń
Napisy PL. Wysoka jakość.

Rhythm + Flow

2019 | Muzyczny , Program TV
W tym talent show panel sędziów w składzie Tip "T.I." Harris, Cardi B i Chance the Rapper wyrusza na ulice w poszukiwaniu nowej gwiazdy rapu.
355 wyświetleń
Lektor / PL. Wysoka jakość.
Napisy PL. Wysoka jakość.

R. Kelly: jego wszystkie ofiary / Surviving R. Kelly

W tym serialu dokumentalnym prezentującym zawiłą historię oskarżeń przeciwko muzykowi R. Kelly’emu kobiety zdają szczegółowe relacje o przemocy seksualnej i psychicznej.
278 wyświetleń
Napisy PL. Wysoka jakość.

Carole & Tuesday

2019 | Animacja , Muzyczny , Sci-Fi
Carole, która ledwie wiąże koniec z końcem, poznaje opływającą w luksusy Tuesday. Okazuje się, że więcej je łączy niż dzieli. Razem mogą zaistnieć na muzycznej scenie.
193 wyświetleń
Napisy PL. Wysoka jakość.

Glee

2009 | Dramat , Komedia , Muzyczny
Nauczyciel języka hiszpańskiego, w jednej z amerykańskich szkół średnich, Will Schuester (Matthew Morrison), chcąc przywrócić szkolny Glee Club do dawnej świetności, postanawia zostać jego kierownikiem. Nie spodziewa się tylko przeciwności jakim będzie musiał stawić czoło: od niechęci i sceptycyzmu uczniów, do podłych intryg trenerki (Jane Lynch) szkolnej drużyny cheerleaderek.
1103 wyświetleń
Lektor / PL. Wysoka jakość.
Napisy PL. Wysoka jakość.

TOP OF THE TOP Sopot Festival 2018

2018 | Muzyczny , Program TV
TOP OF THE TOP Festival Sopot 2018 to trzydniowe wydarzenie, które odbędzie się w jednym z najbardziej kultowych muzycznie miejsc w Polsce – Operze Leśnej. Na sopockiej scenie w dniach 14-16 sierpnia zaprezentuje się plejada polskich i zagranicznych gwiazd w swoich największych przebojach! Wystąpi ponad 60 wykonawców, w tym 14 zagranicznych gwiazd. Gośćmi specjalnymi będą m.in. Anastacia, James Arthur, Aloe Blacc i Welshly Arms . Usłyszymy kultowe przeboje takie, jak „Live is Life” w wykonaniu grupy Opus, „You” zespołu Ten Sharp, „I’ve Been Thinking About You” formacji Londonbeat, „Mr. Saxobeat” Alexandry Stan czy „Hollywood Hills” w wykonaniu Sunrise Avenue. Polską scenę muzyczną reprezentować będą m.in.: Edyta Górniak, Kayah, Andrzej Piaseczny, Natalia Szroeder, Sarsa i Michał Szpak. Okrągłe jubileusze świętować będą zespoły: Bajm, Lady Pank, Big Cyc i Blue Cafe.
293 wyświetleń
Lektor / PL. Wysoka jakość.

TOP OF THE TOP Festival - Sopot 2017

2017 | Muzyczny , Program TV
Końcówka tegorocznych wakacji będzie rozbrzmiewać w rytmie polskich hitów. Już w sierpniu na antenie TVN transmisja z dwóch dni koncertów największych gwiazd TOP OF THE TOP FESTIVAL. W piątkowy wieczór, 18 sierpnia, pod hasłem #ilove… NAJWIĘKSZE PRZEBOJE O MIŁOŚCI wystąpią: Edyta Górniak, Margaret, LemOn, Michał Szpak, Natalia Szroeder, Feel, Pectus, Varius Manx & Kasia Stankiewicz, Bracia, Kancelarya, Oddział Zamknięty, Kasia Kowalska, Kobranocka, De Mono, Rafał Brzozowski, Izabela Trojanowska, Farba, Gabriel Fleszar oraz Kuba Molęda. Widzowie usłyszą takie przeboje o miłości jak: „Statki na niebie", „Wszystko czego dziś chcę", „Zabiorę Cię", „Kocham Cię jak Irlandię", „Jak anioła głos", „Colour of your life", „Scarlett", „Ameryka", „Kroplą deszczu", „Chcę tu zostać", „Mogę wszystko", „Barcelona", „Nad przepaścią" czy „Lustra".
234 wyświetleń
Lektor / PL. Wysoka jakość.

ReMastered: Masakra Miami Showband

Zabójstwo trzech członków grupy The Miami Showband wstrząsnęło całą Irlandią w 1975 roku. Teraz jeden z ocalałych z uporem dąży do ujawnienia prawdy.
229 wyświetleń
Napisy PL. Wysoka jakość.

Nowa tonacja

2016 | Muzyczny , Program TV
Program muzyczny prowadzony przez Gabi Drzewiecką. Najnowsze trendy, gorące premiery, nadchodzące koncerty i oczywiście wyśmienici goście i wywiady, czyli co piszczy w świecie muzyki?
234 wyświetleń
Lektor / PL. Wysoka jakość.

Kroniki Męskiego grania 2015

2015 | Muzyczny , Program TV
Męskie granie to projekt, który łączy wyjątkowych, kreatywnych i nieprzewidywalnych muzyków. Oni nie dają się zaszufladkować, nieustannie przekraczają muzyczne granice. Na jednej scenie wystąpią m.in.: Artur Rojek, Brodka, Curly Heads, Smolik, Fisz Emade Tworzywo, Hey, Mela Koteluk, Krzysztof Zalewski, Natalia Przybysz. Artyści w trasie koncertowej odwiedzą: Kraków, Wrocław, Chorzów, Poznań, Warszawę oraz Żywiec.
215 wyświetleń
Lektor / PL. Wysoka jakość.

Kroniki Męskiego grania 2014

2014 | Muzyczny , Program TV
Męskie Granie to projekt, w którym zderzają się odmienne wrażliwości i inspiracje artystów. Grając razem, pokazują wzajemne przenikanie się konwencji i tworzą dźwiękową kronikę, z której czerpią kolejni twórcy. Tym samym dają bodziec do ewolucji w muzyce. W tegorocznej edycji Męskiego Grania muzycy powrócili do swoich korzeni, aby ich nową interpretację przedstawić na scenie.
218 wyświetleń
Lektor / PL. Wysoka jakość.