Seriale z gatunku "Prawniczy" (7)

Rozstania / The Split

2018 | Dramat , Prawniczy
Hannah Defoe (Nicola Walker, „Niezapomniane”) jest doskonałą prawniczką. Razem ze swoją onieśmielająca matką Ruth oraz nieustępliwą siostrą Niną zajmują się rozwodami najbogatszych i najbardziej znanych mieszkańców Londynu. Po przykrej kłótni Hannah porzuca rodzinny biznes i rozpoczyna pracę w konkurencyjnej firmie. W tym samym czasie niespodziewanie w jej życiu pojawia się jedyny człowiek, którego nie chciała i nie spodziewała się jeszcze kiedykolwiek spotkać - jej własny ojciec. Jego powrót po 30 latach wprowadza chaos w rodzinie i nieporozumienia między siostrami.
21 wyświetleń
Lektor / PL. Wysoka jakość.

Sędzia Anna Maria Wesołowska

"Sędzia Anna Maria Wesołowska" to serial fabularno-dokumentalny, z gatunku court-show. Jego akcja zawsze rozgrywa się na sali sądowej, gdzie zachowane są wszystkie procedury i konwenanse przyjęte przez polskie sądy na co dzień. W każdym odcinku rozpatrywana jest inna sprawa karna. Wszystko zaczyna się od odczytania aktu oskarżenia. Następnie przesłuchiwani są świadkowie, a na końcu, po mowie obrońcy i prokuratora, ogłaszany jest wyrok. Głównym celem tego serialu jest między innymi przybliżenie widzowi procedur postępowania sądowego i oswojenie go z nimi.
355 wyświetleń
Lektor / PL. Wysoka jakość.
Napisy PL. Wysoka jakość.

Sąd rodzinny

"Sąd rodzinny" to polski serial prawniczo-dokumentalny. Akcja serialu toczy się na sali sądowej. W każdym z odcinków rozpatrywana jest inna sprawa karna. Wszystko przebiega według schematu: odczytanie aktu oskarżenia, przesłuchanie świadków, mowa obrońcy i prokuratora, ogłoszenie wyroku.
339 wyświetleń
Lektor / PL. Wysoka jakość.
Napisy PL. Wysoka jakość.

W Garniturach / Suits

2011 | Dramat , Prawniczy
Mike Ross (Patrick J. Adams) jest leniwym, lecz błyskotliwym, wyrzuconym z uniwersytetu chłopakiem, cechującym się pamięcią fotograficzną, która pomogła mu zdać egzaminy adwokackie, nie uczęszczając do szkoły prawniczej. Harvey Specter (Gabriel Macht), jeden z najlepszych prawników na Manhattanie, zatrudnia Rossa na stanowisku jego nowego współpracownika. Jednakże musi on udawać, że ukończył studia prawnicze na Uniwersytecie Harvarda, ponieważ tego oczekuje od pracowników polityka firmy.
27523 wyświetleń
Lektor / PL. Wysoka jakość.
Napisy PL. Wysoka jakość.

Stranger / Bi-mil-eui seob

2017 | Thriller , Prawniczy
Si-mok Hwang (Seung-woo Jo) w dzieciństwie przeszedł operację mózgu, której efektem ubocznym był całkowity zanik emocji oraz znaczne zwiększenie zdolności poznawczych. Obecnie jest prokuratorem, jednym z niewielu nieuwikłanych w korupcję. Pewnego dnia znajduje zwłoki mężczyzny, jednak dochodzenie wbrew jego woli, zostaje przekazane młodej i niedoświadczonej prokurator Eun-soo Yeong (Hye-seon Sin), która do tej pory była stażystką Si-moka. Wkrótce, oskarżony o zabójstwo zostaje skazany i trafia do zakładu karnego. Kiedy wydaje się, że sprawa została zamknięta, więzień popełnia samobójstwo, a z listu który zostawił jasno wynika, że został wrobiony w morderstwo. Śledztwo zostaje otwarte na nowo, a Si-mook zostaje zmuszony do współpracy z policjantką Yeo-jin Han (Doona Bae), która ma dostęp do dowodów do których nie dotarła wcześniej prokuratura. Ich dochodzenie ujawnia nieuczciwość, łapówkarstwo i demoralizację na najwyższych szczeblach, nie tylko w prokuraturze, lecz także wśród policjantów i polityków w całym kraju.
403 wyświetleń
Napisy PL. Wysoka jakość.

Żona idealna / The Good Wife

2009 | Dramat , Prawniczy
Po kompromitacji przez publiczny seks i korupcję swojego męża polityka, który trafia do więzienia, Alicia Florrick (Julianna Margulies) musi utrzymać rodzinę. Dzięki przyjacielowi powraca po 13 latach do zawodu prawnika i zaczyna pracować w prawniczej firmie w Chicago.
4632 wyświetleń
Lektor / PL. Wysoka jakość.
Napisy PL. Wysoka jakość.

Goliath

2016 | Dramat , Prawniczy
Zhańbiony adwokat postanawia zniszczyć kancelarię, którą sam pomógł stworzyć.
1091 wyświetleń
Napisy PL. Wysoka jakość.