Seriale z gatunku "Romans" (71)

Wszystko dla pań / Il Paradiso delle Signore

2015 | Romans
Castelbuono, rok 1956. Teresa Iorio na głównym placu miasteczka upokarza swojego narzeczonego, syna burmistrza. Ojciec Teresy, chcąc zaczekać aż skandal przycichnie, wysyła ją do Mediolanu, gdzie ma pracować w sklepie odzieżowym swego wuja. Po przybyciu na miejsce, zachwycona widokiem wielkiego miasta Teresa, omal nie pada ofiarą kradzieży. Z opresji ratuje ją nieznajomy, elegancki mężczyzna...
3 wyświetleń
Lektor / PL. Wysoka jakość.

Was It Love

2020 | Dramat , Komedia , Romans
Gdy w jej życiu pojawia się czterech bardzo różnych mężczyzn, samotna matka, która nie była na randce od lat, odkrywa na nowo świat uczuć — i samą siebie.
4 wyświetleń
Napisy PL. Wysoka jakość.

It's Okay to Not Be Okay / Sa-i-ko-ji-man Kwaen-chanh-a / Saikojiman Gwaenchanha

2020 | Dramat , Komedia , Romans
Antyspołeczna pisarka i bezinteresowny opiekun ze szpitala psychiatrycznego, którym nigdy nie było po drodze z miłością, wzajemnie leczą swoje emocjonalne rany.
9 wyświetleń
Napisy PL. Wysoka jakość.

Syn smoka / Son of the Dragon

Przebrany za możnego, D.B. udaje kandydata na męża księżniczki. Młodzieniec wraz z przybranym ojcem, Ptakiem, przedostaje się do pałacu. Złodziej nie zdawał sobie sprawy z urody księżniczki Li Wei. Chłopak zakochał się z wzajemnością. Pod wpływem romantycznej duszy Li Wei jej ojciec, pan tych włości, postanowił zmienić reguły konkurów. Wszyscy trzej rywale: D.B., niezdarny książę z Indii oraz ponury władca wojowników z Północy, mieli podjąć próbę zdobycia niezwykłego klejnotu - Smoczej Perły.
13 wyświetleń
Lektor / PL. Wysoka jakość.

Narzeczona ze Stambułu / İstanbullu Gelin

2017 | Romans
Młoda piosenkarka zakochuje się we wpływowym biznesmenie. Konserwatywna rodzina mężczyzny jednak nie akceptuje ich związku.
43 wyświetleń
Lektor / PL. Wysoka jakość.

Prywatna praktyka / Private Practice

2007 | Dramat , Komedia , Romans
"Prywatna praktyka" jest spin-offem popularnego amerykańskiego serialu "Chirurdzy". Jedna z lekarek z Seattle Grace Hospital, dr Addison Forbes Montgomery (Kate Walsh), uświadamia sobie, iż jej życie stoi w miejscu. Po nieudanym ratowaniu małżeństwa, Addison pakuje torby i jedzie do Santa Monica. W Oceanside Wellness Center spotyka Naomi Bennett (Audra McDonald), przyjaciółkę ze studiów, która także niedawno rozwiodła się i szuka sensu swojego życia. W Los Angeles otrzymuje ofertę pracy, która może odmienić jej życie raz na zawsze...
26 wyświetleń
ENG. Wysoka jakość.

Hotel marzeń / Das Traumhotel

2004 | Romans
Markus Winter, obieżyświat i szef renomowanej sieci hoteli Siethoff, udaje się do południowo-wschodniej Azji na inspekcję resortów w Malezji. Przy okazji chce odwiedzić przyjaciółkę, Jennifer, która wraz z mężem prowadziła hotel niedaleko plaży.
65 wyświetleń
Lektor / PL. Wysoka jakość.

Ostatnie tango w Halifaksie / Last tango in Halifax

2012 | Dramat , Komedia , Romans
Serial jest słodko-gorzką opowieścią o sile miłości i rodzinie. Głównymi bohaterami historii są Alan (Derek Jacobi) i Celia (Anne Reid). Zakochali się w sobie będąc nastolatkami, lecz wynikiem niefortunnego zrządzenia losu ich drogi rozeszły się. Dzięki wnukom, które umieszczają ich dane na jednym z portali społecznościowych, kochankowie odnajdują się po ponad sześćdziesięciu latach a ich uczucie rozkwita równie silnie, jak w latach młodości. Ponowne spotkanie Alana i Celii nie pozostaje bez wpływu na życie ich dwóch dorosłych córek, niezależnej właścicielki farmy, Gillian (Nicola Walker) i szanowanej dyrektor renomowanej szkoły, Caroline (Sarah Lancashire).
143 wyświetleń
Lektor / PL. Wysoka jakość.

Rosamunde Pilcher: Cztery kobiety / This September / Shades of Love

Edmund i Virginia to szczęśliwe małżeństwo. Jednak kobieta skrywa pewną tajemnicę – nie wie, kto jest biologicznym ojcem córki. Pojawienie się dawnego kochanka wprowadza zamęt w rodzinie.
68 wyświetleń
Lektor / PL. Wysoka jakość.

Statek marzeń / Das Traumschiff

1981 | Dramat , Komedia , Romans
Perypetie pasażerów wybierających się w podróż do różnych egzotycznych krajów i miejsc. Na pokładzie statku wycieczkowego rozgrywają się dramaty rodzinne, dochodzi do niebezpiecznych sytuacji, ale również romantycznych scen i radosnych spotkań. We wszystkim uczestniczy także gwarna załoga, która sprawia, że każdy rejs staje się niezapomnianą przygodą.
45 wyświetleń
Lektor / PL. Wysoka jakość.

The King: Eternal Monarch / The King: Youngwonui Gunjoo / Deo King: Yeong-won-eui Gun-ju

2020 | Fantasy , Romans
Współczesny cesarz Korei przechodzi przez tajemniczy portal do równoległego świata, w którym spotyka zadziorną policjantkę.
67 wyświetleń
Napisy PL. Wysoka jakość.

Rejs ku szczęściu / Kreuzfahrt ins Glück

2007 | Dramat , Komedia , Romans
Kierowniczka hotelu Hanna Liebhold (Barbara Wussow) wysyła pilotkę Betty Vogt (Caroline Frier) z organizatorem uroczystości ślubnych Tomem (Jan Hartmann) w rejs na Cyklady. Miesiąc miodowy na statku chcą spędzić Nina (Judith Neumann) i Casper (Bastian von Bömches), para, która poznała się w jednej z kopenhaskich restauracji i od razu zapałała do siebie miłością. Dotrzymują im towarzystwa matki, Marion (Saskia Valencia) i Sandra (Fanny Stavjanik), niegdyś przyjaciółki, które rozdzieliło pewne nieporozumienie. Obie są zaskoczone, że ich dzieci postanowiły spędzić razem życie.
110 wyświetleń
Lektor / PL. Wysoka jakość.

Love Life

Anna Kendrick w serialowej komedii romantycznej. Świeże spojrzenie na drogę od pierwszej miłości do tej ostatniej oraz to, w jaki sposób ludzie, których spotykamy wpływają na to, jacy jesteśmy, kiedy decydujemy się zostać z kimś na zawsze.
138 wyświetleń
Lektor / PL. Wysoka jakość.
Napisy PL. Wysoka jakość.

Od serca / Heart to Heart

2018 | Dramat , Romans
Jewhenija żyje jak w bajce: jest młoda, piękna, odnosi sukcesy zawodowe i jest w związku z wymarzonym mężczyzną. Pewnego dnia, kiedy do drzwi Jewheniji puka mały chłopiec, wszystko to pryska jak bańka mydlana.
87 wyświetleń
Lektor / PL. Wysoka jakość.

Nashville

2012 | Dramat , Muzyczny , Romans
Po otrzymaniu propozycji nie do odrzucenia Rayna musi stawić czoło brutalnej rzeczywistości. Jeśli dalej chce liczyć się w przemyśle muzycznym, musi zacząć od nowa i odmienić swój wizerunek.
121 wyświetleń
Napisy PL. Wysoka jakość.

Hyena

2020 | Dramat , Romans
Aby przetrwać w pełnym rywalizacji świecie, dwaj konkurujący ze sobą prawnicy bogaczy są gotowi zniszczyć wszystko, co stanie na drodze ich ambicjom.
119 wyświetleń
Napisy PL. Wysoka jakość.

Rodzina Połanieckich

Historia miłości Stanisława Połanieckiego i pięknej Maryni Pławickiej, osadzona w scenerii ziemiańskich dworków i Warszawy z końca XIX wieku. Ekranizacja powieści Henryka Sienkiewicza, cieszącej się swego czasu popularnością wśród czytelników i chłodno przyjętej przez ówczesną krytykę literacką ("Rodzinę Połanieckich" odczytano nawet jako świadectwo kiepskiego stanu ducha po skandalu związanym z jego nieudanym małżeństwem). Historia powtórzyła się niespełna sto lat później - recenzenci krytykowali twórców serialu za dłużyzny, błędy kompozycji i powierzchowność całej opowieści, ale obejrzało go ponad 70 procent dorosłych widzów. "Starałem się stworzyć epicki obraz czasów minionych, bez dopowiedzeń sensów, których u Sienkiewicza nie ma" - odpierał zarzuty reżyser.
66 wyświetleń
Lektor / PL. Wysoka jakość.

Crash Landing on You / Sa-rang-eui Bul-sa-chak

2019 | Dramat , Komedia , Romans
Południowokoreańska bogaczka przypadkiem ląduje w Korei Północnej i w życiu pewnego żołnierza, który postanawia pomóc jej się ukryć.
264 wyświetleń
Napisy PL. Wysoka jakość.

Taj Mahal 1989

2020 | Dramat , Romans
W 1989 roku na Uniwersytecie Lucknow i w jego okolicy pary w różnym wieku odbierają lekcje miłości poprzez małżeństwo, kiełkujące romanse i przyjaźnie.
164 wyświetleń
Napisy PL. Wysoka jakość.

Hologramowa miłość / Na Hollo Geudae

2020 | Romans , Sci-Fi
Samotna kobieta nieoczekiwanie znajduje miłość, gdy nawiązuje więź z hologramem stworzonym na podobieństwo swojego genialnego twórcy.
482 wyświetleń
Lektor / PL. Wysoka jakość.
Napisy PL. Wysoka jakość.

Druga szansa na miłość / Il était une seconde fois

2019 | Romans , Sci-Fi , Thriller
Vincent jest załamany po zakończeniu związku. Otrzymuje jednak przesyłkę o tajemniczych właściwościach, dzięki której być może uda mu się odzyskać swoją byłą.
821 wyświetleń
Lektor / PL. Wysoka jakość.
Napisy PL. Wysoka jakość.

Meandry uczuć / Cesur Ve Güzel

2016 | Romans
Cesur Alemdaroğlu (Kıvanç Tatlıtuğ) wraca do małego miasteczka Korludağ z zamiarem wyjaśnienia śmierci swojego ojca. Uważa, że zabił go Tahsin Korludağ (Tamer Levent), na którym chce się zemścić. Jego plany nie uwzględniają jednak córki wroga  Sühan (Tuba Büyüküstün). Niespodziewanie piękna i niezależna kobieta podbija jego serce.
448 wyświetleń
Lektor / PL. Wysoka jakość.

Księżniczka mafii / Ji Dao Qian Jin

2019 | Akcja , Romans
Córka bossa triady zaczyna pracować w tajnej ochronie znanej aktorki i zakochuje się w gwiazdorze telewizyjnym.
571 wyświetleń
Napisy PL. Wysoka jakość.

Daniel Deronda

Ekranizacja powieści George Elliot. Życie Daniela Derondy, nieślubnego syna arystokraty, zmienia się gdy spotyka on dwie kobiety: piękną Gwendolen Harleth, ognistą, niezależną młodą kobietę, z która natychmiast nawiązuje duchową więź i Mirah Lapidoth, tajemniczą żydówkę i wspaniałą śpiewaczkę, której los porusza jego serce. Wszystko komplikuje się jeszcze bardziej kiedy Gwendolen zaczyna się interesować Henleigh Grandcourt, jeden z najbogatszych ludzi w Anglii. W między czasie najlepszy przyjaciel Daniela, malarz, wyznaje, że zakochał się w Mirah, którą postrzega jako swoją muzę. Na dodatek Daniel odkrywa nowe fakty dotyczące jego pochodzenia, co może wszystko zmienić...
486 wyświetleń
Lektor / PL. Wysoka jakość.