Seriale z gatunku "Romans" (74)

Niedopasowani / Mismatched

2020 | Dramat , Komedia , Romans
Początek tej zaaranżowanej przez rodziców znajomości nie jest obiecujący. Potem rodzi się coś w rodzaju przyjaźni, a chwilę później... coś jeszcze.
2 wyświetleń
Napisy PL. Wysoka jakość.

Cheong-chun-gi-rok / Record of Youth

2020 | Dramat , Romans
Dwóch aktorów i wizażystka próbują dogonić marzenia na przekór stereotypom i przeciwnościom losu.
5 wyświetleń
Napisy PL. Wysoka jakość.

Trygonometria / Trigonometry

2020 | Dramat , Komedia , Romans
Utalentowana szefowa kuchni Gemma (Thalissa Teixeira) i jej pracujący jako sanitariusz chłopak Kieran (Gary Carr), mieszkają razem w zachodnim Londynie nad kawiarnią prowadzoną przez dziewczę. Para jest w sobie szaleńczo zakochana. Niestety, miłością nie może zapłacić dostawcom ani opłacić czynszu w stolicy Anglii. Młodzi ledwo wiążą koniec z końcem, a praca na zmiany sprawia, że nieustannie się mijają. Aby złagodzić trochę presję finansową postanawiają przyjąć do swojego domu współlokatorkę. W ich życiu pojawia Ray (Ariane Labed), była pływaczka synchroniczna światowej klasy, co rozpoczyna historię miłosną, która na zawsze zmienia całą trójkę i ich sposób patrzenia na związki.
12 wyświetleń
Lektor / PL. Wysoka jakość.
Napisy PL. Wysoka jakość.

Wszystko dla pań / Il Paradiso delle Signore

2015 | Romans
Castelbuono, rok 1956. Teresa Iorio na głównym placu miasteczka upokarza swojego narzeczonego, syna burmistrza. Ojciec Teresy, chcąc zaczekać aż skandal przycichnie, wysyła ją do Mediolanu, gdzie ma pracować w sklepie odzieżowym swego wuja. Po przybyciu na miejsce, zachwycona widokiem wielkiego miasta Teresa, omal nie pada ofiarą kradzieży. Z opresji ratuje ją nieznajomy, elegancki mężczyzna...
15 wyświetleń
ENG. Wysoka jakość.

Was It Love

2020 | Dramat , Komedia , Romans
Gdy w jej życiu pojawia się czterech bardzo różnych mężczyzn, samotna matka, która nie była na randce od lat, odkrywa na nowo świat uczuć — i samą siebie.
13 wyświetleń
Napisy PL. Wysoka jakość.

It's Okay to Not Be Okay / Sa-i-ko-ji-man Kwaen-chanh-a / Saikojiman Gwaenchanha

2020 | Dramat , Komedia , Romans
Antyspołeczna pisarka i bezinteresowny opiekun ze szpitala psychiatrycznego, którym nigdy nie było po drodze z miłością, wzajemnie leczą swoje emocjonalne rany.
22 wyświetleń
Napisy PL. Wysoka jakość.

Syn smoka / Son of the Dragon

Przebrany za możnego, D.B. udaje kandydata na męża księżniczki. Młodzieniec wraz z przybranym ojcem, Ptakiem, przedostaje się do pałacu. Złodziej nie zdawał sobie sprawy z urody księżniczki Li Wei. Chłopak zakochał się z wzajemnością. Pod wpływem romantycznej duszy Li Wei jej ojciec, pan tych włości, postanowił zmienić reguły konkurów. Wszyscy trzej rywale: D.B., niezdarny książę z Indii oraz ponury władca wojowników z Północy, mieli podjąć próbę zdobycia niezwykłego klejnotu - Smoczej Perły.
29 wyświetleń
Lektor / PL. Wysoka jakość.

Narzeczona ze Stambułu / İstanbullu Gelin

2017 | Romans
Młoda piosenkarka zakochuje się we wpływowym biznesmenie. Konserwatywna rodzina mężczyzny jednak nie akceptuje ich związku.
52 wyświetleń
Lektor / PL. Wysoka jakość.

Prywatna praktyka / Private Practice

2007 | Dramat , Komedia , Romans
"Prywatna praktyka" jest spin-offem popularnego amerykańskiego serialu "Chirurdzy". Jedna z lekarek z Seattle Grace Hospital, dr Addison Forbes Montgomery (Kate Walsh), uświadamia sobie, iż jej życie stoi w miejscu. Po nieudanym ratowaniu małżeństwa, Addison pakuje torby i jedzie do Santa Monica. W Oceanside Wellness Center spotyka Naomi Bennett (Audra McDonald), przyjaciółkę ze studiów, która także niedawno rozwiodła się i szuka sensu swojego życia. W Los Angeles otrzymuje ofertę pracy, która może odmienić jej życie raz na zawsze...
37 wyświetleń
ENG. Wysoka jakość.

Hotel marzeń / Das Traumhotel

2004 | Romans
Markus Winter, obieżyświat i szef renomowanej sieci hoteli Siethoff, udaje się do południowo-wschodniej Azji na inspekcję resortów w Malezji. Przy okazji chce odwiedzić przyjaciółkę, Jennifer, która wraz z mężem prowadziła hotel niedaleko plaży.
76 wyświetleń
Lektor / PL. Wysoka jakość.

Ostatnie tango w Halifaksie / Last tango in Halifax

2012 | Dramat , Komedia , Romans
Serial jest słodko-gorzką opowieścią o sile miłości i rodzinie. Głównymi bohaterami historii są Alan (Derek Jacobi) i Celia (Anne Reid). Zakochali się w sobie będąc nastolatkami, lecz wynikiem niefortunnego zrządzenia losu ich drogi rozeszły się. Dzięki wnukom, które umieszczają ich dane na jednym z portali społecznościowych, kochankowie odnajdują się po ponad sześćdziesięciu latach a ich uczucie rozkwita równie silnie, jak w latach młodości. Ponowne spotkanie Alana i Celii nie pozostaje bez wpływu na życie ich dwóch dorosłych córek, niezależnej właścicielki farmy, Gillian (Nicola Walker) i szanowanej dyrektor renomowanej szkoły, Caroline (Sarah Lancashire).
156 wyświetleń
ENG. Wysoka jakość.

Rosamunde Pilcher: Cztery kobiety / This September / Shades of Love

Edmund i Virginia to szczęśliwe małżeństwo. Jednak kobieta skrywa pewną tajemnicę – nie wie, kto jest biologicznym ojcem córki. Pojawienie się dawnego kochanka wprowadza zamęt w rodzinie.
79 wyświetleń
Lektor / PL. Wysoka jakość.

Statek marzeń / Das Traumschiff

1981 | Dramat , Komedia , Romans
Perypetie pasażerów wybierających się w podróż do różnych egzotycznych krajów i miejsc. Na pokładzie statku wycieczkowego rozgrywają się dramaty rodzinne, dochodzi do niebezpiecznych sytuacji, ale również romantycznych scen i radosnych spotkań. We wszystkim uczestniczy także gwarna załoga, która sprawia, że każdy rejs staje się niezapomnianą przygodą.
56 wyświetleń
Lektor / PL. Wysoka jakość.

The King: Eternal Monarch / The King: Youngwonui Gunjoo / Deo King: Yeong-won-eui Gun-ju

2020 | Fantasy , Romans
Współczesny cesarz Korei przechodzi przez tajemniczy portal do równoległego świata, w którym spotyka zadziorną policjantkę.
78 wyświetleń
Napisy PL. Wysoka jakość.

Rejs ku szczęściu / Kreuzfahrt ins Glück

2007 | Dramat , Komedia , Romans
Kierowniczka hotelu Hanna Liebhold (Barbara Wussow) wysyła pilotkę Betty Vogt (Caroline Frier) z organizatorem uroczystości ślubnych Tomem (Jan Hartmann) w rejs na Cyklady. Miesiąc miodowy na statku chcą spędzić Nina (Judith Neumann) i Casper (Bastian von Bömches), para, która poznała się w jednej z kopenhaskich restauracji i od razu zapałała do siebie miłością. Dotrzymują im towarzystwa matki, Marion (Saskia Valencia) i Sandra (Fanny Stavjanik), niegdyś przyjaciółki, które rozdzieliło pewne nieporozumienie. Obie są zaskoczone, że ich dzieci postanowiły spędzić razem życie.
129 wyświetleń
Lektor / PL. Wysoka jakość.

Love Life

Anna Kendrick w serialowej komedii romantycznej. Świeże spojrzenie na drogę od pierwszej miłości do tej ostatniej oraz to, w jaki sposób ludzie, których spotykamy wpływają na to, jacy jesteśmy, kiedy decydujemy się zostać z kimś na zawsze.
152 wyświetleń
Lektor / PL. Wysoka jakość.
Napisy PL. Wysoka jakość.

Od serca / Heart to Heart

2018 | Dramat , Romans
Jewhenija żyje jak w bajce: jest młoda, piękna, odnosi sukcesy zawodowe i jest w związku z wymarzonym mężczyzną. Pewnego dnia, kiedy do drzwi Jewheniji puka mały chłopiec, wszystko to pryska jak bańka mydlana.
103 wyświetleń
Lektor / PL. Wysoka jakość.

Nashville

2012 | Dramat , Muzyczny , Romans
Po otrzymaniu propozycji nie do odrzucenia Rayna musi stawić czoło brutalnej rzeczywistości. Jeśli dalej chce liczyć się w przemyśle muzycznym, musi zacząć od nowa i odmienić swój wizerunek.
133 wyświetleń
Napisy PL. Wysoka jakość.

Hyena

2020 | Dramat , Romans
Aby przetrwać w pełnym rywalizacji świecie, dwaj konkurujący ze sobą prawnicy bogaczy są gotowi zniszczyć wszystko, co stanie na drodze ich ambicjom.
127 wyświetleń
Napisy PL. Wysoka jakość.

Rodzina Połanieckich

Historia miłości Stanisława Połanieckiego i pięknej Maryni Pławickiej, osadzona w scenerii ziemiańskich dworków i Warszawy z końca XIX wieku. Ekranizacja powieści Henryka Sienkiewicza, cieszącej się swego czasu popularnością wśród czytelników i chłodno przyjętej przez ówczesną krytykę literacką ("Rodzinę Połanieckich" odczytano nawet jako świadectwo kiepskiego stanu ducha po skandalu związanym z jego nieudanym małżeństwem). Historia powtórzyła się niespełna sto lat później - recenzenci krytykowali twórców serialu za dłużyzny, błędy kompozycji i powierzchowność całej opowieści, ale obejrzało go ponad 70 procent dorosłych widzów. "Starałem się stworzyć epicki obraz czasów minionych, bez dopowiedzeń sensów, których u Sienkiewicza nie ma" - odpierał zarzuty reżyser.
79 wyświetleń
Lektor / PL. Wysoka jakość.

Crash Landing on You / Sa-rang-eui Bul-sa-chak

2019 | Dramat , Komedia , Romans
Południowokoreańska bogaczka przypadkiem ląduje w Korei Północnej i w życiu pewnego żołnierza, który postanawia pomóc jej się ukryć.
275 wyświetleń
Napisy PL. Wysoka jakość.

Taj Mahal 1989

2020 | Dramat , Romans
W 1989 roku na Uniwersytecie Lucknow i w jego okolicy pary w różnym wieku odbierają lekcje miłości poprzez małżeństwo, kiełkujące romanse i przyjaźnie.
174 wyświetleń
Napisy PL. Wysoka jakość.

Hologramowa miłość / Na Hollo Geudae

2020 | Romans , Sci-Fi
Samotna kobieta nieoczekiwanie znajduje miłość, gdy nawiązuje więź z hologramem stworzonym na podobieństwo swojego genialnego twórcy.
490 wyświetleń
Lektor / PL. Wysoka jakość.
Napisy PL. Wysoka jakość.

Druga szansa na miłość / Il était une seconde fois

2019 | Romans , Sci-Fi , Thriller
Vincent jest załamany po zakończeniu związku. Otrzymuje jednak przesyłkę o tajemniczych właściwościach, dzięki której być może uda mu się odzyskać swoją byłą.
844 wyświetleń
Lektor / PL. Wysoka jakość.
Napisy PL. Wysoka jakość.