Seriale z gatunku "Thriller" (240)

Kto zabił Sarę? / Who Killed Sara? / ¿Quién Mató a Sara?

Skoncentrowany na zemście i dowiedzeniu, że został wrobiony w morderstwo siostry, Álex ma zamiar ujawnić nie tylko sprawcę zbrodni, ale o wiele więcej.
17 wyświetleń
Lektor / PL. Wysoka jakość.
Napisy PL. Wysoka jakość.

Whispers

2020 | Thriller
Gdy w podejrzanych okolicznościach umiera głowa zamożnej rodziny, jej członkowie zaczynają odkrywać zaskakujące sekrety rodzinne.
21 wyświetleń
Napisy PL. Wysoka jakość.

Losing Alice

2020 | Dramat , Romans , Thriller
Alice to reżyserka w średnim wieku, która nie potrafi się odnaleźć w roli statecznej matki i żony. Przypadkowe spotkanie z uwodzicielską scenarzystką sprawi, że Alice zacznie pożądać sukcesu — za wszelką cenę.
23 wyświetleń
ENG. Wysoka jakość.

Prawnik / Advokaten

2018 | Thriller
Frank Nordling (Alexander Karim) jest młodym prawnikiem. Jego życie zmienia się, gdy poznaje prawdę na temat śmierci swoich rodziców. Będąc dzieckiem, wraz z siostrą Sarą (Malin Buska), widział, jak zginęli w wyniku eksplozji samochodu. Pewnego dnia Frank dowiaduje się, że za śmierć rodziców odpowiada jeden z bossów przestępczego podziemia w Kopenhadze, Thomas Waldman (Thomas Bo Larsen). Od tej chwili jego głównym celem jest zemsta. Postanawia przeniknąć do organizacji Waldmana i stać się jego osobistym prawnikiem.
30 wyświetleń
Lektor / PL. Wysoka jakość.

Pokonani / Shadowplay

2020 | Dramat , Thriller
Amerykański gliniarz, Max McLaughlin (Taylor Kitsch) przybywa latem 1946 roku do zniszczonej stolicy pokonanych Niemiec. Ma wspierać tworzenie policyjnych struktur w mieście bezprawia i chaosu. W zadaniu pomaga mu lokalna policjantka Elsie Garten (Nina Hoss). Na ich celowniku znajduje się przestępca o pseudonimie Engelmacher, Al Capone powojennego Berlina (Sebastian Koch). Max poszukuje także swojego zaginionego po wojnie brata Moritza (Logan Marshall-Green), który realizuje samozwańczą misję, związaną z ukrywającymi się nazistami. Wsparciem dla Maksa, ma być stacjonujący w Berlinie konsul, Tom Franklin (Michael C. Hall). Max nie wie jednak, że jest wykorzystywany jako pionek w otwarciu zimnej wojny.
43 wyświetleń
Lektor / PL. Wysoka jakość.

Równonoc / Equinox

2020 | Dramat , Fantasy , Thriller
W 1999 r. w niewyjaśniony sposób z powierzchni ziemi zniknęła cała klasa licealistów. Astrid miała wówczas zaledwie 10 lat. Dziewczyna znała jedną z ofiar tego przedziwnego zdarzenia, które odcisnęło na niej duże piętno i stało się powodem dręczących ją makabrycznych wizji. W 2020 r. Astrid wiedzie spokojne i niczym niezmącone życie rodzinne. Jednak koszmary z przeszłości nagle powracają i nie dają się łatwo odpędzić. Gdy w tajemniczych okolicznościach umiera jedna z osób, które w 1999 r. uszły z życiem, Astrid postanawia raz na zawsze wyjaśnić, co przydarzyło się wówczas uczniom liceum. W trakcie swojego prywatnego śledztwa odkrywa mroczną i przerażającą prawdę, a także dowiaduje się, że jest wmieszana w całą sprawę w sposób, w jaki nigdy by się tego nie spodziewała.
27 wyświetleń
Lektor / PL. Wysoka jakość.
Napisy PL. Wysoka jakość.

Obsesja / Possessions

Possessions is a TV series starring Ariane Ascaride, Judith Chemla, and Corentin Fila. In Israel. The very evening of her wedding, Natalie, a young Frenchwoman, is accused of having killed her husband. The French state dispatched...
29 wyświetleń
ENG. Wysoka jakość.

Alice in Borderland / Imawa no Kuni no Alice

2020 | Sci-Fi , Thriller
Ryohei Arisu (Alice), zobojętniały, bezrobotny i zwariowany na punkcie gier wideo nastolatek widzi dziwne światło i nagle przenosi się razem ze swoimi najlepszymi przyjaciółmi do opustoszałego Tokio. Szybko odkrywają, że aby przetrwać w tym świecie, muszą brać udział w jednej niebezpiecznej grze za drugą. Ten thriller science-fiction to historia dramatycznej walki o przetrwanie i brutalnej gry na emocjach.
30 wyświetleń
Napisy PL. Wysoka jakość.

Partisan

2020 | Kryminał , Thriller
Jordnära. Johnny (Fares Fares) rozpoczyna pracę w ekologicznym gospodarstwie, zarządzanym przez niewielką społeczność. Wkrótce poznaje dwie tajemnicze kobiety, Nicolę (Sofia Karemyr) oraz Marię (Ylvali Rurling). Szybko uświadamia sobie, że gospodarstwo skrywa wiele mrocznych sekretów.
28 wyświetleń
ENG. Wysoka jakość.

Grzechy przeszłości / Hidden

W jeziorze zostaje znalezione ciało dziewczyny. Dwoje detektywów, Cadi John i Owen Vaughan, wszczyna śledztwo.
36 wyświetleń
Lektor / PL. Wysoka jakość.

Było ich dziesięciu / Ils étaient dix / They Were Ten

2020 | Kryminał , Thriller
Dziesięć osób otrzymuje zaproszenie na egzotyczne wakacje. Szybko odkrywają jednak, że zamiast wypoczynku czeka ich w rzeczywistości walka o życie, a powodem mają być przewinienia, których dopuścili się w przeszłości.
22 wyświetleń
ENG. Wysoka jakość.

Królowie Johannesburga / Kings of Jo'burg

2020 | Kryminał , Thriller
Bracia Masire rządzą półświatkiem Johannesburga, ale zagraża im nadprzyrodzona rodzinna klątwa i skomplikowana sieć zdrad.
30 wyświetleń
Napisy PL. Wysoka jakość.

Stewardesa / The Flight Attendant

2020 | Thriller
"Stewardesa" to pełen czarnego humoru serialowy thriller opowiadający o tym, jak całe życie może się wywrócić do góry nogami w ciągu raptem jednej nocy. Produkcja przedstawia historię pewnej stewardesy, która budzi się w niewłaściwym hotelu, niewłaściwym łóżku, z martwym mężczyzną u boku i nie ma bladego pojęcia, co wydarzyło się w nocy.
30 wyświetleń
Lektor / PL. Wysoka jakość.
Napisy PL. Wysoka jakość.

Utopia

2013 | Sci-Fi , Thriller
Kultowy serial o grupie niezwiązanych ze sobą ludzi, którzy wchodzą w posiadanie manuskryptu legendarnej powieści graficznej. Tym samym stają się celem mrocznej i morderczej organizacji o nazwie "Sieć".
35 wyświetleń
ENG. Wysoka jakość.

Utopia

2020 | Akcja , Dramat , Sci-Fi , Thriller
Amerykańska wersja angielskiego serialu z 20213 roku. Thriller spiskowy przedstawiający losy młodych fanów trudnego do zdobycia komiksu o tym samym tytule. Zawarty w nim spisek okazuje się istnieć naprawdę, a przepowiadana zagłada oraz koniec świata, jaki znamy, zmusza grupkę nerdów do rozpoczęcia pełnej zwrotów akcji gry o wysoką stawkę. Poznane informacje wykorzystują, by ratować siebie, przyjaciół, a ostatecznie naszą cywilizację.
31 wyświetleń
Lektor / PL. Wysoka jakość.
Napisy PL. Wysoka jakość.

W cieniu / Wścieklizna / Vzteklina

2018 | Kryminał , Thriller
Historia podwójnego zabójstwa widziana oczami Pavla, młodego wirusologa wysłanego do Szumawy, gdzie ma on za zadanie zbadać przypadki szerzącej się w okolicy wścieklizny.
33 wyświetleń
Lektor / PL. Wysoka jakość.

Słudzy Króla Midasa / Los favoritos de Midas

2020 | Thriller
Akcja tego serialu, inspirowanego opowiadaniem Jacka Londona pod tym samym tytułem, rozgrywa się we współczesnym Madrycie. Ktoś szantażuje wpływowego biznesmena, Victora Genovésa (Luis Tosar). Jeśli nie zgodzi się on zapłacić dużej sumy pieniędzy, samozwańczy Słudzy Króla Midasa zabiją w wyznaczonym miejscu i czasie przypadkową osobę i będą nadal zabijać, aż osiągną swój cel. Ilu ludzi musi zginąć, aby Victor się ugiął?
38 wyświetleń
Lektor / PL. Wysoka jakość.
Napisy PL. Wysoka jakość.

Etos / Ethos / Bir Baskadir

2020 | Dramat , Thriller
Grupa mieszkańców Stambułu przekracza społeczno-kulturowe granice i nawiązuje więzi, chociaż ich pragnienia i lęki nie zawsze są ze sobą zgodne.
32 wyświetleń
Lektor / PL. Wysoka jakość.
Napisy PL. Wysoka jakość.

Ziemia niczyja / No Man's Land

2020 | Dramat , Thriller
Antoine szuka w Syrii swojej siostry, która jest uważana za zmarłą. Odkrywając tajemnice kawałek po kawałku, chłopak łączy siły z jednostką zagorzałych kurdyjskich bojowniczek, które są największym koszmarem ISIS i podróżuje z nimi po terytorium okupowanym przez wroga. Ścieżki Antoine'a przecinają się z poszukiwaczami przygód, anarchistami, szpiegami, ale też niewinnymi ofiarami wojny.
41 wyświetleń
Lektor / PL. Wysoka jakość.
Napisy PL. Wysoka jakość.

Porwana / Perdida / Stolen Away

2020 | Thriller
Chcąc trafić do więzienia i odnaleźć porywacza swojej córki, Antonio daje się przyłapać na przemycie kokainy.
62 wyświetleń
Napisy PL. Wysoka jakość.

Noc oczyszczenia / The Purge

2018 | Sci-Fi , Thriller
Los Angeles, niedaleka przyszłość. Nowy ustrój polityczny stara się kontrolować epidemię przemocy i przestępczości poprzez wprowadzenie stanu wyjątkowego. Pomysłem na pokonanie agresji wśród społeczeństwa jest eksperyment zwany "czystką". W trakcie jednej nocy w roku, 21 marca od godziny siódmej wieczorem do siódmej rano, dozwolone jest każde, nawet najcięższe przestępstwo, w tym morderstwa. Policja i służby ratunkowe nie reagują na żaden sygnał od potrzebujących. Przez 12 godzin ludzie mogą dać upust swoim najgorszym instynktom i oczyścić się z wszelkich negatywnych emocji.
41 wyświetleń
Lektor / PL. Wysoka jakość.
Napisy PL. Wysoka jakość.

Nadejdzie dzień / What the Future Holds / El día de mañana

2018 | Dramat , Thriller
Barcelona, lata 60. Do tętniącego życiem, dobrze prosperującego miasta przybywa imigrant Justo Gil (Oriol Pla), młody człowiek pełen ambicji i optymizmu, jednak bez grosza przy duszy. Metropolia ta będąca w najlepszym momencie rozwoju w drodze ku nowoczesności, oaza wolności oraz dająca wiele możliwości, wydaje się miejscem idealnym dla człowieka, który jest gotowy, by odnieść sukces. Serial oparty na podstawie książki o takim samym tytule, której autorem jest Ignacio Martínez de Pisón.
54 wyświetleń
Lektor / PL. Wysoka jakość.
Napisy PL. Wysoka jakość.

Na poboczu / Roadkill

2020 | Thriller
Peter Laurence (Hugh Laurie) jest charyzmatycznym politykiem, którego życie zawodowe i prywatne zostaje wystawione na próbę za sprawą knujących przeciwko niemu wrogów. Kiedy coraz nowsze rewelacje na jego temat zaczynają wychodzić na światło dzienne, wolny od poczucia winy i wyrzutów sumienia bohater, umiejętnie balansuje między wygraną a porażką. Mężczyzna stara się realizować własne zamierzenia, podczas gdy inni szukają sposobu, aby go zniszczyć.
41 wyświetleń
Lektor / PL. Wysoka jakość.
Napisy PL. Wysoka jakość.

Ktoś musi umrzeć / Alguien tiene que morir

2020 | Thriller
Fabuła serialu "Alguien tiene que morir" rozpoczyna się w chwili, w której młody mężczyzna zostaje wezwany przez rodziców do powrotu z Meksyku do ojczyzny, gdzie ma poznać narzeczoną. Niespodziewanie dla wszystkich mieszkańców swojej rodzinnej miejscowości zjawia się jednak w towarzystwie Lazara - tajemniczego tancerza baletu. Cała historia rozgrywa się w latach 50 XX. wieku w Hiszpanii, która w tym czasie jest niezwykle konserwatywnym krajem, gdzie liczą się przede wszystkim pozory i więzi rodzinne. W swoim nowym dziele Caro uderza w zupełnie nieznane tony, odmalowując rzeczywistość i trawiące ją problemy społeczne z bardzo nietypowego punktu widzenia.
48 wyświetleń
Lektor / PL. Wysoka jakość.
Napisy PL. Wysoka jakość.